Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

26.09.2009.

Recommended Posts

Imam pitanje... šta nije da se zadnjih 5 dana natjecanja nemože postaviti isti par, tj isti tip i uvijeti? vidim na hendikep partizana je već dosta ljudi stavilo (expekt.liga).

Usput gledam tekmu i katastrofa je. Partizan neće zabiti ni 40 koševa do kraja, nemogu pogodit ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje... šta nije da se zadnjih 5 dana natjecanja nemože postaviti isti par, tj isti tip i uvijeti? vidim na hendikep partizana je već dosta ljudi stavilo (expekt.liga).

Usput gledam tekmu i katastrofa je. Partizan neće zabiti ni 40 koševa do kraja, nemogu pogodit ništa.

To vazi od sutra (31 dan ima ovaj mesec)

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, prvi mjesec igram pa sam vidio da je danas 26. - da, stvarno ima još 5 dana.

moja greška

Share this post


Link to post
Share on other sites

iovako vjerojatno neće imati veze. kako sad ide...Partizan gubi više od 20 do kraja :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dan mi je palo napamet da nitko nikada nije rekao sto je bilo u onom poklonu iznenađenja kojeg je euro dobio za osvajanje mastersa, mozda zecica :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dan mi je palo napamet da nitko nikada nije rekao sto je bilo u onom poklonu iznenađenja kojeg je euro dobio za osvajanje mastersa, mozda zecica  

Da li ga je uopće i dobio? :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kome je dosadno jedan lagani Alan Ford, 5 MB

Skinuto. Samo mi nije jasno tko je 'ucviljeni diktator'? :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za veceras odigrao sve jedinice preostalih meceva eurolige,za manji ulog..pa da vidimo dokle ide prokletstvo.. :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuto. Samo mi nije jasno tko je 'ucviljeni diktator'? :crossfingers:

Alan Ford je zaakooonnnn!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dan mi je palo napamet da nitko nikada nije rekao sto je bilo u onom poklonu iznenađenja kojeg je euro dobio za osvajanje mastersa, mozda zecica :crossfingers:

Nazalost Tuto je upravu..Pare su legle veoma brzo na racunu, a od paketa zasad nista.tesi me samo to ,sto je jedan lik u Skandinaviji (ne znam tacno u kojoj zemlji) dobio raglednicu posle dobrih 50- tak godina.Nisam nigde urgirao i trazio objasnjenja .One pare sam dobro poduplao (8x) pa se nadam da cu ih skoro podici ( a sa tim do sada nisam imao problema).

Ovog meseca sam malo zauzet a sledeci mesec ,boze zdravlja ,evo mene.

 

Sretno drugari.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...