Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

13.12.2010.

Recommended Posts

Manchester U - Arsenal 3+ (2.00 - 4.13)

Oba brata da Silva su igrala u odbrani Junajteda protiv Valensije. Siguran sam da će bar jedan od njih ponovo biti na klupi jer se P. Evra vraća u odbranu Junajteda. Rio Ferdinand bi trebao da igra, bar tako kaže trener Ferguson, a izgleda da će se i P. Skols oporaviti do meča.

Fabregas najverovatnije neće igrati za Arsenal. U njihovoj neubedljivoj pobedi nad Partizanom tokom nedelje K. Gibs se povredio tako da ovaj odbrambeni igrač neće igrati na ovom meču.

Arsenal je igrao dosta slabo, očigledno je da su bili nervozni, no oni bi trebali da su u stanju da odigraju više takmičarski u ponedeljak. Iako se vodi borba za vrh tabele pritisak neće biti na igračima Arsenala ovoga puta tako da očekujem mnogo bolju igru Tobdžija.

Da li će sredina terena Arsenala doprineti pobedi na ovom meču ili će ih njihova odbrana izneveriti? Nadam se da će biti ovo prvo. U svakom slucju ocekuje se efikasna utakmica sa dosta golova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti znaci ovo u zagradi 2.00-4.13 ?

 

 

Posted ImagePosted Image

 

Ovo prvo predstavlja tecaj u nekoj kladionici na tipovani dogadjaj (?), a ovo drugo je verovatno tecaj na neki drugi tip, samo ne znam tacno na koji konkretno :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo prvo predstavlja tecaj u nekoj kladionici na tipovani dogadjaj (?), a ovo drugo je verovatno tecaj na neki drugi tip, samo ne znam tacno na koji konkretno :nije:

 

Mislim da su to ipak koordinate mjesta gdje je tiket uplaćen Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...