Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

02.10.2009.

Recommended Posts

ja se sad kladio tri puta na nekakve konje(i sam sam isti kad igram to) i nikad da moj konj pobijedi a igrao sam samo duel konja

 

koja glupost,trka se zavrsi i ima live prenos,ali nista ne pise ni ko je pobijedio ni kako je zavrsila

 

koji su to lopovi,lagano branje para na naivcima kao ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj, ne budi smesan :blink: Da taj strucnjak moze zasigurno zaradjivati na svojim parovima on ih ne bih naplacivao vec bi mlatio pare :uredu: Jasno ko dan. Ovako je ugradjen da i ako ne pogodi zarada je tu. Milina http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif Obilje kojekavih gluposti i slicnih sajtova, programa i slicnih smicalica po internetu sve u smislu da se namlati kinta od lakovernih i ljudi u teskim materijalnim problemima.

Ugodan dan

U velikoj večini slučajeva, riječ je o prijevari.

Raznorazne dojave ( 100 % ili 10/10 ) se također u večini slučajeva pokažu promašenim a likovi naplačuju po 100-200 Eura za njih.

Iskreno, ja najviše vjerujem sebi i uglavnom igram ono što izanaliziram ili ako pronađem neki konkretan razlog ( ozljede ... ) za odigrati taj par.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo daj molim vas vidite ovo kladio sam se na drugu set loptu i bila je druga set lopta a oni su mi napisali da je bila prva set lopta i evo njihovog odgovora umro sam od smijeha!

 

 

"Nakon razgovora s nadležnom osobom za zaprimanje oklada (bookie) moramo Vas nažalost obavijestiti da je reklamirana oklada Korean Air - Samsung Life (Match 5), Koliko će set lopti trebati pobjednik 3. seta za osvajanje seta?, od dana 28.9.2009., s brojem kladioničkog listića 1R3CUUTB5Z, ispravno vrednovana i da ste nažalost izgubili okladu.

 

Pobjednik seta, Samsung Life, je od rezultata 11:10 postigao rezultat 12:10, za koji mu je bila potrebna samo jedna set lopta.

 

Ako imate neki drugi izvor informacija kojim možete dokazati da ste u pravu, dostavite nam ga i mi ćemo ga provjeriti."

 

Nekako mi nije jasno di je rezultat 10-9! Ako tu nije bila prva set lopta onda stvarno ne znam!

 

Riječ je o stolnom tenisu!!!

 

Sad te moram malo prekoreti, i izgrditi http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif Sta igras takve bezvezne oplklade :nije: Ja sam se dobro opekao igrajuci tako live i primetio sam i da za sitne pare umeju ukrasti, a kamoli malo krupnije, pa ti dokazi. Zato pamet u glavu i igras normalno tipove i fikseve, a live i cudne dogadjaje koje se ne mogu dokazati tek tako pogotovu stoni tenis i slicno, preskoci :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionice bi slobodno mogle da postave koeficijent za koji datum ce da padne kisa u Srbobranu!Kada meteorolozi najave kisu na podrucju cele Srbije,u celoj drzavi pada samo ovde ne!I vise puta ove godine se desavalo!Cesce pada kisa u pustinji nego u Srbobranu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionice bi slobodno mogle da postave koeficijent za koji datum ce da padne kisa u Srbobranu!Kada meteorolozi najave kisu na podrucju cele Srbije,u celoj drzavi pada samo ovde ne!I vise puta ove godine se desavalo!Cesce pada kisa u pustinji nego u Srbobranu!

xaxaxaxaxa neces ostati kuci tako lako , znam kako ti je , ali kad je bog na strani preduzimaca http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...