Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

19.05.2010.

Recommended Posts

Dobro jutro.

Boston Celtics :uredu::uredu:

Samo neka kladare i dalje stavljaju koef. 3,80 na Boston...

:uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

 

Uspjeha svima! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro.

Boston Celtics :uredu::uredu:

Samo neka kladare i dalje stavljaju koef. 3,80 na Boston...

:uredu::uredu:

reko sam ja da deres kladare iz NBA http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif :uredu:

 

 

Na dve utakmice nhl playoffa izmedju Philadelfije i Montreala, Canadiensi nisu postigli niti jedan jedini gol http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif bruka i sramota, a Flajersi kao da nisu normalni kao da su navinklovani na trofaznu 380V :uredu:

Jos jedan poraz San Jose-a, vreme je da oni to trijumfuju u gostima, tecaj ce biti oko trojke, pa ko voli nek izvoli, bice tekma u subotu po nasem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro ljudi i ostali

 

Na dve utakmice nhl playoffa izmedju Philadelfije i Montreala, Canadiensi nisu postigli niti jedan jedini gol :uredu: bruka i sramota, a Flajersi kao da nisu normalni kao da su navinklovani na trofaznu 380V :uredu:

Jos jedan poraz San Jose-a, vreme je da oni to trijumfuju u gostima, tecaj ce biti oko trojke, pa ko voli nek izvoli, bice tekma u subotu po nasem...

u potpunosti se slažem

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

reko sam ja da deres kladare iz NBA :uredu::uredu:

 

 

Na dve utakmice nhl playoffa izmedju Philadelfije i Montreala, Canadiensi nisu postigli niti jedan jedini gol :uredu: bruka i sramota, a Flajersi kao da nisu normalni kao da su navinklovani na trofaznu 380V :uredu:

Jos jedan poraz San Jose-a, vreme je da oni to trijumfuju u gostima, tecaj ce biti oko trojke, pa ko voli nek izvoli, bice tekma u subotu po nasem...

Nisam smio da igram na Flajerse, dvoumio sam se ali ne odigrah...:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan svima!

 

svaka čast bostonu.nisam im davao previše panse protiv clevelanda,a niti sad protiv orlanda,ali eto,drago mi je da vode. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prčkajući po internetu naiđoh na slijedeće dojave:

18:00 Paks-B.Honved 1 (1,90)

18:00 Nyherzegada-Haladas 1 (1,85)

20:15 AEK-Olympiakos 1 (2,10)

 

Krtaki osvrt:

Kod prva dva para, domačinima gori pod nogama i trebaju pobjedu za možebitni ostanak u ligi a za treći par postoji info da gostima nedostaje dvanaestak igrača.

Što sve ljudi neće staviti pod "dojave".

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...