Jump to content
Sign in to follow this  
Don Vito

13.10.2009.

Recommended Posts

ma i nije to toliko bitno, ali mi je skoro ponisten par koji se takodje igrao u 3 posle ponoci

a ja ga postavio u sutrasnji topic, jer racunam kad prodje ponoc to je sutra. ok u redu nije tako.

sad ga postavio u danasnji topic pa opet ne valja.

ne treba meni sajt sa vremenskim zonama. imam sat i ako po mom satu se igra 5 utakmica

na 5 kontinenata u isto vreme onda je moj sat merodavan. jer i u svakoj kladionici na svakom tiketu pise to vreme. a ne vreme na tom kontinentu

svaka kladionica ima svoja pravila.. tako i tu svako natjecanje ima svoje pravilo... ovdje se igra dan za dan.. tj. datum.

i to je najbitniji razlog koliko se sjećam za ovo pravilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@statisticar,

nemoj i danas da zaboravis da odigras u H2H kao juce???

bolje da me nisi napominjao nikako :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka kladionica ima svoja pravila.. tako i tu svako natjecanje ima svoje pravilo... ovdje se igra dan za dan.. tj. datum.

i to je najbitniji razlog koliko se sjećam za ovo pravilo...

ja ne zivim u japanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram nauciti sve vremenske zone da bi znao dal smem da stavim par ili ne.

Otprilike moraš naučiti da Ameri idu 6 sati ispred i Bliski istok i Australia oko 6 sati iza i to ti je najvažnije (bar za mene). Mada, što bi reko tata: sve piše u pravilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece svima :uredu: Vidim rasprava oko vremenskih zona, hmmm. Sa jedne strane su jedni u pravu , natjecanje i pravilnik, a sa druge natjecatelj koji je ovom prilikom ostecen.

 

Ja sam za da se vreme odigravanja gleda po listi u super sportu i gotova stvar, znaci sve sto je u listi za taj datum neka ide po tome. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O MAdein trn pa gde si ti...... nema te ko branik za ladu :uredu:

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne zivim u japanu

joj što si tvrdoglav!!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece svima :uredu: Vidim rasprava oko vremenskih zona, hmmm. Sa jedne strane su jedni u pravu , natjecanje i pravilnik, a sa druge natjecatelj koji je ovom prilikom ostecen.

 

Ja sam za da se vreme odigravanja gleda po listi u super sportu i gotova stvar, znaci sve sto je u listi za taj datum neka ide po tome. :uredu:

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O MAdein trn pa gde si ti...... nema te ko branik za ladu :uredu:

ma nema me ko ziranta za kredit :uredu:

 

 

evo skidam nekakvu igra pa me tek nece biti

 

danas sam samo upalio bingo u 17h i nisam jos gledao jesam li sta dobio,mada pretpostavljam da nisam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja neznam za vas ali ja te vremeske zone uopste negledam,igram sta mi se igra pa ako mi se prizna prizna,ako ne nikome nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja neznam za vas ali ja te vremeske zone uopste negledam,igram sta mi se igra pa ako mi se prizna prizna,ako ne nikome nista

To je to! igra i ništa više :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja neznam za vas ali ja te vremeske zone uopste negledam,igram sta mi se igra pa ako mi se prizna prizna,ako ne nikome nista

:uredu:  .... navikne se nakon par dana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...