Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

10.10.2009.

Recommended Posts

Jednostavno u ovim kvalifikacijama nismo bili pravi. Mučenje skoro kroz cijele kvalifikacije...

:uredu::uredu::uredu:

A istina nismo bili ni kompletni nikako, makar ni to na ne bi trebao biti neki izgovor, nego osobno mislim da su dečki mislili lako ćemo ovo proći i to im se obilo o glave!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ne treba kriviti Engleze. Iako , realno, nisu odigrali niti 20% od onoga što su odigrali protiv nas.

Ali, sve se vrača, sve se plača.... Sjetite se Dudua i njegova podsjmeha Gerardu.

Osobno mislim da smo si sami krivi za neodlazak, ne treba kriviti Engleze.

Jednostavno u ovim kvalifikacijama nismo bili pravi. Mučenje skoro kroz cijele kvalifikacije...

:uredu::uredu::uredu:

Imali smo se pravo podsmjehivat tad Englezima jer smo njihovu tadašnju bahatost utopili, a i mi smo DOBILI utakmicu, oni su IZGUBILI i to nije uopće bila igra nego vidljiva nezainteresiranost makar im utakmica nije bila važna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali smo se pravo podsmjehivat tad Englezima jer smo njihovu tadašnju bahatost utopili, a i mi smo DOBILI utakmicu, oni su IZGUBILI i to nije uopće bila igra nego vidljiva nezainteresiranost makar im utakmica nije bila važna

Sad se oni mogu smijat nama. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoše sve nade u vatru,odnosno tinja još ona minimalna ali to to je borba Davida i Golijata..

 

..jbg više srece i manje ozljeda kroz sljedece kvalifikacije!!

 

Ali ko ih uostalom j.. sestričina mi radi ko novinarka i svaki dan je s njima u Rovinju i kaže da su uglavnom svi foleri i puni sebe osim Ogija i Olića,sad još ovo pijančevanje,ma hebe mi se..mi strepimo za njih a oni tulumare okolo..

 

..zato ja danas idem tulumariti! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad će otić bilić.. i opet ispočetka.. ko prije 4 godine.. .. jbg idemo dalje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi je sad ulovit nekog reprezentativca ili nekog Engleza pa bi sve godine treninga išaketo na njima jebo im ...

Treba primit par naših reprezentativaca pa to napraviti na njima. Sami smo si krivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti.Andora je kvalitetna reprezentacija s velikim nogometnim školama i pogonima.Dobit će oni Ukrajince dva razlike i mi ćemo se opet Englezima osvetit :uredu: :uredu: :uredu: :uredu:

Hm da u nekim xxx kvalifikacijama koje ce nasi praunuci gledati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoše sve nade u vatru,odnosno tinja još ona minimalna ali to to je borba Davida i Golijata..

 

..jbg više srece i manje ozljeda kroz sljedece kvalifikacije!!

 

Ali ko ih uostalom j.. sestričina mi radi ko novinarka i svaki dan je s njima u Rovinju i kaže da su uglavnom svi foleri i puni sebe osim Ogija i Olića,sad još ovo pijančevanje,ma hebe mi se..mi strepimo za njih a oni tulumare okolo..

 

..zato ja danas idem tulumariti! :uredu:

Evo, najnovije vijesti: raspad sustava....

http://www.index.hr/sport/clanak/raspad-bi...nca/454610.aspx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali smo se pravo podsmjehivat tad Englezima jer smo njihovu tadašnju bahatost utopili, a i mi smo DOBILI utakmicu, oni su IZGUBILI i to nije uopće bila igra nego vidljiva nezainteresiranost makar im utakmica nije bila važna

Ti si se ocito kladio na X2 pa zato takvi komentari. :uredu:

Ipak su 80 minuta igral s igracem manje. Sjeti se samo kaj su oni nama napravili u takvoj situaciji , a tu su se ipak drzali i imali i prilike za izjednacenje.

definitivno nismo zasluzili , ipak imamo dva pusinga protiv Engleza i ni jednu pobijedu protiv Ukrajine.

Drugo niti nema smisla spominjati. :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad će otić bilić.. i opet ispočetka.. ko prije 4 godine.. .. jbg idemo dalje..

Pa sad... Bilic je drugi izbornik koji nas nije uspio odvuci na neko prvenstvo.

Znaci da statisticki bas i nije previse uspjesan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si se ocito kladio na X2 pa zato takvi komentari. :uredu:

Ipak su 80 minuta igral s igracem manje. Sjeti se samo kaj su oni nama napravili u takvoj situaciji , a tu su se ipak drzali i imali i prilike za izjednacenje.

definitivno nismo zasluzili , ipak imamo dva pusinga protiv Engleza i ni jednu pobijedu protiv Ukrajine.

Drugo niti nema smisla spominjati. :uredu::uredu:

Igrao sam dvicu i oba daju gol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...