Jump to content
Sign in to follow this  
aloooj

25.04.2009.

Recommended Posts

Tuto gledam sad one tvoje MLB-ove od sinoc.. Ne kužim kako ti nije prošlo ono Texas over 5 a meni na bwinu je..ili sam ja opet nešto drugo odigrao??

Ti si odigrao na Padillu, a ne na momčad. I upalilo je. Kažem ti ja, ko' ćorava koka kada nađe zrno. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

 

Guraj dok te sreća mazi. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam snooker mec:O'Sullivan-Allen i cini se da ce se najbolji igrac danasnjice i svjetski prvak oprostiti, Allen doslovno briljira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego ljudi zanima me ko se kužio u englesku ligu dovoljno da mi odgovori na ovo.

 

Ako Man Utd osvoji prvenstvo da li to znači da Tottenham onda ide u kup Uefa pošto je u finalu izgubio od Man Utd na penale??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim postovi za nagrade su se natukli za ovaj mjesec pa više nikoga nema ovdje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Man Utd osvoji prvenstvo da li to znači da Tottenham onda ide u kup Uefa pošto je u finalu izgubio od Man Utd na penale??????

 

ManUtd i Tottenham su igrali finale Carling kupa iz kojeg se ne ide ni u kakva europska natjecanja. Neka me netko ispravi ako griješim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ManUtd i Tottenham su igrali finale Carling kupa iz kojeg se ne ide ni u kakva europska natjecanja. Neka me netko ispravi ako griješim.

i ja mislim da je tako

koliko imaju kupova, da se iz svakog ide u evropu trebali bi formirati samo jedno takmicenje za engleze

i ovako ih ide pola lige u evropu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Southampton - Burnley 2 @ 2.00 (Expekt)

 

Sothampton je već izbačen iz lige i njima pobjeda u ovoj utakmici ne znači ništa, dok gosti sa nova tri boda ostaju u području koje vodi u kvalifikacije za premier ligu.

Koeficijent je dobar pa ga vrijedi iskoristiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molde-Viking 1 1.85

 

Pocetak sezone Molde prvi, Viking nije bas tako dobar ali imaju 2 x u gostima, cisto sumljam da ce treci a sigurno nece pobjediti. Molde ce htjeti ovom utakmicom da se ucvrsti na prvom mjestu

 

99% sigurno je da ce Molde dati go, ko ganja ove male kvote 1.20 i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...