Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

25.02.2010.

Recommended Posts

Bane i Cantona, kako da me ne cudi, Sahtjor je bar dvije klase kvalitetniji od Fulama, koji treba bit sretan bude li ostao u Premijer ligi, a osim toga igra i kod kuce. Last but not least, koje bi koristi bilo Europi da ispadne jedan Sahtjor, a dalje produzi Fulam? Stvarno ne vidim nikakve logike. Pa nijedna jaka ekipa ne bi volela Fulam kao slijedeceg protivnika vise od Sahtjora. Doduse, sanse za prolaz dalje bi im sa Fulamom bile vece, ali svejedno svatko zeli sto je moguce atraktivnijeg protivnika. Zar nije tako?

Pa mene ne cudi jer mi je premijer liga najjaca liga u fudbalu i igra se najbolji i najkvalitetniji fudbal :hysterical:

 

Vise me je iznenadila glupa Roma koja je u vrhu Italijanske serije A, a primi 3 gola za manje od 4 minute od Panate, e to je vise zacudjujuce i sumanuto, zar ne? I od reprezentacije sveta da primi toliko golova za takav period bilo bi jadno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane i Cantona, kako da me ne cudi, Sahtjor je bar dvije klase kvalitetniji od Fulama, koji treba bit sretan bude li ostao u Premijer ligi, a osim toga igra i kod kuce. Last but not least, koje bi koristi bilo Europi da ispadne jedan Sahtjor, a dalje produzi Fulam? Stvarno ne vidim nikakve logike. Pa nijedna jaka ekipa ne bi volela Fulam kao slijedeceg protivnika vise od Sahtjora. Doduse, sanse za prolaz dalje bi im sa Fulamom bile vece, ali svejedno svatko zeli sto je moguce atraktivnijeg protivnika. Zar nije tako?

Ne razumijem što je ovdje pisac mislio reći, ali me fakat nije jasan koeficijent 1.5 na Šahtar protiv Fulhama..

Jesi li ti pogledao ijednu utakmicu Šahtara unazad dva tri mjeseca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mene ne cudi jer mi je premijer liga najjaca liga u fudbalu i igra se najbolji i najkvalitetniji fudbal http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Vise me je iznenadila glupa Roma koja je u vrhu Italijanske serije A, a primi 3 gola za manje od 4 minute od Panate, e to je vise zacudjujuce i sumanuto, zar ne? I od reprezentacije sveta da primi toliko golova za takav period bilo bi jadno

Je, tacno je to da je Premijer liga jedna od najkvalitetnijih u svijetu, ali nisu svi klubovi tamo jednake kvalitete. Jednako kao sto je Ukrajinska liga slaba, ali Dinamo i Sahtjor se po kvaliteti mogu svrstati barem na razini Anderlecht-a, Rome, Bilbao-a, Marseille-a, PSV-a, ako ne i Hamburger-a, Juventus-a i Valenci-je.

 

 

A sto se Rome tice, meni su svi od jakih Taljana koliko mocni, toliko i nepredvidljivi. Znaju pobjedit recimo Bayern u gostima, a i izgubit od potprosjecnih Grka kod kuce. Zato me kod njih ama bas nista ne iznenadjuje.

 

 

 

Jao, dodje mi dusa na mjestu. Sahtjor izjednacio. Hajde sad jos jedan gol, pa u produzetcima sta bilo nek bude!

 

 

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vraća se Šahtar u utakmicu :nije:

 

Možda se Medvjedi iskrumpiraju večeras, nadam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumijem što je ovdje pisac mislio reći, ali me fakat nije jasan koeficijent 1.5 na Šahtar protiv Fulhama..

Jesi li ti pogledao ijednu utakmicu Šahtara unazad dva tri mjeseca?

Dva-tri mjeseca unazad oni takoreci nisu ni odigrali ijedan susret. Ali koeficijenat dovoljno govori. A pogledaj i koje igrace imaju. Nisu oni tek tako smazali nekoliko jakih protivnika.

 

 

 

 

Osim toga, nije meni to sto bi Sahtjor mogao ispasti iz daljneg takmicenja. Nek se to i dogodi, sto se mene tice nek pobjede 3:2 i ispadnu. Al' bih se zbilja veoma iznenadio kad ne bi pobjedili jednog Fulama. Majko moja, pa i Fortuna iz Düsseldorf-a bi ga na svom terenu pobjedila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva-tri mjeseca unazad oni takoreci nisu ni odigrali ijedan susret. Ali koeficijenat dovoljno govori. A pogledaj i koje igrace imaju. Nisu oni tek tako smazali nekoliko jakih protivnika.

 

 

 

 

Osim toga, nije meni to sto bi Sahtjor mogao ispasti iz daljneg takmicenja. Nek se to i dogodi, sto se mene tice nek pobjede 3:2 i ispadnu. Al' bih se zbilja veoma iznenadio kad ne bi pobjedili jednog Fulama. Majko moja, pa i Fortuna iz Düsseldorf-a bi ga na svom terenu pobjedila...

Moram odgovoriti na moj vlastiti post  :nije:

 

 

 

 

Mislio sam na to, da Sahtjor nije igrao u njihovom prvenstvu. Naravno da je igrao u Europskim ligama.

 

 

 

Istina, gledao sam ih samo jednom ili dva puta, ali i to je dovoljno. Fulam sam gledao koji put cesce, pa me uopce nije odusevio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista samo jedem gomna... 3:2 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista samo jedem gomna... 3:2 :nije:

Još im gol treba da prođu dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još im gol treba da prođu dalje

Da znam...a to je opasno, lako moze da bude 3:3 sad

 

Dobro je uf, sprecili su kontru nakon kornera...

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...