Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.06.2011.

Recommended Posts

22:10 Chase Field

 

Arizona Diamondbacks(33-26)-Washington Nationals(25-33) Tip: 1 @ 1.621

Pinnacle 7/10

 

Večeras je u Arizoni četvrti meč u seriji Ari. zasad vodi sa 2-1 prvi meč je dobio Was. 6-1 a onda je Ari. dobila sledeće dva bez primljenog poena sa 4-0 i 2-0 mislim da Ari. i večeras ima lepe šanse da zabeleži i treću vezanu pobedu...

Ari. je posle očajnog starta u maju zaigrala sjajno(18-9) i sa poslednjeg mesta u

National League West došla na vodeću poziciju.. i u Junu su nastavili van svakih očekivanja sa sjajnim partijama u zadnjih 10 mečeva imaju(8-2) već sam govorio o njima da mislim da teško mogu izdržati u pley of trci sa S.F. i Col. ali ko zna oni su sad u HOTU i to treba iskoristiti jel je i ove sezone Was. po običaju na dnu divizije i Ari. jednostavno mora dobijati takve mečeve kad ima prednost u svim segmentima a to je slučaj i večeras i u pičingu i u hitingu...

Gledajući sve parametre koji se mere u MLB-u Ari. ima prednost u svemu nad Was. jedino u odbrani Was. ima prednost a u svemu ostalom je bolja Ari. nadam se da će tu prednost u svim segmentima večeras iskoristiti i zabeležiti pobedu...

Večeras za Ari. Ian Kennedy - RHP(6-2 3,16) dok za Was. Jason Marquis - RHP(6-2 4,13) dao bi ovde lepu prednost Kenediyu(26g) mlad pičer ali već sa 5 god. iskustva u MLB-u...u karijeri ima sasvim solidan učinak (16-16 4,05) ove godine baca odlično...

O Markisu sam već dosta pisao po meni sasvim jedan prosečan pičer koji je sezonu počeo solidno ali kako vreme odmiče baca sve lošije...

U karijeri protiv Ari. loše je prolazio (2-7 4,48)

Mislim da i večeras neće dobro proći no videćemo!!!!!

U hitingu ogromna prednost u korist Ari. imaju daleko više kvalitetnih batera..

Was. sa skromnim hitingom nekad polude ali retko nadam se da to neće biti slučaj večeras dosta im nedostaju dva sigurno njihova najkvalitetnija batera koja su na DL-u Ryan Zimmerman i Adam LaRoche sa njima bi bili daleko opasniji...

Mislim da Arizona ima lepu šansu da večeras nastavi seriju pobeda i uzimam ih Posted Image

FT:4-9 Lost

W 17-L 13

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W8 - L6

* Overall: W469 - L313

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle):

 

19:05 - Cleveland Indians - Texas Rangers - Cleveland Indians +1.5 - 1.735:nije:

19:10 - Cincinnati Reds - Los Angeles Dodgers - Cincinnati Reds +1.5 - 1.500:nije:

19:10 - Florida Marlins - Milwaukee Brewers - Florida Marlins +1.5 - 1.442 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

19:35 - Boston Red Sox - Oakland Athletics - Oakland Athletics +1.5 - 1.575 :nije:

19:35 - Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles +1.5 - 1.418:nije:

19:35 - Pittsburgh Pirates - Philadelphia Phillies - 1st Halfs (5 innings) Philadelphia Phillies - 1.556 :nije:

20:10 - Kansas City Royals - Minnesota Twins - Kansas City Royals +1.5 - 1.427:nije:

20:10 - Chicago White Sox - Detroit Tigers - Chicago White Sox +1.5 - 1.422:nije:

20:15 - St. Louis Cardinals - Chicago Cubs - Chicago Cubs +1.5 - 1.658 :uredu:

21:35 - Los Angeles Angels - New York Yankees - LAA Angels +1.5 - 1.694:nije:

22:05 - San Francisco Giants - Colorado Rockies - San Francisco Giants +1.5 - 1.552 :uredu:

22:10 - Arizona Diamondbacks - Washington Nationals - Washington Nationals +1.5 - 1.704 :uredu:

22:10 - Seattle Mariners - Tampa Bay Rays - Seattle Mariners +1.5 - 1.424 :uredu:

00:35 - San Diego Padres - Houston Astros - over 6.5 - 2.070 :uredu:

02:05 - New York Mets - Atlanta Braves - over 7 - 2.000 :uredu:

 

Uspješan odabir! :nije:

 

Tuto :uredu:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...