Jump to content
Sign in to follow this  
bolinjo

22.04.2009.

Recommended Posts

Ma znam, šala mala.

 

Bilo je dosta izjednačenih parova, ili onih kojima je hendikep manji od 2, a to se nesplati odigrati

 

Ma da, odigrao sam još i na Floridu koja je izgubila i sad sam mislio da će mi isplatit kao i jučer, a ono http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

a u kojoj kladionici igraš kad ti je isplaćeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i sretno, a posebno baptisti i kralju. I ja cekam jos taj Boston drugi par je prosao St.Louis

Share this post


Link to post
Share on other sites

ev da prekinem ovo spamanje evo jedna moja analiza teniskog meča između Almagra i Chele.

 

u ovoj utakmici igram protiv "favorita" zato što je Almagro strašno pao sa formom i u ovoj utakmici Chela ima više šanse za pobjedu.

Almagro je ispao u zadnja dva turnira u prvom kolu.igralo se u Miamiu gdije je u tri seta ispao od puno lošijeg igraša Taylora Denta a kasnije u Monte Carlu ispada od Montanes,isto u tri seta.

Na ovom turniru u barceloni nije pokazao puno i trebao je ispasti u prvom kolu zbog svoje loše igre ali spasilo ga je to što je Victor Hanescu odustao i predao meč u trećem setu dok je bilo 2:2 u gemovima.

bez obzira što je Almagro niže na ljestvici od Chele,to mu u ovom trenutku nemože pomoći.

Almagro i Chela su se u karijeri tri puta susreli i trenutni rezultat je 2:1 za Chelu.

Zadnji meč je bio 2008 godine kad je Chela pokazao da je bolji dobivši prvi set 6:3 a u drugom setu nakon tri gema i vodstva chele od 2:1 u gemovima,Almagro je odustao.

Chela će danas pokazati da je bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cijenjeni kolega pa vas fakat nije bilo dugo ovdije... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_dance.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...