Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

21.06.2011.

Recommended Posts

W 29-L 19

01:05 Nationals Park

 

Washington Nationals(35-37)-Seattle Mariners(37-35) Tip: 1 @1.826 8/10 Pinnacle

 

Večeras se u Iter ligi u prvom meču u seriji sastaju domaći Nationalsi i gostujući Marinersi...

Was. u zadnje vreme igra sjajno i u prošlom meču je poklekao protiv Bal, pre tog poraza je imao vezanih 7 trijumfa...

U zadnjih 10 mečeva ima (8-2) i za razliku od predhodnih sezona je mnogo bolji skoro je na 50% uspešnosti idalje je daleko od trke za pley of ali je na dobrom putu da to uskoro učini...

Sa druge strane Sea. iako bolje stoji na tabeli samo mu jednu pobedu beži Texas ali po meni oni imaju jednu od najslabijih divizija za razliku od Was.koji u diviziji ima jako teške protivnike (Phil.,Atla.,N.Y.M.)

Sea. u zadnjih 10 mečeva ima (5-5) igra vrlo promenjivo i kad dobija to je obično sa malim rezultatima...

Mislim da je večeras po meni Was. veći favorit nego što to kladionice predstavljaju no videćemo ko je u pravu!!!

Pošto neigraju u istim konferencijama neigraju tako često svake treće sezone zadnju seriju su igrali u Sea. 2008g Was. je dobio sva tri meča isto je bilo i 2005 u Was. gde je isto Was. dobio sva tri meča nadam se da će se tradicija nastaviti...

Po meni večeras Was. u prednosti i u pičingu a posebno u hitingu...

Na brdašcu za Was. Livan Hernandez - RHP(4-8 3,77) dok sa druge strane za Sea. baca Doug Fister - RHP(3-8 3,53) ovde bi dao minimalnu prednost Hernandezu nad Fisterom po najviše zbog forme i njegovog ogromnog iskustva....

L.Hernandez(36g) pičer kojem polako odbrojava sat ali koji je još pun snage i mislim da će bacati još dosta...

U 16 godina dugoj karijeri bacao je u čak osam ekipa sasvim solidnu statistiku (170-171 4,37) imao je dosta uspeha posebno sa Šampionskim timom Floride kad je pokupio pregršt priznanja 1997: World Series MVP;NL LCS MVP-Posebno je bio impresivan u pley ofu gde je zabeležio u 5 mečeva 4-0...

Ove sezone iako ima dosta poraza baca sasvim solidno posebno je u zadnja tri meča popravio formu dok je u zadnjem nastupu bio impresivan i to protiv uvek baterski jakog St.Louisa u pobedi od čak 10-0 odbacao je ceo meč bez primljenog poena gde je dozvolio gostima samo tri hita uz fantastičnu kontrolu lopte bez BB i bacio je 105 pičeva čime je dokazao da je još pun snage...

Sa druge strane D.Fister(27g) koji ima samo tri sezone iz sebe u MLB-u 53 meča nema baš sjajan omer iako nema lošu eru (12-26 3,94) najveći problem je što nedobija suport od svojih batera što i nije tako čudo jel Sea. već godinama važi za odbrambenu ekipu koja ide na mali broj poena...

Fistera sam gledao više puta nije me nešto impresionirao bio je od sjaja do očaja radi se o jednom solidnom pičeru koji nije konstantan u zadnja tri meča dosta loš (0-3 4,50)

ono što mi se nesviđa kod njega je što nema neki fast-bol lopte mu idu dosta sporo 88mph više se oslanja na čejndžap i slajdere i ako ga bateri dohvate onda teško izlazi iz problema.

Tako da bi prednost ipak dao Hernandezu posebno što ispred sebe ima jedan od lošijih napada lige...

Što se hiterskog okršaja tiče po meni velika prednost na strani Was. koji u svojim redovima ima u zadnje vreme vrlo raspoloženih udarača pisao sam neki dan kad sam ih analizirao za over poena da su u neverovatnom HOTU i u porazu protiv Bal. su dali 4 poena vratio se oporavljeni R.Zimerman tako da uz njega i J.Wertha, M.Morsa,D.Espinose,L.Nixa to je sasvim opasan napad...

Sa druge strane Sea. ima jako skroman napad kad još dodam da pošto igraju Inter ligu ostaju i bez DH udarača onda je napad još slabiji izdojio bi par igrača drži ih J.Smook,M.Olivo i standardno igrač sa najviše hitova I.Suzuki ali bez i jednog HR...!

Ako dodam to da se Was. bolje kotira od Sea. u svim kategorijama sem u starterima i benču da je bolji i u odbrani a to je Sea. zaštitni znak onda po meni Was. ima lepe izglede da triumfuje večeras..

I zbog svega uzimam Was. pa videćemo.... Posted Image

FT:6-5 Win Posted Image

W 30-L 19

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W4 - L6

* Overall: W577 - L395

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle):

 

01:05 - Cleveland Indians - Colorado Rockies - Cleveland Indians +1.5 - 1.746 :uredu:

01:05 - Washington Nationals - Seattle Mariners - Washington Nationals +1.5 - 1.455 :uredu:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Baltimore Orioles - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.621 :uredu:

01:05 - Atlanta Braves - Toronto Blue Jays - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.541:nije:

01:05 - Boston Red Sox - San Diego Padres - Boston Red Sox over 4.5 - 1.885 :nije:

01:10 - New York Mets - Oakland Athletics - over 7 - 1.877 :uredu:

01:10 - Florida Marlins - Los Angeles Angels - Florida Marlins over 3.5 - 1.926 :uredu:

01:10 - Cincinnati Reds - New York Yankees - Cincinnati Reds +1.5 - 1.469 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

02:05 - Texas Rangers - Houston Astros - 1st Halfs (5 innings) under 5 - 1.885 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

02:10 - Chicago White Sox - Chicago Cubs - Chicago White Sox +1.5 - 1.444 :uredu:

02:10 - Milwaukee Brewers - Tampa Bay Rays - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.549:nije:

02:10 - Kansas City Royals - Arizona Diamondbacks - Kansas City Royals +1.5 - 1.515:nije:

02:15 - St. Louis Cardinals - Philadelphia Phillies - 1st Halfs (5 innings) under 4 - 1.800 :uredu:

04:10 - Los Angeles Dodgers - Detroit Tigers - 1st Halfs (5 innings) over 3.5 - 1.870 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Minnesota Twins - 1st Halfs (5 innings) San Francisco Giants - 1.671:nije:

 

Uspješan odabir! :uredu:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...