Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

08.06.2011.

Recommended Posts

W 18-L 13

18:05 Progressive Field

 

Cleveland Indians(34-25)-Minnesota Twins(22-38) tip: 1 @1.658 Pinnacle 7/10

 

 

Večeras je na redu treći meč divizijskih rivala prvimeč su dobili gosti iz Min. 6-4 dok je sinoć u jednom tvrdom meču gde je viđeno samo 7 hitova domaćin dbio sa 1-0....

Već sam pisao dosta o Cle. da su bili dugo i tim sa najboljim skorom i najveće iznenađenje u MLB-u!!!

Najavljivao sam njihov neminovni pad jel nisu tako kvalitetni da izdrže u tom tempu to se polako i obistinjava u zadnjih 10 mečeva imaju(3-7) sada im je Detroit za petama samo 1½ iako su mu puno bežali no i dalje su prvi u diviziji i neće sigurno tako lako se predati....

Šta reći o Minesoti sigurno najveće razočaranje šampionata startovali su užasno u zadnje vreme su se malo popravili u zadnjih 10 mečeva imaju (5-5) stim što su pre sinoćnog poraza imali seriju od pet vezanih pobeda no mislim da su njihove pobede samo sticaj okolnosti a ne da su se puno popravili njihov najveći problem ovew godine je gomila povređenih igrača o čemu ću kasnije...

Večeras na brdašcu za domaći Cle. Justin Masterson - RHP(5-4 3,28) dok za Min. Carl Pavano - RHP(3-5 4,83) ovcde bi dao malu prednos Mastersonu koji je sjajno bio počeo sezonu dok u zadnje vreme neigra na tom nivou ali protiv dosta osakaćenog hitinga Min. mislim da može da špruži solidnu partiju i da konaćno zabeleži trijumf protiv Twinsa protiv kojih u karijeri ima negativan skor (0-4 4,82) ove sezone još nije bacao protiv njih...

Sa druge strane Pavano koji može da baca i sjajno i užasno dosta je nestabilan ove sezone dosta loš u zadnje vreme malo bolje baca ali ništa specijalno u karijeri ima pozitivan skor protiv Cle. (3-3 2,95)

Što se hitinga tiče tu bi dao lepzu prednost Cle. do pre desetak kola su udarali neverovatno malo je to lošije u zadnje vreme ali su u glavnom svi bateri zdravi i na raspolaganju jedino im nedostaje do ove sezone prvi udarač Travis Hafner ali je on daleko od forme tako da im on baš i nedostaje puno tu su A.Cabrera,G.Sizmur,M.LaPorta,S.Choo,C.Santana sasvim solidan hiting...

Mine. da je kompletna sigurno bi bila u prednosti u hitingu ali njima nedostaje jako puno udarača koji su na DL-u Joe Mauer,Jim Thome,Jason Kubel upitan je za danas i D.Span tako da je njima hiting jako oslabljen i nečudi njihov užasan skor ove sezone jel od njihovih ubitačnih hitera ostao je samo J.Morneau ali ni on nije u nekoj formi....

Ni bulpen Min. nije sjajan i tu imaju silne probleme ostali su bez svog sjajnog klozera Joe Nathan...

Jednostavno u svim parametrima koji se mere u MLB-u Cle. je bolji od Min. u svemu...

Večeras sam rešio da uzmem Cle. po prvi put ove sezone uglavnom sam igrao protiv njih i često sam padao nadam se da me večeras neće izneveriti i uzim am ih Posted Image

FT:2-3 Lost

W 18-L 14

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W10 - L5

* Overall: W491 - L332

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle):

 

21:45 - San Francisco Giants - Washington Nationals - 1st Halfs (5 innings) over 3.5 - 1.877:nije:

00:35 - San Diego Padres - Colorado Rockies - San Diego Padres +1.5 - 1.602:nije:

01:05 - New York Yankees - Boston Red Sox - New York Yankees +1.5 - 1.485 :nije:

01:05 - Philadelphia Phillies - Los Angeles Dodgers - 1st Halfs (5 innings) over 3.5 - 1.862 :nije:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks +1.5 - 1.488 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Baltimore Orioles - Oakland Athletics - Oakland Athletics +1.5 - 1.637 :uredu:

01:10 - Florida Marlins - Atlanta Braves - Florida Marlins +1.5 - 1.493 :uredu:

02:05 - Texas Rangers - Detroit Tigers - 1st Halfs (5 innings) Texas Rangers - 1.562 :uredu:

02:05 - Houston Astros - St. Louis Cardinals - Houston Astros +1.5 - 1.758 :uredu:

02:10 - Milwaukee Brewers - New York Mets - 1st Halfs (5 innings) under 5 - 1.870 :uredu:

02:10 - Kansas City Royals - Toronto Blue Jays - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.532 :uredu:

02:10 - Chicago White Sox - Seattle Mariners - Chicago White Sox +1.5 - 1.431:nije:

04:05 - Los Angeles Angels - Tampa Bay Rays - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.585 :uredu:

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:45 SAN FRANCISCO-WASHINGTON 1 1.50

 

Danas se sastaju prvak mlb-e lige prošle godine te trenutno 7 momčad mlb-e lige San Francisco i 25 momčad mlb-e lige Washington.Ove godine San Francisco bilježi 37 pobjeda i 24 poraza dok Washington ima 27-34 omjer pobjeda i poraza.Ovo če biti treča tekma u tri dana a za sada je 1-1 bile su to dvije čvrste i teške tekme u kojima su sitnice odlučivale prvu su dobili domačini u 13 produžetku sa 5:4 dok su drugu gosti pobijedili sa 2:1.Danas po meni domačin je veliki favorit te sam uvjeren da če doč do lakše pobjede.Razlog zašto ču ispratit ovaj par je što je San Francisco velika i jaka momčad igraju doma gdje imaju ove godine 16-10 dok su gosti sakupili več 22 poraza i samo 13 pobjeda u gostima a največi razlog zašto če domačin pobjedit je prvi bacač.Danas za domačine prvi bacač če bit MATT CAIN odličan bacač koji je uz Tima Lincecuma najzaslužniji za veliki uspjeh i pobjedu mlb-e lige.Ove godine ima 4-4 uz 3.46era te je u 76ininga dopustio 6 hr te vrlo malo hitova dopušta protivnicima zadnju tekmu je bio odličan protiv Colorada nije dopustio nijedan runs dopustio samo 4 hitova te imao 8 strikeouta.Največa prednost domačina če biti gostojuči bacač 30 godišnji YUNESKY MAYA moram reč da je to dosta neiskusan bacač s obzirom na godine jer je debitirao tek 2010 godine u 7 mjesecu.Dosad bilježi omer 0-4 uz slabih 6.43 era te je u 35 ininga dopustio čak 4 homeruna.Ove godine je još lošiji nastupio 2 puta i ima 0-1 omjer pobjeda i poraza uz katastrofalnih 8.0era.U samo 9 ininga ove godine dopustio je čak 12 hitova plus 1 homerun.Šta reči na kraju tipujem na čistu pobjedu domačina jer su po meni bolja momčad od gostiju imaju svog jednog od dva najboljih bacača dok gosti imaju vrlo slabog bacača što bi morali domačini iskoristit več na početku tekme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 18-L 14

01:05 PNC Park

 

Pittsburgh Pirates(29-30)-Arizona Diamondbacks(33-28) tip: H1(+1,5)-Pit. dobija ili ne gubi sa više od 1,5 razlike @1,518 Pinnacle 8/10

 

Večeras je na programu drugi meč u seriji sinoć je posle preokreta u 8inn. dobio domaći Pit. sa 8-5...

Pit. totalno nepredvidiva ekipa koja ove sezone igra sasvim solidno za razliku od prošlih sezona kad su bili daleko lošija ekipa...

Ari. ove sezone posle lošeg starta u maju su igrali sjajno i čak sa zadnjeg mesta došli do prvog mesta u diviziji sad zaostaju za vodećim S.F. samo jednu pobedu međutim već sam pisao da mislim da Arizona teško može do pley ofa jel su ipak kvalitetnije ekipe uz trenutno vodeći S.F tu još Col. i L.A.D. no videćemo....!!!!

Večeras sam se odlučio na ovaj meč najviše zbog pičing mečapa mislim da tu Pit. ima lepu prednost iako na prvu ruku možda to ne izgleda tako...

Večeras na brdašcu za PIT: P.Maholm-LHP (2-7, 3.66) dok za ARI: Z.Duke-LHP (1-1, 3.00) ovo je duel dojučerašnjih saigrača(Z.Duke je punih 6 sezona proveo u Pit.) i mislim da to može biti velika prednost Pit. baterima jel ga odlično poznaju sve njegove vrline i mane jel je do prošle sezone igrao za Pirate...

Pored toga mislim da je Maholm ipak kvalitetniji bacač jel se uprava Pit. ipak odlučila da njega zadrže jel očigledno prave jedan mlad tim koji u sledećim sezonama mogu da se i ozboljnije uključe u pley of trku...

Maholm(28g) u karijeri ima (49-66 4,42) dok Duke(28g) ima (46-71 4,52) imaju dosta slične statistike isto su godište u imaju po 7 godina iskustva u MLB-u jedino je plata Maholmova daleko veća $6,250,000 dok Duke ima $3,500,000...

Maholm je sezonu počeo dosta dobro iako ima dosta poraza ali on baca sasvim solidno nije dobijao dobar suport od svijih udarača nadam se da to neće biti slučaj večeras.

Duke je bio povređen i ovo mu je tek treći meč ove sezone nadam se da će mu ruka zadrhtati jel sigurno mu neće biti svejedno jel je na ovom stadionu bacao šest sezona....

U hitingu Pit. ove szone sasvim dobar imaju par sjajnih udarača ...

( A. McCutchen,N. Walker, G. Jones , L. Overba-pojačanje iz Toronta)

Dok sa druge strane Ari. ima ( C. Young ,J.Upton,K.Johanson,B.Roberts...)

možda blaga prednost Ari. u hitingu ali uzimajući u obzir da daleko bolje udaraju kući nego na strani ni tu nemaju neku veliku prednost...

Posebno što mislim da da Pit. bateri moraju iskoristiti to što odlično poznaju Dukea uzimam ih večeras...Posted Image

FT:3-2 Win

W 19-L 14

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...