Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

11.12.2009.

Recommended Posts

Sta je ovo Capitalsi odlozeni, pa ko koga ebe ovde, ceo dan ne mogu da odigram kako treba sve sto odigram se odlozi, naravno pare mi ne vracaju na racun da mogu da igram :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo Capitalsi odlozeni, pa ko koga ebe ovde, ceo dan ne mogu da odigram kako treba sve sto odigram se odlozi, naravno pare mi ne vracaju na racun da mogu da igram :crossfingers:

Nije evo ga pocelo, nesto su malo kasnili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo Capitalsi odlozeni, pa ko koga ebe ovde, ceo dan ne mogu da odigram kako treba sve sto odigram se odlozi, naravno pare mi ne vracaju na racun da mogu da igram :crossfingers:

Ma nije odlozeno,igraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije odlozeno,igraju

Ma pisalo u rezultatima odlozeno, ali evo Cap[italsi su vec fulja uvalise im ovi prost gol na kontru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carolina je cudo!! :crossfingers:

Katastrofalna je ove sezone, al u skoro istom sastavu su prije dvije, tri godine digli Stanley Cup.Nisu za odbacit

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofalna je ove sezone, al skoro istom sastavu su prije dvije, tri godine digli Stanley Cup.Nisu za odbacit

Ma najvise volim igrati protiv Islanders pa poslije su Carolina al prave cuda kad ih odigram,nadam se da ce da dobije Capitals

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene za veceras dosta

 

Posted Image

Dobit će Chicago, Capitalse sam preskočio, al ćemo navijat za njih :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek daju barem jedan gol u prvoj trecini

Zeznuto je kad se juri rezultat u hokeju, mac sa dve ostrice :crossfingers:

 

 

 

 

Odoh nesto kupiti do trafike vracam se uskoro :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...