Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

20.10.2009.

Recommended Posts

nesto sad i ja bas gledam to od juce, pa vidim da se nekima priznaje i 2 minuta postavljen par, pre meca a jasno pise u pravilima,,,

Kod upisivanja rezultata uvjek idem za tim da je natjecatelj pročitao pravila i da zna koji je zadnji rok za postavljanja para. Dogodi se da mi promakne vrijeme ili da se nešto krivo označi, ali dobre duše na forumu to jave na PM, pa makar i sa dva dana zakašnjenja pa se sve ispravi.

 

Ali ovako ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada si postao tako dobronamjeran natjecatelj?

Ukoliko imaš pritužbi na mene ili na pogreške i sl. šalji PM, a ne po forumu baljezgati.

Nisam ti ja kriv šta parove ne biraš sa stranica kladionice i šta ne čitaš pravila.

Dotični kojeg spominješ nije u konkurenciji za nagrade, a na njegovom paru nije označeno vrijeme početka utakmice, tako da nisam znao kada je utakmica započela, a ti si mogao bar sada napisati kada je utakmica započela.

Žalosno kako su tebi svi drugi krivi samo ne ti sam sebi.

ima 13 dana, sa tim jucerasnjim, nije malo. svi mogu do nagrade. sto baljezgam???

nisam ja taj koji bi trebao da prati i ponistava.

nema na cemu, tu smo da jedan drugom pomazemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Tuto može pogriješiti, jer i on je samo čovjek, nije robot. Ako primjetite neku grešku onda to i na vrijeme prijavite (najbolje putem PM), a ne kasnije da se ovdje Tutu napada i proziva zbog takvih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima 13 dana, sa tim jucerasnjim, nije malo. svi mogu do nagrade. sto baljezgam???

nisam ja taj koji bi trebao da prati i ponistava.

nema na cemu, tu smo da jedan drugom pomazemo.

ili odmazemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod upisivanja rezultata uvjek idem za tim da je natjecatelj pročitao pravila i da zna koji je zadnji rok za postavljanja para. Dogodi se da mi promakne vrijeme ili da se nešto krivo označi, ali dobre duše na forumu to jave na PM, pa makar i sa dva dana zakašnjenja pa se sve ispravi.

 

Ali ovako ...

dogodi se i meni da mi promakne pm, samo sam odgovarao,

ne znaci da nisam dobra dusa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, gospodo natjecatelji, pogreške su ispravljene.

 

Tko želi neka pregleda sve rezultate na natjecanjima od početka pa do danas, a eventualne greške neka objavi u Cafeu.

 

Bar skuplja potrebne postove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, gospodo natjecatelji, pogreške su ispravljene.

 

Tko želi neka pregleda sve rezultate na natjecanjima od početka pa do danas, a eventualne greške neka objavi u Cafeu.

 

Bar skuplja potrebne postove.

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan narode

mani te se prepirki jednostavno ukazite na propust i ajmo dalje

 

 

ima li neko neki dobar par za malo vecu lovu u singlu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada si postao tako dobronamjeran natjecatelj?

Ukoliko imaš pritužbi na mene ili na pogreške i sl. šalji PM, a ne po forumu baljezgati.

Nisam ti ja kriv šta parove ne biraš sa stranica kladionice i šta ne čitaš pravila.

Dotični kojeg spominješ nije u konkurenciji za nagrade, a na njegovom paru nije označeno vrijeme početka utakmice, tako da nisam znao kada je utakmica započela, a ti si mogao bar sada napisati kada je utakmica započela.

Žalosno kako su tebi svi drugi krivi samo ne ti sam sebi.

 

koja filozofija!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, gospodo natjecatelji, pogreške su ispravljene.

 

Tko želi neka pregleda sve rezultate na natjecanjima od početka pa do danas, a eventualne greške neka objavi u Cafeu.

 

Bar skuplja potrebne postove.

 

tako je traba skupiti postove i ovo je jedan od nacina!!! pozdrav svima danas kasnim ali evo me!!! sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 11368

 

Vrijeme odigravanja: 23:55

Naziv para: Dallas Stars(ki)-L.A.Kings http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Tip para: 1

Tečaj: 1.650

 

Ev. Dobitak: 6.650

Ev. Gubitak: 1.650

 

konačan ishod

Vidim da možda i mene proziva...ako je tako onda stvarno smiješno http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

mislim da je svakome jasno da utakmica ne počinje u 23:55 nego je to način pisanja u SuperSportu

utakmica se igrala u 2:30, i da bude ironija nije mi prošla. :nije:

Lakše je prepisati 23:55 nego tražiti točno vrijeme odigravanja, a svakom normalnom je jasno da počinje iza ponoći...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...