Jump to content
Sign in to follow this  
joxong

18.01.2010.

Recommended Posts

pozdrav nocna smjeno

 

ako imate kakav par bacite ga ovde,sinoc je AO dobro prosao zato veceras moram oprezno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam dres Canucksa iz sedamdesetih i ne mogu vjerovat kakvo sranje je ekipa furala.Izgleda ko neki švabo :nije:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam dres Canucksa iz sedamdesetih i ne mogu vjerovat kakvo sranje je ekipa furala.Izgleda ko neki švabo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Posted Image

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

 

Pazi kada veceras Flamesi potuku Ajkule :nije:

 

Sta mislis moze li Tampa da ocisti Carolinu veceras? to mi je nekako fix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebeni Newcastle i hebeni Boston.Sad vidim rezultate da je Boston izgubio 5-1..Sve me vuklo da odigram Senatorse i ja stavim na ove debile jer igraju doma :nije:

Koliko me sećanje služi, čini mi se da Boston u zadnje vreme ima dosta povređenih bitnih igrača. Možda će ti značiti za ubuduće...Ako uopšte to nešto znači u hokeju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni omiljena ekipa su Pingvini

I meni su najbliži srcu, posebno od juna meseca kada mi je protiv Washingtona Sidney Crosby pri kraju tekme udebljao novčanik za oko 250 eura...Čak ću i majicu u to ime da mu naštampam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko me sećanje služi, čini mi se da Boston u zadnje vreme ima dosta povređenih bitnih igrača. Možda će ti značiti za ubuduće...Ako uopšte to nešto znači u hokeju...

A znaju i kladionice valjda o tome, pa bi i tecajevi bili malo drugaciji...ne gresim li :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam nesto Boston Bruinse :nije: Krenuli su tako silovito mislio sam da ce pocepati Senatorse, jos na golu Senatosa nije branio Mike Brodeur koji je branio u poslednje dve gde su Senatorsi slavili, vec Elliot. MEdjutim spakovase im ovi iz kontre jedno dva komada, a ovi trubaduri posle nisu ni sutali na gol, posle nisam vise ni gledao. Fali Bostonu par igraca, je ne znam skroz lose igraju ove sezone, a visoko su rangirani. Inace skor sa Senatorsima u pobedama je bio 4:0 u korist Bruinsa. Vidim i Devilsi su pukli, po meni neocekivano od Islanderssa rezultatom 4:0

I ja sam tako pre par meseci gledao (i kladio se) Bruinse protiv NewJerseya u Bostonu, gde ih je Boston odrao, ma igrao je kao Barcelona fudbal i...izgubio 2:1! Da tragedija bude veća, gubitnički gol su primili u zadnjoj minuti i pomalo smešno: pak je izmigoljio golmanu kroz noge i zaustavio se skoro na gol liniji. Najbližem strelcu nije bilo teško!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav nocna smjeno

 

ako imate kakav par bacite ga ovde,sinoc je AO dobro prosao zato veceras moram oprezno

Od mene: Haas, Baghdatis, Berrer, Gulbis. Izbacite uljeza (ako ga ima)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

 

Pazi kada veceras Flamesi potuku Ajkule http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

 

Sta mislis moze li Tampa da ocisti Carolinu veceras? to mi je nekako fix

Carolina bi mi tu inače bila izbor, ali ona utakmica Tampe i Washingtona mi je pred očima dok buljim u ovaj par.Možda Martin St Lous opet odluči imat svoj dan :nije: Ja se razmišljam odigrat protiv Columbusa, volio bi da daju gol ili dva u prvoj trećini da naraste kvota na Bluese u live pa da igram na pobjedu Bluesa

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...