Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

19.09.2009.

Recommended Posts

Na Expektu jedan zanimljiv duel:

K Perovic (SER) 1.55

Tie 13.00

U Slokar (SLO) 2.30

 

Slokar bi trebao to dobiti, valja probati po 2,3

Sada sam te pustio da odigras 3-Way na Sloveniju.Znao sam da ces to da igras pa nisam hteo da ti kvarim.Ja sam to odigrao na H2H.

Srecno pa da pogodis i Srbija pobedi sa 3 razlike!!

 

Takodje mislim da ce Francuzi demontirari razocarane i vise nemotivirane Turke.

Odigrao sam H1 na -5.5

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je gotova priča,česi su nas uhvatili na krivoj nozi,pogotovo sa navijačima!! Eh da istrijani su dobri navijači samo kad ovih protivničkih ima sveukupno 7,čim ih neko nadjača oni se pogube,sad sam siguran da sljedeći davis nece biti u Poreču! :uredu:

Očekujem od tebe da odeš do Poreča i digneš atmosferu...... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam te pustio da odigras 3-Way na Sloveniju.Znao sam da ces to da igras pa nisam hteo da ti kvarim.Ja sam to odigrao na H2H.

Srecno pa da pogodis i Srbija pobedi sa 3 razlike!!

 

Takodje mislim da ce Francuzi demontirari razocarane i vise nemotivirane Turke.

Odigrao sam H1 na -5.5

 

:uredu:

Eto jučer su nam oba prošla na hazarderu, nadam se da će i danas. Svaka ti čast, pravi si kolega i drug :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Expektu jedan zanimljiv duel:

K Perovic (SER) 1.55

Tie 13.00

U Slokar (SLO) 2.30

 

Slokar bi trebao to dobiti, valja probati po 2,3

K.Perovic mn bolji od njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Šaka jada ponovno igra.... :nije:

Da vidimo kako će to danas izgledati.Ako izgubimo, možemo :nije: idućem Svjetskom prvenstvu u Turskoj.

Ovo je odlučujuća tekma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao koja jad, bijeda, sramota sve sve sve najgore o našoj košarkaškoj repki, a još ne vjerujem koja sam ja budala kaj uopće navijam za njih.

 

Ovog Repešu treba pod hitno smijeniti jer čovjek je sramota pa on ne zna kaj radi uopće.

 

Mislim da bi trebalo ove sve igrače izbaciti van i staviti klince do 21 godine koji će igrati srcem a ne ovu sramotu od "zvijezdica"!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao koja jad, bijeda, sramota sve sve sve najgore o našoj košarkaškoj repki, a još ne vjerujem koja sam ja budala kaj uopće navijam za njih.

 

Ovog Repešu treba pod hitno smijeniti jer čovjek je sramota pa on ne zna kaj radi uopće.

 

Mislim da bi trebalo ove sve igrače izbaciti van i staviti klince do 21 godine koji će igrati srcem a ne ovu sramotu od "zvijezdica"!!!!

Mozda si i u pravu.Vidi sta uradi stari vuk Duda Ivkovic sa Srbijom.Stojakovic ,Radmanovic ,...i ostale zvezde i \zvezdice.

Nece te na pripreme ,zbogom!

uzeo Krstica i ovo sve ostalo klinci.

 

samo sto je on autoritet i ima iza sebe toliko priznanja i titula da verujem ostali svi zajedno nemaju toliko!

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...