Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

24.02.2010.

Recommended Posts

Jedan korner na utakmici i jedan gol.Hebene glupače..To stvarno fascinira

 

85€ na koef. 4.33 dok su gubile 1-0 u 50oj..

post-4291-1267030494_thumb.jpg

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ima jedna sigurna oklada za one sretnike koji imaju još kladionica u kojoj nsu uzeli 100% bonus,a to je Inter-Chelsea. Naime treba samo uzeti u jednoj od on line klada 100% bonus npr idealno koja daje do 100€ i na X u kojima je uglavnom kvota oko 3 iskrcati svih 200€ a u SuperSportu na 12 di je kvota 1.50 iskrcati 400€ u kunskoj protuvrijednosti i zaradit 100€ bez rizika!!! Sretno!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njima dvojici svaka cast na organizaciji,ali nisu vodili racuna o jednoj stavci-A to je:"Ne kradi nikad u dvoristu lopova(mislim na vlasti u Srbiji),ako nisi sa njima

u dilu"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad ti murja upadne u kuću dok se budeš kladio na Kanađane i Ruse i zaplijeni ti računalo.Ne kužim ovu vijest, kakvo ilegalno internet klađenje su organizirali?Malo priča ne drži vodu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njima dvojici svaka cast na organizaciji,ali nisu vodili racuna o jednoj stavci-A to je:"Ne kradi nikad u dvoristu lopova(mislim na vlasti u Srbiji),ako nisi sa njima

u dilu"!

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Sad kad ti murja upadne u kuću dok se budeš kladio na Kanađane i Ruse i zaplijeni ti računalo.Ne kužim ovu vijest, kakvo ilegalno internet klađenje su organizirali?Malo priča ne drži vodu :tzare:

pa prica je nejasna i nebulozna, fora je samo u tome da oni nekom smetali i nisu radili kako "mora" i nek im poslao policiju i to je to. Ne vidim nikakav prekrsaj da su uradili a kamoli kriminal, jednostavno samo nije placen porez na dobit, ali to jos nije ni regulisano zakonom. Ocigledno da su lokalne kladioni i nisu tamo zadovoljne sa nekim ko nece da im ostavlja parce hleba, vec srecu trazi u online i stranim kladarama

 

kakva pobjeda tipse protiv murraya :tzare::tzare::tzare::tzare::tzare::tzare:

da je koeficijent bio malo veci samo na Mareja oko 1.1 namamio bi me da igram na njega. ali ovako sreca :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad ti murja upadne u kuću dok se budeš kladio na Kanađane i Ruse i zaplijeni ti računalo.Ne kužim ovu vijest, kakvo ilegalno internet klađenje su organizirali?Malo priča ne drži vodu :tzare:

Pa nisu placali porez na igre na srecu,ipak se to u Srbiji vodi kao ekstra-profit!Lakse ti oproste ubistvo,nego utaju poreza!Pare su u pitanju! :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu placali porez na igre na srecu,ipak se to u Srbiji vodi kao ekstra-profit!Lakse ti oproste ubistvo,nego utaju poreza!Pare su u pitanju! :tzare:

:tzare:

 

Tragikomicno i surova istina, jel dal nekog ubio manje vise vazno, bitna je lova :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu placali porez na igre na srecu,ipak se to u Srbiji vodi kao ekstra-profit!Lakse ti oproste ubistvo,nego utaju poreza!Pare su u pitanju! :tzare:

Čini mi se da će u HR zabranit internet klađenje s vremenom i učinit sve da padnu ove klade koje nisu u vlasništvu države :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok se budeš kladio na Kanađane i Ruse i zaplijeni ti računalo.

Sta mislis, slazes li se ti sa overom od 5,5 golova za sve pare :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da će u HR zabranit internet klađenje s vremenom i učinit sve da padnu ove klade koje nisu u vlasništvu države :tzare:

Mene čudi kako već i nisu izmislili neki harač i za to,jer ja npr kad isplačujem na visu to je sve bez poreza i bez provizija,čista lova,i da imam npr 500 000€ na računu svaki dan bi pomalo isplačivao i dizao cash,ko zna dal bi mi tajne službe pokucale na vrata s vremenom,hmmm ali uglavnom stanje u državi je koma i sve izvjesnije je da nam nekako sjednu za vrat!! :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislis, slazes li se ti sa overom od 5,5 golova za sve pare :tzare:

Moj nos za kladu je danas zakazao.Volio bih da tu dođe over, ali ipak je četvrtfinale pa možda budu igrali tvrdo :tzare:

Nemoj baš srljat sa svim parama, ubaci sedamdesetičetiri posto :tzare:

Da pričekaš live?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...