Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

18.06.2011.

Recommended Posts

W 25-L 18

19:05 Nationals Park

 

Washington Nationals-Baltimore Orioles(3,5)-Washington Tip:Više(Washi. na meču postiže više od 3,5 poena) @1,75 7/10 Super Sport

Večeras se u prestolnici igra drugi meč u vikendu inter lige između domaćih

Nationalsa i gostujućih Oriolesa sinoćni meč je dobio domaćin dosta ubedljivo sa 8-4...

Wash. je u fantastičnoj formi imaju imaju sedam vezanih pobeda to se njima nije desilo skoro i večeras su favoriti ali bi ja to izbego jel nevolim da igram na tim sa toliko vezanih pobeda!!!

Ali mi se strašno sviđa over na Wash. (3,5) mislim da bi oni to mogli lagano da pređu iako sam svestan da i njegovi bateri moraju malo da ukoče nadam se da to neće biti večeras...

Jednostavno sve govori da bi Wash. mogao preko te granice i jednostavno moram ovo uzeti uz više razloga mislim da će to proći...!

Za Balt. večeras na brdašcu Brian Matusz - LHP(1-1 5,11) koji u karijeri ima (16-15 4,41)

Brian Matusz(24g) mladi pičer kojem je ovo tek četvrti start ove sezone jel ga je na početku sezone mučila povreda... ove sezone nije baš u nekoj formi jedino je prvi start dobro bacao...

Na prošlom meču protiv Tampe je bacao samo 1.1 inn. jel je imao strašne probleme sa kontrolom lopte imao je 4BB i čak 4Rana i bacio je čak 52 piča u 1.1inn. tako da je vrlo brzo bio zamenjen...

Nadam se da ni večeras neće biti na visokom nivou njegovo bacanje...

Što se tiče Was.hitera oni u zadnje vreme udaraju u TRANSU u zadnja četiri meča su postigli fantastičnih 33 poena...

Sigurno veliko ohrabrenje i podstrek za ekipu je i povratak sa DL-a najboljeg hitera Wash. R. Zimmermana tako da je napad Was. sa njim daleko opasniji on polako ulazi u ritam i što baš večeras nebi zaigrao na svom nivou!!!

Uz njega još dobro udaraju (J.Werth,M.Morse,L.Nix,D.Espinosa) nadam se da će HITERI domaćina zadržati sjajnu formu i večeras tako da ova granica od 3,5 poena može lako biti probijena i uzimam je........Posted Image

FT:4-2 Win

W 26-L 18

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W10 - L5

* Overall: W562 - L374

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle):

 

22:10 - Atlanta Braves - Texas Rangers - Atlanta Braves +1.5 - 1.546 :uredu:

22:10 - Chicago Cubs - New York Yankees - New York Yankees over 4 - 1.813 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

01:05 - Cleveland Indians - Pittsburgh Pirates - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.595 :nije:

01:10 - Tampa Bay Rays - Florida Marlins - Florida Marlins +1.5 - 1.625:nije:

01:10 - Boston Red Sox - Milwaukee Brewers - 1st Halfs (5 innings) Boston Red Sox - 1.571:nije:

01:10 - Minnesota Twins - San Diego Padres - Minnesota Twins +1.5 - 1.420 :uredu:

01:10 - Cincinnati Reds - Toronto Blue Jays - Cincinnati Reds +1.5 - 1.485:nije:

01:10 - New York Mets - Los Angeles Angels - New York Mets +1.5 - 1.694 :uredu:

01:15 - St. Louis Cardinals - Kansas City Royals - 1st Halfs (5 innings) St Louis Cardinals - 1.617 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

02:10 - Arizona Diamondbacks - Chicago White Sox - Chicago White Sox +1.5 - 1.442 :uredu:

02:10 - Colorado Rockies - Detroit Tigers - Colorado Rockies +1.5 - 1.408 :uredu:

04:05 - Oakland Athletics - San Francisco Giants - San Francisco Giants +1.5 - 1.446:nije:

04:10 - Los Angeles Dodgers - Houston Astros - Los Angeles Dodgers +1.5 - 1.441:nije:

04:10 - Seattle Mariners - Philadelphia Phillies - Seattle Mariners +1.5 - 1.400:nije:

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:15 Busch Stadium

 

St. Louis Cardinals(38-33)-Kansas City Royals(31-39) Tip: 1 @1.621 9/10 Pinnacle

Večeras na čuvenom Busch stadionu se igra drugi meč u seriji Inter lige između domaćih Cardinalsa i gostijućih Royalsa...

Sinoćni meč je završen iznenađujućom pobedom gostiju od 5-4 u tom meču sam sinoć radio analizu over St.L. (3,5) koja je došla mada sam se dvoumio i za pobedu domaćina!!!!!

Neverovatno je da su Cardinalsi upali u takvu krizu da su izgubili prvu poziciju u NL Central Standings iako su bili ubedljivo prvi prtestigo ih je Milvoki a i Cincinnati im je samo korak iza njih...

Jednostavno crna serija od sedam vezanih poraza nije im se skoro desilo i mislim da je krajnje vreme da dodaju gas jel njihova divizija je jaka sa dosta kvalitetnih timova.

Večeras na brdašcu za STL: J.Westbrook-RHP (6-4, 5.16) dok za KC: V.Mazzaro-RHP (1-1, 10.80) ovde bi naravno dao prednost Westbruku iako on ne blista ipak je daleko kvalitetniji i iskusniji pičer od Mazara.

J.Westbrook(33g) u 11god. dugoj karijeri ima (79-79 4,34) nikako da ustali formu hrabri me to da protiv Kansasa u karijeri ima fantastičnu statistiku (7-3 2,40) stim da je i ove sezone bacao na jednom meču u Kansasu i u pobedi St.L. OD 3-0 bacao je fantastično 8inn. bez primljenog poena zašto nebi nešto slično mogao da ponovi i na domaćem stadionu...!

Sa druge strane V.Mazzaro(24g) mlad pičer sa nedovoljno iskustva zasad nepruža ništa posebno u trogodišnjoj karijeri ima dosta lošu statistiku (11-18 5,20) nadam se da ni večeras neće pružiti sjajnu partiju...

Što se hitinga tiče i tu je velika prednost na strani St.L. iako i K.C. ove sezone ima sasvim solidan hiting ipak je domaćin tu mnogo moćniji i njima dajem prednost jel da pomenem samo njihov čuveni trio (A.Pujols,L.Berkman,M.Holliday) taka tri strašna Power hitera nema ni jedan tim u MLB-u zajedno su dali čak 40 HR...

Zbog svega i mislim da je krajnje vreme za kraj crne serije uzimam St.Louis za viši ulog......Posted Image

FT:5-4 Win

W 27-L 18

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...