Jump to content
Sign in to follow this  
bolinjo

08.04.2009.

Recommended Posts

..to je prokletstvo kocke,ima jedna igra na bwinu nisam je dugo igro,prije tjedan dana sam uplatio oko 2000kn i normalnom strategijom i laganim igranjem dosao sam do 3500kn plus one oklade sta sam uplacivao i jos sam svaki dan uspio isplatit po 200-300kn..jucer mi se sve zamracilo,htio jednom uplatom od 500 na brzinu zaradit pa popusio,pa htio uplatom od 1000 vratit izgubljeno pa i to izgubio i na kraju 2000 prosuo u vjetar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jucer mi se sve zamracilo,htio jednom uplatom od 500 na brzinu zaradit pa popusio,pa htio uplatom od 1000 vratit izgubljeno pa i to izgubio i na kraju 2000 prosuo u vjetar..

 

ovo mi je nešto poznato.... :nije:

iako nikad nisam ovoliko izgubio u jednom danu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostala stara ekipica..a ovi drugi valda ispunili kvotu za ovaj mjesec pa sad kampiraju.. :nije:

 

..odo i ja kuca svoja..

 

ajte bok!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

..to je prokletstvo kocke,ima jedna igra na bwinu nisam je dugo igro,prije tjedan dana sam uplatio oko 2000kn i normalnom strategijom i laganim igranjem dosao sam do 3500kn plus one oklade sta sam uplacivao i jos sam svaki dan uspio isplatit po 200-300kn..jucer mi se sve zamracilo,htio jednom uplatom od 500 na brzinu zaradit pa popusio,pa htio uplatom od 1000 vratit izgubljeno pa i to izgubio i na kraju 2000 prosuo u vjetar..

 

"nije majka muju karala sto se kladio,no sto se vadio"... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif jbg,znam kako to ide.sledeci put polako,znas to i sam.bice bolje,vratice se vec... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kune majka sina sto se kladi

vec sto ide da se VADI.

To je boljka svih nas kockara.Hteli to neki da priznaju ili ne ,na ovo se svodi na kraju.

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..to je prokletstvo kocke,ima jedna igra na bwinu nisam je dugo igro,prije tjedan dana sam uplatio oko 2000kn i normalnom strategijom i laganim igranjem dosao sam do 3500kn plus one oklade sta sam uplacivao i jos sam svaki dan uspio isplatit po 200-300kn..jucer mi se sve zamracilo,htio jednom uplatom od 500 na brzinu zaradit pa popusio,pa htio uplatom od 1000 vratit izgubljeno pa i to izgubio i na kraju 2000 prosuo u vjetar..

U jbt dobra igra sva sreća da nisam ni blizu bwina da me ne zadese ti problemi... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima i puno sreće danas.  

 

Juče uspešno. Ma važno je da smo u plusu. 

 

 Baptisti nisam stigao da se i ja  zahvalim za MLB sistem. Bolji sistem još nisam video.

 

  A za one grdne izgubljene novce na bwinu., samo jedno pitanje 

 

    Šta ti je to trebalo?????????????

 

 

 

 Sad idem da vidim šta ima .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan

sinoc sam se sokirao igrom manchestera kako su lako primili dva gola katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

iducu srijedu igra porto-manchester i tad mislim da man.utd nemoze odigrat ovako lose ko sinoc

a za veceras se nadam da ce barcelona razbiti bayern

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...