Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

06.11.2010.

Recommended Posts

Bolje past na kvotu 2.8 nego na 1.20 kakvi rezultati dolaze u zadnje vrijeme

 

:uredu:

 

Čekam da mi se skine PES2011 za dvojku.Našao sam neki dobar torrent..skida se ko Poljakinja na tripu

 

KOji PEs jel za Ps2 ili za Pc? za Pc ja ga stavio ima jedno mesec dana.. dobar je fudbal samo posle jedno par sati igranja poceo je toliko da me nervira da nije zdravo... nesto rade na tipa realnosti, ali sve je to fulja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOji PEs jel za Ps2 ili za Pc? za Pc ja ga stavio ima jedno mesec dana.. dobar je fudbal samo posle jedno par sati igranja poceo je toliko da me nervira da nije zdravo... nesto rade na tipa realnosti, ali sve je to fulja...

 

Za ps2.Još je najbolji bio PES5, ovo sve novije je lagano razočaranje.Debilna obrana koja izlijeće bez glave i uvijek pobjeđuje onaj tko ima brže igrače

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ps2.Još je najbolji bio PES5, ovo sve novije je lagano razočaranje.Debilna obrana koja izlijeće bez glave i uvijek pobjeđuje onaj tko ima brže igrače

 

Ja sam na Ps1 uzivao u igri na PES4, to je bilo vrhunski, jeste da stavis Karlosa u spic, i znalo se Brazil- Nigerija (Ronaldo,Karlos VS Babangida i Amokachi) ali opet mi mirna glava na koompjuterske petlje i gluposti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na Ps1 uzivao u igri na PES4, to je bilo vrhunski, jeste da stavis Karlosa u spic, i znalo se Brazil- Nigerija (Ronaldo,Karlos VS Babangida i Amokachi) ali opet mi mirna glava na koompjuterske petlje i gluposti :uredu:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

PES2 je bio zadnji PES na jedinici, to je bila carska konzola.

 

 

Igram ga još od ISSa na ps1, to su bila vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće....

 

Došao kući sa odbojkarske utakmice Panvita - Murexin 3-1 i danas pogodio tip iz druge utakmice Fram - Krka(3-0)....A moj partner Davor92 je ipak bio bolji....čestitam!!

 

Idem na spavanje....laku noć!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće....

 

Došao kući sa odbojkarske utakmice Panvita - Murexin 3-1 i danas pogodio tip iz druge utakmice Fram - Krka(3-0)....A moj partner Davor92 je ipak bio bolji....čestitam!!

 

Idem na spavanje....laku noć!! :uredu:

 

Laku noć http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je četvorka po redu.Prvi je bio ISS, drugi ISS 2 treći PES i četvrti PES 2 :uredu: Jesi probao FIFU novu?

 

e fifu nisam, ona je uvek bila smesna po gameplanu ali je zato ubijala po ligama i stadionima i tako tim nekim detaljima. Ono tipa ima 4 liga Engleske, tri Nemacke, druga Turska i tako to, stvarno svaki respekt, ali zaboravili su da to ne drzi igrace vec njena igrivost... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Jesi ti probao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e fifu nisam, ona je uvek bila smesna po gameplanu ali je zato ubijala po ligama i stadionima i tako tim nekim detaljima. Ono tipa ima 4 liga Engleske, tri Nemacke, druga Turska i tako to, stvarno svaki respekt, ali zaboravili su da to ne drzi igrace vec njena igrivost... :uredu:

 

Jesi ti probao?

 

Zadnja koju sam zaigrao je bila Fifa99 il 2000.Al uvijek mi je bio draži PES makar nije imao tad niti jednu licencu i igralo se s Bilbanom, Butistatom, Delperiom.Sad ove nove FIFE za konzole nove generacije dosta ekipe hvali, al ne da mi se probavat FIFU, PES je PES.Nisam vidio niti jednu sportsku igru do sad koju igraju sve generacije i koja ne dosadi tako brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalo se bacit i nešto iz NBA 2K serije, Madden NFL.. al PES je zabava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...