Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.06.2011.

Recommended Posts

01:10 Sun Life Stadium

 

Florida Marlins(31-30)-Arizona Diamondbacks(34-29) TIP: 1 @1.704 Pinnacle 7/10

 

Večeras je na Floridi se igra prvi meč u seriji...

Florida je posle sjajnih igara zapala u tešku krizu gde u zadnjih 10 mečeva imaju (1-9) i čak osam vezanih poraza...u zadnje vreme su dosta i gubili nesrećno utakmice..u zadnjoj seriji protiv Atl. sva tri meča su izgubili sa po jedan razlike tako da mislim da im igra nije toliko u krizi i mislim da je krajnje vreme da pobede i prekinu neprijatan niz poraza i pored njihovih loših igara u zadnje vreme oni su na samo 5 poraza od lidera divizije Filadelfije...

Sa druge strane Arizona o kojoj sam dosta pisao da nisu toliko kvalitetni da bi izdržali u borbi za pley of polako padaju i u zadnjih 10 meč. imaju (5-5)...

Pored svega večeras bi dao prednost domaćinu posebno mislim da imaju prednost u pičingu...

Večeras na brdašcu za Flo. Anibal Sanchez - RHP(5-1 2,97) dok za goste iz Ari. Joe Saunders - LHP(3-5 4,32)

Sanchez(27g) sjajni mladi pičer sa šest sezona iskustva u MLB-u...

Ove sezone igra fantastično odbacao je čak 2 cela meča i zabeležio jedan šat aut...

Ove sezone već bacao protiv Ari. u gostima bacao je čak 8inn. i zabeležio win u pobedi Flo. 5-2...

Sa druge strane Saunders(29g) pičer koji u zadnje vreme baca dobro ali je sezonu počeo katastrofa lično mi se nesviđa gledao sam ga ove sezone dva puta i oba puta je bio jako loš ume da ima problema sa kontrolom lopte ove sezone već bacao protiv Flo. gde je zabeležio win. ali uz dosta lošu eru 6,00 ...

Svakako velika prednost na strani Flo.

U hitingu mala prednost na strani Ari. ali mislim da tu prednost dobrim pičingom Sanchez može da neutrališe...

Uzimam Floridu i nadam se da je došao kraj crnoj seriji!!!!!Posted Image

FT:6-4 Win

W 20-L 15

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W10 - L3

* Overall: W499 - L337

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle):

 

01:05 - New York Yankees - Cleveland Indians - New York Yankees +1.5 - 1.403 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Philadelphia Phillies - Chicago Cubs - 1st Halfs (5 innings) under 3.5 - 1.917 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles +1.5 - 1.676 :uredu:

01:05 - Detroit Tigers - Seattle Mariners - Seattle Mariners +1.5 - 1.524 :uredu:

01:05 - Pittsburgh Pirates - New York Mets - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.513 :nije:

01:07 - Toronto Blue Jays - Boston Red Sox - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.769:nije:

01:10 - Florida Marlins - Arizona Diamondbacks - Florida Marlins +1.5 - 1.407 :uredu:

02:05 - Houston Astros - Atlanta Braves - Houston Astros +1.5 - 1.794:nije:

02:10 - Minnesota Twins - Texas Rangers - 1st Halfs (5 innings) Texas Rangers - 1.645 :uredu:

02:10 - Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers +1.5 - 1.556 :uredu:

02:10 - Chicago White Sox - Oakland Athletics - Chicago White Sox +1.5 - 1.442:nije:

02:40 - Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers - Los Angeles Dodgers +1.5 - 1.641 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - Washington Nationals - Washington Nationals +1.5 - 1.602 :uredu:

04:05 - Los Angeles Angels - Kansas City Royals - Kansas City Royals +1.5 - 1.676 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Cincinnati Reds - Cincinnati Reds +1.5 - 1.469 :uredu:

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...