Jump to content
Sign in to follow this  
crofishman

17.06.2010.

Recommended Posts

jesi sigurna da su svi ljudi? ne znam ni bi li sebe sigurno svrstao u ljude :uredu:

 

A Lučić...da je imala malo više sriće...i malo više pameti mogla je biti top 10, teško da će sad nešto posebno napraviti, i Šprem je jedva dobila nedavno, kako će tek protiv jačih.

ha, ne znam.. nikog nisam vidjela.. možda ima neki alien blizu :nije:

 

Ma ne kažem da će nešto napraviti.. ni ne nadam se previše tome, samo mi je drago da se napokon probila dalje od onih challengera i malih turnirčića..

u svakom slučaju i ovo je već uspjeh:)

 

a pamet, sreća...tko zna.. što bi bilo kad bi bilo... da je baba muško, zvala bi se Duško :nije:

 

 

 

c4nton4 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Munje i gromovi na repertoaru grada Zagreba

 

Jel tko vidio naše vuvuzele?

Meni je danas palo na pamet na što me ta atmosfera u JARu podsjeća. Arena Zagreb, SP u rukometu. One proklete trubice od kojih nismo mogli ni navijati jer se ništa nije čulo. Evo

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Meni je danas palo na pamet na što me ta atmosfera u JARu podsjeća. Arena Zagreb, SP u rukometu. One proklete trubice od kojih nismo mogli ni navijati jer se ništa nije čulo. Evo

Zvuči ko električne gusle :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:nije:

 

Skullf***ing ovog roja vulvazela me ometa u praćenju ovog otužnog neatraktivnog antinogometa :uredu:

Kako stisati vuvuzele?

 

 

Da ne objasnjavam evo linkove> Link 1 i Link 2. Ukratko finta je u podesavanji frekvencije glasa na TV.

 

Uzput receno...ja sam u debelom minusu dosad, sutra cu se probati vaditi na pobedu Nemacke na hendiju od -2.5 koeficiejnt 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako stisati vuvuzele?

 

 

Da ne objasnjavam evo linkove> Link 1 i Link 2. Ukratko finta je u podesavanji frekvencije glasa na TV.

 

Uzput receno...ja sam u debelom minusu dosad, sutra cu se probati vaditi na pobedu Nemacke na hendiju od -2.5 koeficiejnt 7.

di si naša koef. 7? ja iznad 6.10 nisam našao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...