Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

27.10.2009.

Recommended Posts

kakav golll Sevilleee 1-2 a nije taj igrač glumio Sivonjića....

 

Moram naći na Youtube.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta podrazumevas pod poim 'dojave'?

-Informacija

-Fixed

 

Taj drugi natprevar ja imam informacije da nedostaju 12 igraca Munchen-u.Pozdrav

Na jednom drugom forumu , za tu utakmicu se govorilo da je sigurna jedinica.

Koeficjent je bio u oooogromnom padu a na kraju je taj par i blokiran.

Koeficjent je ujutro bio oko 2,50 a zatim se strmoglavio na 1,60

Share this post


Link to post
Share on other sites

dva kola prije kraja u svedskoj ligi prvi aik ima bod vise od geteborga a geteborg kod kuce gubi 2:1 a u zadnjem kolu igra kod kuce sa prvoplasiranim ako danas izgubi 99% isgubio titulu i kvalifikacije za ligu sampiona

 

i kako neigrati na geteborg ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jednom drugom forumu , za tu utakmicu se govorilo da je sigurna jedinica.

Koeficjent je bio u oooogromnom padu a na kraju je taj par i blokiran.

Koeficjent je ujutro bio oko 2,50 a zatim se strmoglavio na 1,60

To ne mora nista da znaci...kolko puta sam gasio POZAR zbog takvih dojava...

 

Evo ti jedan primer od mog iskustva...

 

Intertoto kup, pre 4-5 godina igraju makedonski klub Pobeda i Ostrava. Prva utakmica se igra tamo. I jedan moj drug fudbaler, prvotimac u tadasnjem sampionu Makedonije kaze mi da mu neki drug isto prvotimac FK Pobeda reko da gube utakmicu u Ostravi sa 150% sigurnosti, kao nemaju namere da igraju...da oni nisu imali nameru da igraju al nije znao da zelja Ostrave da ne igra je veca od njihove. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/13cheers.gif

 

I tako mi odemo od kladionice do kladionice i uplacamo pare, uzimamo zajmove i sve to...ceo grad svaka kaldionica u Skopje primila nam je uplate.

 

I poceo mec! Prvi minut autogol Ostrave! Drugi minut Pobeda-Ostrava 0:2 odbrane Ostrave gledala cure na tribinama i stoji u mesto, 10 minut 0:3 opet autogol, 15 minut 0:4 skoro autogol, 20 minut 0:5 ceo tim Ostrave stoji na terenu i onaka rekreativno trckara...opis desavanja je iz usta igraca FK Pobeda. Na poluvreme zovemo tog igraca, i ono sto sam opisao o svakom golu su njegove reci. Kaze...oni pustaju utakmicu bez mi i da znamo, zbog onog sto rade jednostavno ne mozes a da ne das gol. A publika napustila mec vec u 10 minutu. Mec zavrsio 1:6 ili 1:7 cini mi se.

 

I tako POZAR za POZAROM naucicemo se dobro, vrlo dobro dati pare na DOJAVE i FIXED http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/32pokey.gif

 

P.S. Znaci ovo je bilo dojava koja nije bila PUBLIC BET, info nije dobijen po forumima i blogovima, al sta ima to veze.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

dva kola prije kraja u svedskoj ligi prvi aik ima bod vise od geteborga a geteborg kod kuce gubi 2:1 a u zadnjem kolu igra kod kuce sa prvoplasiranim ako danas izgubi 99% isgubio titulu i kvalifikacije za ligu sampiona

 

i kako neigrati na geteborg ????

2:2 jos 5 min

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...