Jump to content
Sign in to follow this  
pirlo

03.09.2009

Recommended Posts

Jedva čekam da sada vidim reakciju Uefe, mamu im njihovu svaki put Hrvate kažnjavaju!!!

 

Sramota!!!

al nije svaki kontakt jedanesterac, uefa nije ni tvrdila da ga ovaj nije ni dirnuo,ovaj dodir nije dovoljan da čovjek padne ko pokošen, jednostavno za simuliranje je dobio kaznu a ruku na srce i simuliranje je i bilo  :uredu:

Edited by statisticar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi kaznio svakoga ko pokusa da simulira, umesto da gleda da prodje i da da gol, oni brze bolje padnu da iznude penal, ma 10 utakmica bi ja zabrane stavio. Secate se Ronalda kad je simulirao na svtskom prvenstvu 2002 za Portugal, dobio zuti karton, ako se nevaram i to drugi, i nap[olje, on izasao i poceo da place :uredu: Pozdrav ekipi kafea odoh da radim neke vezbe http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

al nije svaki kontakt jedanesterac, uefa nije ni tvrdila da ga ovaj nije ni dirnuo,ovaj dodir nije dovoljan da čovjek padne ko pokošen, jednostavno za simuliranje je dobio kaznu a ruku na srce i simuliranje je i bilo  :uredu:

Krivo si nešto razumio. UAFA je kaznila sam čin padanja jer kako ju Uefa "rekla" da tu kontakta nije bilo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam da sada vidim reakciju Uefe, mamu im njihovu svaki put Hrvate kažnjavaju!!!

 

Sramota!!!

Mislim da je Eduardo poreklom Brazilac!Gresim li?! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Eduardo poreklom Brazilac!Gresim li?! :whaat:

Porijeklom ali da se to gledalo onda ne bi ni razmišljali o kazni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porijeklom ali da se to gledalo onda ne bi ni razmišljali o kazni!!!

Onda vam ne ostaje nista drugo nego opet da pobediti Engleze,da pokazete da prosli put nije bilo slucajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi kaznio svakoga ko pokusa da simulira, umesto da gleda da prodje i da da gol, oni brze bolje padnu da iznude penal, ma 10 utakmica bi ja zabrane stavio. Secate se Ronalda kad je simulirao na svtskom prvenstvu 2002 za Portugal, dobio zuti karton, ako se nevaram i to drugi, i nap[olje, on izasao i poceo da place :whaat: Pozdrav ekipi kafea odoh da radim neke vezbe http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

slažem se, pretjerali su sa simuliranjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam da sada vidim reakciju Uefe, mamu im njihovu svaki put Hrvate kažnjavaju!!!

 

Sramota!!!

Globalna zavjera protiv nas Hrvata :whaat:

Kako smo mi neobjektivni narod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Globalna zavjera protiv nas Hrvata :whaat:

Kako smo mi neobjektivni narod

Da ali ajde vratimo se godinu nazad i sjetimo se Inzagia, pa taj čovjek bi onda trebao dobiti zatvor za sve što je padao SAM od sebe.!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ajde vratimo se godinu nazad i sjetimo se Inzagia, pa taj čovjek bi onda trebao dobiti zatvor za sve što je padao SAM od sebe.!!!

Ma sve ok...

Samo kažem-uvijek nas suci pokradu, svi nas mrze i namjerno nam podmeću i takve stvari...

Ajmo stati na loptu i priznati da je simulirao i to je jasno vidljivo, a ne se hvatati za slamku da ga je eventualno Boruc dodirnuo što naravno nije dovoljno da padne ili ona komedija od izjave da je pao jer se bojao ozljede.

Ja kažem da sve simulatore treba sankcionirati, neovisno o nacionalnosti, vjeri i boji kože, da se iskorijeni to s nogometnih terena. Postala je farsa da se na treninzima uvježbava padanje i simuliranje, to je sramota za sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...