Jump to content
zg-marko_23

Dobri filmovi

Recommended Posts

Repo men ...ovo sam pogledao prije tjedan-dva.Ovaj film kao da je nastao u likovnoj radionici dresiranih primata.

Obećavajuća priča, debilno izvedeno.Preporučam pogledati samo trailer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono čudo od filma s A.Jolie sam isključio nakon deset minuta.Njesra

Žena izgleda ko albino Etiopljanin u filmu.Navodno je trudna, a koliko je mršava ne treba im ni ultrazvuk da odrede spol djeteta jer beba valjda strši ko reljef na takvoj mršavici

Share this post


Link to post
Share on other sites

od komedija mogu preporučit Get him to the Greek , ali ni slučajno bez gledanja prvog nastavka, Forgetting Sarah Marshall ,

Fascinantno mi je da je Jason Segel ('rvatima poznatiji ko Marshall Ericssen iz How I met your mother) napisao scenarij za oba filma i većinu soundtracka za oba fila (kao i lutkarsku rock operu koja se spominje u prvom filmu). Atipična komedija, očekivao sam teen-smeće, dobio filmove koji mi se sviđaju a da ni sam ne mogu točno reć zašto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan kad se Zemlja zaustavila

 

čuo sam dosta dobrih kritika u vezi ovog filma pa da ga pogledamo.trenutno mi se skida sa neta-kad pogledam javim dojmove!

 

Ja sam ga pogledao kad je izišao, a pošto se ne sjećam u ovom momentu niti jednog dijela filma mora da je bio dojmljiv..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan kad se Zemlja zaustavila

 

čuo sam dosta dobrih kritika u vezi ovog filma pa da ga pogledamo.trenutno mi se skida sa neta-kad pogledam javim dojmove!

 

pogledao film.ništa posebno,klasična priča o tome kako čovjek uništava zemlju,sve već puno puta viđeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledao film.ništa posebno,klasična priča o tome kako čovjek uništava zemlju,sve već puno puta viđeno.

 

dodaj uz to ekstra dozu patetike, malo stereotipa (vojska samo uništava, nitko ne sluša "good guya" i sl...) sve u svemu, mislim da možeš odabrat bilo koji drugi od 10ak sličnih filmova...when you see one, you've seen them all

 

ja sam nedavno pogledao Martyrs , francuski "neznam u koji žanr bih ga smjestio" film. Možda horor/drama/triler? Ugl,velikom većinom bolesno, dijelom brutalno, ponekad i sporo, minimalno zabavno, zanimljiva tema, onima slabijeg želuca ne preporučam nimalo. Meni se svidio al ja sam psihopat http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/spank.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema više dobrih filmova

 

pa i nema. sve novije filmove koje sam tu naveo sam naveo ili zato što su totalni trash (ka recimo Expendables, Inglorious Basterds, Machete) ili zbog efekata.

Priče u filmu više nema, mislim kome triba radnja kad imaš 3D. eeeej...pa ne možeš svaki dan gledat 3D, da nije tog novog izuma koji je u naša kina doveo doslovno hollywoodski otpad, ali u 3d tehnologiji, ja bi vjerojatno cili život gledao u dvije dimenzije :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nema. sve novije filmove koje sam tu naveo sam naveo ili zato što su totalni trash (ka recimo Expendables, Inglorious Basterds, Machete) ili zbog efekata.

Priče u filmu više nema, mislim kome triba radnja kad imaš 3D. eeeej...pa ne možeš svaki dan gledat 3D, da nije tog novog izuma koji je u naša kina doveo doslovno hollywoodski otpad, ali u 3d tehnologiji, ja bi vjerojatno cili život gledao u dvije dimenzije http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

Ja u zadnje vrijeme vadim samo stare filmove od nekud.Pogledao sam neki dan Army of Darkness iz 92'.Simpa film.Slijedi narednih dana serijal Back 2 the Future http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Ništa ne gledam sa anđelinom Đoli... pogotovo ovaj sad debakl kad izađe po BH ratnom nekom scenarijju.... pih

 

Taj film sigurno neću gledat, al ću pročitat knjigu.Moš mislit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...