Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

22.02.2010.

Recommended Posts

i evo ga over na Valensiji, taman sto sam na ovom Unibetu zategao jedno 50 evra na under 2.5 :tzare::blink:

Auuuuu,dok jednom ne smrkne drugom ne svane!! Ja sam 170€ odmah povuko sa Unibeta i 10 prdnuo u Fener!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zadnji put sam ih prije pola godine otvorio, teško da bi cache toliko izdržao

Ako je svima isplaćeno, čudi me da tebi nije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuu,dok jednom ne smrkne drugom ne svane!! Ja sam 170€ odmah povuko sa Unibeta i 10 prdnuo u Fener!!

Kako si povukao?

Meni nece na Moneybookers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče....

 

Najprije sve čestitke ronaldinju za master šampiona 2009.godine....

 

Za mene danas ako bude sreće prvi put pogodim 5 parova sa X na jednom lističu...Tri sam pogodio - Crotone, Ethnikos i Rotherham,imam još pobjedu sa jednim golom za Valenciju(TIP X) i remi Belenensesa....Igrao sam 3/5,4/5 i ALL IN!!

Nadajmo se svih pogodaka...!!Igrao sam na BaH!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče....

 

Najprije sve čestitke ronaldinju za master šampiona 2009.godine....

 

Za mene danas ako bude sreće prvi put pogodim 5 parova sa X na jednom lističu...Tri sam pogodio - Crotone, Ethnikos i Rotherham,imam još pobjedu sa jednim golom za Valenciju(TIP X) i remi Belenensesa....Igrao sam 3/5,4/5 i ALL IN!!

Nadajmo se svih pogodaka...!!Igrao sam na BaH!!

 

Koliko je to para :tzare::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav glup potez sam napravio.Umjesto da sam odigrao samo na preokret Roosendala pri kvoti oko petnaestice, ja ga iskombiniram sa St.Paulijem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav glup potez sam napravio.Umjesto da sam odigrao samo na preokret Roosendala pri kvoti oko petnaestice, ja ga iskombiniram sa St.Paulijem..

 

A ja mislio da si u nekoj kafani da sljemas, vidim nema te :blink:

 

Ja danas kad sam gledao Ivin par ucinio mi se dosta primamljiv i cudan, neckao sam se, i na kraju zaboravio za njega. :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...