Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

19.06.2011.

Recommended Posts

W 27-L 18

20:15 Busch Stadium

 

St. Louis Cardinals(39-33)-Kansas City Royals(31-40) tip: 1 @1,51 9/10 Pinnacle

 

U večerašnjem trećem meču se završava serija Inter lige između domaćih Cardinalsa i gostujućih Royalsa rezultat je izjednačen 1-1...

Sinoć je kako sam prognozirao dobio St.Louis teže nego što sam očekivao sa 5-4 i to tek HR M.Holladaya u 8inn. za 2 rana i konačno pobedu posle osam mečeva...!

Mislim da ima velike šanse da St.LOuis i večeras zabeleži pobedu jel za razliku od sinoć večeras imaju još veću prednost u pičingu kao i u hitingu i sigurno su rasterećeniji zbog konačno prekinute crne serije i konačnog trijumfa...

Večeras na brdašcu za St.L. baca Jaime Garcia - LHP(6-2 3,18) dok za K.C. Danny Duffy - LHP(1-2 5,04) svakako ogromna prednost na trani Garcie...

Jaime Garcia(24g) iako dosta mlad pičer već je dovoljno iskusan i pruža fantastične partije krenu je sezonu sjajno pa je malo popustio ali u zadnja tri bacanja je opet jako dobar i jedini pičer St.L. koji pruža dobre partije što jeste bilo problem u zadnje vreme zbog pičinga je i giubio St.L. utakmice...

Već sam o Garci pisao gledao sam ga više puta i bo je jako dobar tako da se nadam i večeras dobrom njegovom izdanju...

Sa druge strane Danny Duffy(22g) izuzetno mlad pičer kojem će večeraašnji meč biti tek 7 u karijeri nije dosad pokazao kvalitet nemogu o njemu puno toga da kažem nisam ga do sad gledao ali mislim da nemože da pruži neku sjajnu partiju jel sa malo iskustva na uvek teškom gostovanju na Bush stadionu nije lako bacati tako da se nadam da domaći hiteri to lako mogu da iskoriste....

U hitingu naravno opret velika oprednost na strani domaćina i mislim da bi večeras gostujući bateri mogli malo i da budu uštopani dobrim pičingom Garcie....

Uzimam i večeras pobedu St.Louisa za viši ulog....Posted Image

FT:5-4 Win

W 28-L 18

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W5 - L7

* Overall: W567 - L381

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle):

 

19:05 - Cleveland Indians - Pittsburgh Pirates - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.694 :nije:

19:10 - New York Mets - Los Angeles Angels - New York Mets +1.5 - 1.417:nije:

19:10 - Cincinnati Reds - Toronto Blue Jays - Cincinnati Reds +1.5 - 1.465 :uredu:

19:35 - Atlanta Braves - Texas Rangers - Texas Rangers +1.5 - 1.405:nije:

19:35 - Boston Red Sox - Milwaukee Brewers - Boston Red Sox +1.5 - 1.518 :uredu:

19:35 - Washington Nationals - Baltimore Orioles - Washington Nationals +1.5 - 1.452:nije:

19:40 - Tampa Bay Rays - Florida Marlins - 1st Halfs (5 innings) Tampa Bay Rays - 1.529 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

20:10 - Minnesota Twins - San Diego Padres - San Diego Padres +1.5 - 1.629 :uredu:

20:15 - St. Louis Cardinals - Kansas City Royals - 1st Halfs (5 innings) St Louis Cardinals - 1.543 :uredu:

21:10 - Colorado Rockies - Detroit Tigers - Colorado Rockies +1.5 - 1.746:nije:

22:05 - Oakland Athletics - San Francisco Giants - Oakland Athletics +1.5 - 1.541 :uredu:

22:10 - Seattle Mariners - Philadelphia Phillies - 1st Halfs (5 innings) over 3.5 - 2.050:nije:

22:10 - Arizona Diamondbacks - Chicago White Sox - Arizona Diamondbacks +1.5 - 1.485:nije:

22:10 - Los Angeles Dodgers - Houston Astros - 1st Halfs (5 innings) Los Angeles Dodgers - 1.676 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

02:05 - Chicago Cubs - New York Yankees - Chicago Cubs +1.5 - 2.020:nije:

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...