Jump to content
Sign in to follow this  
bolinjo

03.05.2009.

Recommended Posts

Nego, kad je Eurosong, trebalo bi preslušat pjesme i pronaći favorita. Na Norvežane je 2,5 koeficijent, onda ih ima masu sa 7,5, naši su na 200.

"Andrea strahuje: Samo da ne budemo zadnji na Eurosongu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, kad je Eurosong, trebalo bi preslušat pjesme i pronaći favorita. Na Norvežane je 2,5 koeficijent, onda ih ima masu sa 7,5, naši su na 200.

"Andrea strahuje: Samo da ne budemo zadnji na Eurosongu"

Mislim da niko ne može biti gori od Sevkuše..http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, kad je Eurosong, trebalo bi preslušat pjesme i pronaći favorita. Na Norvežane je 2,5 koeficijent, onda ih ima masu sa 7,5, naši su na 200.

"Andrea strahuje: Samo da ne budemo zadnji na Eurosongu"

 

e da je to namjestit http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledam ovog Kalinića i ne mogu vjerovat da je Valencia nudila za njega 12 milijuna http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif .

Niti ja ne mogu vjerovat,ne znam kad je on to pružao dobre partije očito sam ja gledao vaterpolo a ne nogomet..kad god gledam tog Hajduka nigdje ne vidim tog Kalinica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guslar Mile Krajina:

Nema gore bez mrkloga vuuukaaaa...

ni finala bez spliskog ajduukaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledam ovog Kalinića i ne mogu vjerovat da je Valencia nudila za njega 12 milijuna http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/whaat.gif .

Spominjali su se također Palermo i Napoli, propaganda. Pale su cijene, mogu kupit vrhunskoga igrača za te novce. On bi dobro došao Bariju, Anconi, Lecce-u, tu negdi preko puta da ne zaluta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Preslušala sam CD sa svim eurovizijskim pjesmama i čini mi se kako je većina sudionika išla na tip nekadašnje pobjedničke Ruslanine skladbe, na rockerski ili tipičan skandinavski zvuk. A mi smo u takvoj priči potpuno posebni. Super mi je Azerbajdžan, simpatičan mi je i Norvežanin, sviđaju mi se Grčka i Turska...

 

No, ne opeterećujem se plasmanom. Najvažnije je da, najbolje što možemo, odradimo svoj dio posla. I da samo ne budemo zadnji - sa smiješkom je uoči putovanja izjavila Andrea, svjesna kako situacija na kladionicama ne ide u prilog “Lijepoj Teni”.

 

Na poznatom “William Hillu” hrvatska predstavnica ima najmanje šansi između 19 zemalja u drugoj polufinalnoj večeri, a na dnu ljestvice nalazi se i u ukupnom poretku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Preslušala sam CD sa svim eurovizijskim pjesmama i čini mi se kako je većina sudionika išla na tip nekadašnje pobjedničke Ruslanine skladbe, na rockerski ili tipičan skandinavski zvuk. A mi smo u takvoj priči potpuno posebni. Super mi je Azerbajdžan, simpatičan mi je i Norvežanin, sviđaju mi se Grčka i Turska...

 

No, ne opeterećujem se plasmanom. Najvažnije je da, najbolje što možemo, odradimo svoj dio posla. I da samo ne budemo zadnji - sa smiješkom je uoči putovanja izjavila Andrea, svjesna kako situacija na kladionicama ne ide u prilog “Lijepoj Teni”.

 

Na poznatom “William Hillu” hrvatska predstavnica ima najmanje šansi između 19 zemalja u drugoj polufinalnoj večeri, a na dnu ljestvice nalazi se i u ukupnom poretku.

Oprah Winfrey bacila oko na Igora Cukrova!

Jedna od najmoćnijih žena u svjetskom showbiznisu, velika Oprah, od svojih producenata naručila je priču o hrvatskom predstavniku na Eurosongu, našem Igoru Cukrovu. Ovu informaciju za Jutarnji list potvrdio je Aleksandar Konstadinov, šef hrvatskog glazbenog izaslanstva u Moskvi. "Producenti slavne Oprah Winfrey kontaktirali su nas prošlog tjedna i zatražili da im dostavimo četverominutnu videopriču o Igoru Cukrovu i Andrei Šušnjari, našim ovogodišnjim eurovizijskim predstavnicima", rekao je Kostandinov i dodao: "Zanimljivo je to što su Amerikanci pokazali interes za Eurosong. Kada bi se sve karte poklopile pa da Oprah emisiju o toj lakoglazbenoj smotri prikaže uoči Moskve, to bi nam bila velika promocija".Krene li Oprah promovirati Cukrova, tijek anketa bi se mogao znatno promijeniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga na:

"Nikola Kalinić 5 - Pred očima Ajaxova skauta malo toga je pokazao. Stoji uvijek činjenica da je odsjećen i bez prave lopte, ali i kao sidraš trebao bi više baluna kvalitetnije obraditi. Dobro čuvan ostao je jalov.

Senijad Ibričić 5,5 - Negativan nastup, sa sjevera su ga zazivali “Ibro, Ibro” kao spasitelja, ali osim ponekog driblinga i činjenice da je ostao neshvaćen od suigrača, nije bilo vajde." -Slobodna Dalmacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Krene li Oprah promovirati Cukrova, tijek anketa bi se mogao znatno promijeniti.[/i]

Ma staviću evr-dva , ionako će ih đava odnit!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...