Jump to content
Sign in to follow this  
baptista

27.12.2010.

Recommended Posts

Na poslu,pa mi je izuzetno zao sto nisam mogao da iskoristim ovaj sure bet koji je Gandalf hteo da podeli sa svima nama(doduse nemam racun na Sporting betu(ali i to se moze srediti za 10 min sve)),ali mi nisu jasne ove prozivke na njegov racun??Covek ostavio sigurnu zaradu(ko je u mogucnosti),a ljudi poceli da ga 'prozivaju,cak neki i da se podsmevaju????Covek je izuzetno ozbiljan kladionicar,mene je sredinom avgusta uveo u cari online kladionica,i mogu vam reci da mi je promenio zivot iz korena(nisu to sad neke basnoslovne sume u mom slucaju),ali kada znamo da je u Srbiji prosecna plata 250 E,sasvim fino dodje svaki Gandalfov savet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poslu,pa mi je izuzetno zao sto nisam mogao da iskoristim ovaj sure bet koji je Gandalf hteo da podeli sa svima nama(doduse nemam racun na Sporting betu(ali i to se moze srediti za 10 min sve)),ali mi nisu jasne ove prozivke na njegov racun??Covek ostavio sigurnu zaradu(ko je u mogucnosti),a ljudi poceli da ga 'prozivaju,cak neki i da se podsmevaju????Covek je izuzetno ozbiljan kladionicar,mene je sredinom avgusta uveo u cari online kladionica,i mogu vam reci da mi je promenio zivot iz korena(nisu to sad neke basnoslovne sume u mom slucaju),ali kada znamo da je u Srbiji prosecna plata 250 E,sasvim fino dodje svaki Gandalfov savet....

 

i mene je regrutirao,naveo na zlo...:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poslu,pa mi je izuzetno zao sto nisam mogao da iskoristim ovaj sure bet koji je Gandalf hteo da podeli sa svima nama(doduse nemam racun na Sporting betu(ali i to se moze srediti za 10 min sve)),ali mi nisu jasne ove prozivke na njegov racun??Covek ostavio sigurnu zaradu(ko je u mogucnosti),a ljudi poceli da ga 'prozivaju,cak neki i da se podsmevaju????Covek je izuzetno ozbiljan kladionicar,mene je sredinom avgusta uveo u cari online kladionica,i mogu vam reci da mi je promenio zivot iz korena(nisu to sad neke basnoslovne sume u mom slucaju),ali kada znamo da je u Srbiji prosecna plata 250 E,sasvim fino dodje svaki Gandalfov savet....

 

Sta ti sada pametujes, sto volim takve. JEl si u plusu? Jel jesi? jel zaradjujes u kladari? Ajde lepo otvori temu u topiku online kladjenje i vasi tiketi, i napravi banku, sta kada i kako uplacujes, i da vidim za godinu dana gde ces da budes. Pusti price i prazna baljezganja, daj hocemo i mi ostali sto smo na gubitku da zaradimo? Smesno

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene je regrutirao,naveo na zlo...:uredu:

 

 

 

Pa ja se ne zalim zasad,cak mi je i prve pare on pozajmio,da pocnem da igram,da sam imao malo vise hrabrosti(kao sto on ima),stanje na racunu bi mi sad bilo sigurno za jednu 0 vise,ali dobro.....ne zalim se ni ovako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja se ne zalim zasad,cak mi je i prve pare on pozajmio,da pocnem da igram,da sam imao malo vise hrabrosti(kao sto on ima),stanje na racunu bi mi sad bilo sigurno za jednu 0 vise,ali dobro.....ne zalim se ni ovako....

 

 

 

ma šalim se.iako bi ja dodao-on nije hrabar,on je LUD! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti sada pametujes, sto volim takve. JEl si u plusu? Jel jesi? jel zaradjujes u kladari? Ajde lepo otvori temu u topiku online kladjenje i vasi tiketi, i napravi banku, sta kada i kako uplacujes, i da vidim za godinu dana gde ces da budes. Pusti price i prazna baljezganja, daj hocemo i mi ostali sto smo na gubitku da zaradimo? Smesno

 

 

 

A sto bi ja to radio???Zasto bi ja tebi ostavljao pikove,koje igram????U krajnjem slucaju znam nekad 10 -15 opklada da pustim u toku dana,10 prodjem,5 padnem,i budem u finom plusu!!!!I sad ja tebi treba da objasnjavam i da analiziram mojih 15 pikova???Posto ocigledno nemas pojma o online kladjenju,samo da ti kazem,da tu nema analize...gledas mec,ako vidis da visi gol,raspalis po njemu,i to je to....prodjes ili padnes.....a ja treba da sad napisem tebi analizu da cu u 73 min meca ako vidim da visi gol,odigrati na gol????Malo razmisli sta pises,uzmi svojih 50 dinara,i pravac u neku nasu kladzu.....da probas da zaradis 10 000 na ulog od 50,a to ne ide....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, čemu negativna energija?Svađanje na forumu vam se isplati jedino ako trebate nabit postove :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti sada pametujes, sto volim takve. JEl si u plusu? Jel jesi? jel zaradjujes u kladari? Ajde lepo otvori temu u topiku online kladjenje i vasi tiketi, i napravi banku, sta kada i kako uplacujes, i da vidim za godinu dana gde ces da budes. Pusti price i prazna baljezganja, daj hocemo i mi ostali sto smo na gubitku da zaradimo? Smesno

Nema potrebe ni da se svađamo ni da se vrijeđamo.

Malo je teže otvoriti takav topic jer ja svima savjetujem i osobno preferiram klađenje LIVE.

Znači igraju se stvari dok tekma traje i to su oklade uglavnom vezane za vrlo kratak vremenski rok(nekad i na samo 10-ak sec) pa ih je apsolutno nemoguće dijeliti s većim brojem ljudi.

Ja sam se tako preporodio i na takav način klađenja sam brdo toga riješio u zadnjih godinu dana.

Riješio se kredita od 3500 EUR(koliko mi je ostalo za isplatiti ga), podmirio na nulu 2000 EUR minusa na tekućim računima supruzi i sebi, a uz to smo i renovirali neke sitnice po kući, obnovili garderobu sasvim pristojno, bili na ljetovanju u Termama Čatež(što nekad nisam mogao ni zamisliti), bili par puta na tekmama Medveščaka(ako znate da imam 400 km tamo i natrag to i nije malo), sin jako voli klopu u McDonaldsu pa odemo bar 2-3 puta mjesečno tamo na večeru(a najbliži mi je na 70 km)...

a prije sam to sve samo mogao sanjati...

Sudjelovao sam u natjecanjima samo zato da uhvatim 10-20 EUR da imam za klađenje na netu, a sad igram isključivo zbog titule pobjednika.

Uostalom pisao sam prije po 50-60 analiza mjesečno, a sad nemam volje ni za 5 mjesečno...

Edited by Gandalf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti sada pametujes, sto volim takve. JEl si u plusu? Jel jesi? jel zaradjujes u kladari? Ajde lepo otvori temu u topiku online kladjenje i vasi tiketi, i napravi banku, sta kada i kako uplacujes, i da vidim za godinu dana gde ces da budes. Pusti price i prazna baljezganja, daj hocemo i mi ostali sto smo na gubitku da zaradimo? Smesno

 

a ti kao ne pametuješ?klađenje u lokalu i online su dva različita pojma.ja sam igrač za male uplate,sitna riba,međutim i ja na online kladionici mogu dići dobre novce.i da,i ja i gandalf a koliko čujem i zizu smo u plusu u online klađenju,netko malom a netko i u velikom plusu.u lokalu nismo u plusu(barem znam da ja i gandalf nismo,za zizua ne znam)sa sigurnošću znam da je istina što gandalf govori da je u godinu dana na online klađenju zaradio preko 20.000 eura,zato što ga poznajem,često sam kod njega doma i puno puta sam gledao šta je igrao i gledao sam kretanje njegovog računa.uostalom,sad ti je prije pola sata stavio sure bet na kojem kao on možeš uzeti skoro 200 eura,čak i više ako ćeš uložiti više od njega.ali ne,ti i dalje ne vjeruješ.pa nemoj,tvoja stvar.ali isto tako onda nemoj smijat se drugima.isto tako se oni mogu smijati tebi zato što si u minusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, čemu negativna energija?Svađanje na forumu vam se isplati jedino ako trebate nabit postove :uredu:

 

 

 

Ne,nije to problem,ja sam ne mogu da shvatim,da neko hoce da pomogne da se zaradi koja para,i onda pametnjakovici razni umesto da budu zahvalni,pocinju da potcenjuju.....mene je pogodili jer znam Gandalfa,znam sta covek radi,koliko ulaze,i koliko zaradjuje.....ne bih se mesao da je prica o nekom drugom,u cije aktivnosti nisam upoznat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe ni da se svađamo ni da se vrijeđamo.

To pak najmanje.

Gledam vas! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, čemu negativna energija?Svađanje na forumu vam se isplati jedino ako trebate nabit postove :uredu:

Svađa je nepotrebna, a meni je dosta i postova. Imam ih i "viška" sad... :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

POceh nesto da pisem, ali nema potrebe, kome ja to da objasnim :uredu::uredu: Lepo samo, vi zaradjute, nisam znao da ima milionera po forumima. Zele da pomognu, ali ne smeju da kazu javno jer cemo mi da uplatimo milione pa ce kvota da padne. a posle sta li ce da bude. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da,i ja i gandalf a koliko čujem i zizu smo u plusu u online klađenju,netko malom a netko i u velikom plusu.u lokalu nismo u plusu(barem znam da ja i gandalf nismo,za zizua ne znam)

 

Danas mi je Nicholson minus u lokalu podebljao za još 200 kn... :uredu:

Igrao je gore od mene, koji nemam pojma o pikadu...

Postotak pogodaka za double mu je bio smiješan...

Umjesto da razbije Wrighta, hladno slula... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno sedam godina nisam pojeo valjan burek s mesom.Plus jogurt.Sad sam ozbiljno ogladnio

 

I ja sam definitvno, ide se nesto pojesti :uredu:

 

 

 

Ajte kod mene ima bureka kolko vam srce hoce :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...