Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.06.2011.

Recommended Posts

W 28-L 18

01:10 Sun Life Stadium

 

Florida Marlins(32-40)-Los Angeles Angels(35-38)- Prvi Inning Tip: X @1,75 6/10 PSK(Prva Sportska Kladionica)

 

Večeras se u produženom vikendu Inter lige sastaju u prvom meču domaći Marlinsi i gostujući Angelsi...

Florida ovu seriju čeka u užasnoj formi možda i najgoroj u istoriji imaju 10 vezanih poraza a u zadnjih 19 mečeva imaju 1-18(ja sam imao tu sreću da sam ih upravo na tom meču uzeo u analizi u pobedi protiv Ari. 6-4 ) iako je florida pre te užasne serije igrala fantastično i bila na samo korak od Filadelfije...

Ni gosti neigraju sjajno igraju toplo-hladno u zadnjih 10 mečeva imaju (5-5)

Zbog dosta loše forme rivala i zbog sjajnog pičing mečapa večeras nekako mi se nameće igra Prvi inning X!!!!

Večeras na brdašcu za Flo. baca Anibal Sanchez - RHP(6-1 3,02) dok sa druge strane za L.A.A. baca Jered Weaver - RHP(8-4 2,04) oba fantastična bacača...

Anibal Sanchez u odsustvu povređenog Josh Johnson sigurno najkvalitetniji pičer Flo. gledao sam ga više puta ove sezone i stvarno je bio odličan u zadnja tri meča baca malo lošije ali mislim da je sigurno sposoban da bar u prvom Inningu zadrži napad L.A.A. bez poena...

Sa druge strane Jerad Weaver pičer koji baca ove sezone u životnoj formi na početku sezone je bio neverovatan imao je 6-0 i samo jedan primljen ran na tih šest mečeva onda je malo popustio da bi u zadnja tri meča opet zaigrao odlično ima 2-0 1,90 posebno je bio impresivan na zadnjem meču protiv Seatla gde je odbacao ceo meč bez primljenog poena..tako da je u odličnoj formi i mislim da bi lagano mogao da izgura prvi i9nning bez rana!!!

Na ruku tima nisu baš među boljim hiterskim timovima sinu ponekad ali su im u pribncipu tvrdi mečevi...

Zbog svega toga sam se na ovom meču odlučio za tu igru naravno uvek je to lutrija jel jedna greška igrača u polju ili solo dobar hit može prouzrokovati poen ali nadam se da se to neće desiti i da će 1 inn. završiti nerešeno i uzimam meč....Posted Image

FT:1-2 (1 inning 0-0) Win

W 29-L 18

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:10 Dodger Stadium

 

Los Angeles Dodgers-Detroit Tigers(2,5)-Detroit Tip:Više(Det. na meču postiže više od 2,5 poena) @1,80 7/10 Super Sport

 

Večeras u Inter ligi u Los Angelesu igraju domaći Dodgersi i gosti iz Motor Sitija Tigersi...

Oba tima ovu seriju dočekuju u prilično lošim formama...

Posebno je to slučaj sa L.A.D. koji su sinoć pobedili posle pet uzastopnih poraza(gledao sam taj meč pošto sam čekao keca bili su toliko jadni i bezopasni iako su na kraju minimalno pobedili 1-0) u zadnjih 10 mečeva imaju 3-7...

Sa druge strane Tigersi posle sjajne serije u zadnjih 10 mečeva su malo ukočili i imaju 5-5 ali su na samo korak od vodećeg Cle. u svojoj AL Central Standings iako im je cle. puno bežao i imaju po meni velike šanse za pley of...

Na ovom meču sam se odlučio za over Det. 2,5 poena jel mi se to jako sviđa u većini drugih kladi. je granica ta Tigerse 3,5...

Iko su Dodgersi kući vrlo tvrdi u zadnje vreme dobijaju puno poena izuzimajući sinoć u prethodne dve utakmice su od Hjustona u porazima dobili po 7 poena pre toga isto u seriji protiv Cinncinatija kući su isto doživeli tri poraza u kojima su dobijali (4-6,2-3 i 2-7)

Iako za Dodgerse večeras ide ove sezone njihov najbolji bacač Clayton Kershaw - LHP(6-3 3,28) nije bez mana i mislim da hiteri Det. mogu preko ove granice...

Kershaw(23g)Nesumnjivo da ser radi o sjajnom mladom pičeru... iako vrlo mlad ima već iza sebe 4 sezone sa sasvim dobrim statistikama (32-26 3,19) ali ta njegova mladost je i njegov najveći problem jel nije konstantan i često ima problema sa kontrolom lopte...

U zadnja tri meča dosta slabo baca uz jako lošu eru 5,95 tako da mislim da je i on vrlo ranjiv...

Što se tiče hitera Det. oni igraju u zadnje vreme sjajno sinoć su Col dali 9 poena uz čak 13hitova. U seriji protiv Col. su postigli na tri meča čak 19 poena.

Ove sezone protiv levorukih pičera sjajni i udaraju .318 AVG...

u svojim redovima imaju dobrih batera (M.Cabrera,V.Martinez,J.Peralta,A.AVILA...) i mislim da su sposobni da idu preko ove granice i uzimam ih...Posted Image

FT:4-0 Lost

W 29-L 19

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W5 - L8

* Overall: W573 - L389

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle):

 

01:05 - Pittsburgh Pirates - Baltimore Orioles - Baltimore Orioles +1.5 - 1.490 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Cleveland Indians - Colorado Rockies - Colorado Rockies +1.5 - 1.521 :nije:

01:10 - Atlanta Braves - Toronto Blue Jays - Atlanta Braves +1.5 - 1.478 :uredu:

01:10 - Boston Red Sox - San Diego Padres - San Diego Padres +1.5 - 1.870:nije:

01:10 - Cincinnati Reds - New York Yankees - Cincinnati Reds +1.5 - 1.500 :nije:

01:10 - Florida Marlins - Los Angeles Angels - Florida Marlins +1.5 - 1.676 :uredu:

02:05 - Texas Rangers - Houston Astros - under 10.5 - 1.813:nije:

02:10 - Chicago White Sox - Chicago Cubs - Chicago White Sox over 4 - 1.813:nije:

02:10 - Milwaukee Brewers - Tampa Bay Rays - Milwaukee Brewers +1.5 - 1.442:nije:

04:10 - Los Angeles Dodgers - Detroit Tigers - 1st Halfs (5 innings) over 3.5 - 1.990:nije:

 

Uspješan odabir! :aponis:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...