Jump to content
Sign in to follow this  
El-Maestro

16.01.2010.

Recommended Posts

Dalas - Detroit NHL???? Vaš sud :uredu: ?

Pa po meni dvica na Detroit, jedino moze pasti kec ako Dallas konacno pocne da nesto kao igra jer je fulja ekip[a. Znaci dvojka.

Za veceras spremam jedan ili dva singla, ma kvota odlicna, a po meni bi trebalo doci... tako nesto ganjam u NHL-u :uredu: Kasnije dodjem i sve lepo napisem :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa po meni dvica na Detroit, jedino moze pasti kec ako Dallas konacno pocne da nesto kao igra jer je fulja ekip[a. Znaci dvojka.

Za veceras spremam jedan ili dva singla, ma kvota odlicna, a po meni bi trebalo doci... tako nesto ganjam u NHL-u :uredu: Kasnije dodjem i sve lepo napisem :uredu:

Sada mi nažalost ovaj meč ionako više nije važan :nije: . Danas sam za 5€ uplatio nekoliko hokeja + košarka ( jedan meč ). Sve mi se lijepo otvorilo za dobitak od 438,75€. Trebalo se odigrati jedan meč u košarci ( koef. 1,55 ) i ova tekma Dalas -Detroit gdje sam stavio dvojku! Naravno meč u košarci je završio kao pobjeda nefavorita :uredu: ! Bit ću lud ako Detroit prođe http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif ! Mislim da nema potrebe reći o kojoj košarkaškoj tekmi je riječ!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada mi nažalost ovaj meč ionako više nije važan :nije: . Danas sam za 5€ uplatio nekoliko hokeja + košarka ( jedan meč ). Sve mi se lijepo otvorilo za dobitak od 438,75€. Trebalo se odigrati jedan meč u košarci ( koef. 1,55 ) i ova tekma Dalas -Detroit gdje sam stavio dvojku! Naravno meč u košarci je završio kao pobjeda nefavorita :uredu: ! Bit ću lud ako Detroit prođe http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif ! Mislim da nema potrebe reći o kojoj košarkaškoj tekmi je riječ!!

Dalas - Detroit 0-2 :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada mi nažalost ovaj meč ionako više nije važan :uredu: . Danas sam za 5€ uplatio nekoliko hokeja + košarka ( jedan meč ). Sve mi se lijepo otvorilo za dobitak od 438,75€. Trebalo se odigrati jedan meč u košarci ( koef. 1,55 ) i ova tekma Dalas -Detroit gdje sam stavio dvojku! Naravno meč u košarci je završio kao pobjeda nefavorita :uredu: ! Bit ću lud ako Detroit prođe :uredu: ! Mislim da nema potrebe reći o kojoj košarkaškoj tekmi je riječ!!

Mora bit da je bia neki pasji par, da se ne izrazim "vučji"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora bit da je bia neki pasji par, da se ne izrazim "vučji"?

Nije bilo teško pogoditi, zar ne? :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bilo teško pogoditi, zar ne? :uredu:

Nažalost nije, a štaš to je bila neka "viša sila".

Ža mi je zbog dobitka, drugi put će uletit :uredu: , pozz! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas katastrofa,pa ne mogu da vjerujem da ovaj celtic odigra 4-5 meceva u sezoni nerijeseno ili izgubi i ja uvijek naletim kad se to desi.

 

i da pozdravim one multi multi milionere iz real madrida :uredu: :uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...