Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

27.06.2011.

Recommended Posts

01:10 Tropicana Field

 

Tampa Bay Rays(44-34)-Cincinnati Reds(40-39) Tip: H2(+1,5) @1,590 7/10 Pinnacle

 

Večewras se na Florid igra prvi meč u Interligi između domaćih Raysa i gostiju iz Ohaja Redsi...

Tampa se sa tri serije u gostima (Flo.,Mil.,Hou.)vratila sa sjajnim skorom od 8-1 samo su izgubili jednu utakmicu u seriji od Mil. Imaju četiri vezane pobede i Interliga im je zasad prijala...

Iako Tampa igra sjajno jako teško će do titule u diviziji pored Bos. i N.Y.Y. ali ko zna na njih se mora ozbiljno računati!!!

Cinci. je ovo drugo gostovanje po Američkoj Konferenciji seriju protiv Bal. su izgubili sa 1-2...

U zadnjih 10 mečeva nisu u sjajnoj formi imaju (4-6) i još su u konkurenciji za pley of gde im vodeći Mil. beži samo 3 pobede...

Nesumnjivo da je Cinc. sjajan tim posebno je ubojit njihov napad njima treba malo samo da pičeri pruže bolje partije posebno ih je bulpen koštao dosta poraza iako imaju dosta kvalitetnih bacača...ako zaigraju bolje na tom polju Redsi bi mnogima mogli da pomrse račune...!

Večeras na brdašcu za Tampu baca Jeremy Hellickson - RHP(7-6 3,09) dok za Cinc. Mike Leake - RHP(6-4 4,19) duel dvojice mladih i perspektivnih pičera jednostavno po meni vrlo neizvestan pičing mečap možda mala prednost M.Leakeu zbog bolje forme...

Jeremy Hellickson (24g) bez dileme vrlo perspektivan pičer koji se već u nižoj ligi okitio priznanjem( 2010: Minor League Player of the Year) koji u drugoj sezoni u MLB-u već pruža vrlo zapažene rezultate u karijeri ima (11-6 3,20) gde je u 24 meča bio na 18 starter...

Sezonu je počeo sjajno dok je u zadnja tri starta je prilično pao u igri i ima (0-3 4,82) i dosta poteškoća sa kontrolom lopte i to po meni opasni gosti večeras lako mogu iskoristiti...

Sadruge strane Mike Leake (23g) u svojoj drugoj sezoni u MLB-u baca dosta dobro u karijeri ima (14-8 4,21) ove sezone sam ga gledao na 3 meča i u svakom je bio vrlo dobar posebno me je impresioniralo i kad uđe u probleme iako vrlo mlad nepada i često se fantastično izvlačio u zadnja tri meča dobar iako ima 1-2(zbog malo uspavanog napada ) ali ima odličnu eru 3,00 i fantastičnu kontrolu lopte samo 2 BB na tri meča...

Večeras sigurno neće imati lak posao protiv HOT udarača domaćina...

Što se hitinga tiče tu je po meni iako su Tampini udarači u formi ipak daleko kvalitetnije hitere ima Cinc. i u toj kategoriji su i po statistikama bolji...

Tam. udarači neverujem da posle sinoćnog raspucavanja u Hou. gde su imali 19 hitova i čak 14 ranova retko se događa da tim koji se tako istrese obično na sledećem meču padne!!!!

Još nešto može ići u prilog Redsima...Tampin bulpen koji je među naj lošijima u ligi to su i sinoć demonstrirali i prilično su umorni pošto su sinoć od 4inn. bacali i to loše gde su dozvolili 7hit. za 5 ran.

Takođe Cinci. će večeras biti jači za DH poziciju tako da će njihov napad biti još opasniji jedina nepoznanica je dali će J.Bruce igrati zbog povrede...!

Jednostavno uzimam Redse u hendikepu(+1,5) iako lično mislim da lako Cinc. večeras može i do pobede no videćemo...Posted Image

FT:0-5 Win

W 35-L 22

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W7 - L7

* Overall: W622 - L425

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle) - single bet:

 

20:10 - Chicago Cubs - Colorado Rockies - Colorado Rockies +1.5 - 1.500:nije:

00:05 - Detroit Tigers - Toronto Blue Jays - over 8.5 - 1.719:nije:

01:10 - Tampa Bay Rays - Cincinnati Reds - 1st Halfs (5 innings) Cincinnati Reds +0.5 - 1.877 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

02:10 - Minnesota Twins - Los Angeles Dodgers - Minnesota Twins +1.5 - 1.500 :nije:

03:40 - Arizona Diamondbacks - Cleveland Indians - under 10 - 1.568 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

04:05 - San Diego Padres - Kansas City Royals - Kansas City Royals +1.5 - 1.552 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

04:05 - Los Angeles Angels - Washington Nationals - over 6 - 1.535 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

04:10 - Seattle Mariners - Atlanta Braves - Atlanta Braves +1.5 - 1.456 :uredu:

 

Uspješan odabir! :aponis:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:10 Target Field

 

Minnesota Twins-Los Angeles Dodgers(Team Runs) Tip: Los Angeles Dodgers

(OVER 3.5) @1.893 6/10 Pinnacle

Večeras se u Minesoti u prvom meču Interlige sastaju domaći Twinsi i gosti iz L.A. Dodgersi...

Pre neki dan kad sam analizirao meč S.F.-Min. tada su twinsi bili u seriji od 8 pobeda rekao sam da je to samo sklop okolnosti i da je tim osakaćen povredama i da nemogu dugo da izdrže to se i desilo od tog meča su u seriji od pet vezanih poraza na kojima su postigli mizernih 8 poena a dobili čak 28 poena...

Na večerašnjem meču sam se odlučio da igram over(3,5) na Dodžerse jel mislim da bi oni lako mogli da pređu tu granicu...

Večeras na brdašcu baca za MIN:N.Blackburn-RHP (6-5, 3.15) opet ja protiv Blekburna jednostavno iako ove sezone njegovi rezultati nisu loši nemogu da

se otrgnem mojem viđenju da je on jedan ispod prosečni pičer...

Što pokazuju i njegov učinak u karijeri (38-41 4,31) ove szone je počeo katastrofa ali je u zadnja 4-5 startova popravio rezultate...

U zadnjem startu protiv S.F. (gledao sam ceo meč kad sam igrao protiv njega) u porazu u 6Inn. je dozvolio 2 rana nije me nimalo oduševio...

Zasad sam protiv njega igrao bar 6-7 puta i nikad me nije izneverio nadam se da će se držati tradicije..

Blekburn iako pruži solidnu partiju neverujem da će bacati preko 6inn. a onda nastupa dosta skroman bulpen Min.

Što se tiče hitinga Dodžersa na njihovu vodenicu ide par stvari pošto su iz Nacionalne lige umesto pičera za palicom večeras fdobijaju čoveka više na DH poziciji pored toga njihovom lajnapu mnogo više odgovara RHP bacač protiv kojih udaraju bolje .253 dok u zadnjih 10 mečeva protiv RHP pičera udaraju još bolje .275... Pored toga Dodžersi daleko bolje udaraju na strani...

Nadam se i da Blekkburn imati po njemu standardno problema sa kontrolom lopte što bi hiteri gostiju to mogli iskoristiti...

Dodžersi u svojim redovima imaju sjajnih udarača sigurno sposobnih da dohvate i daleko kvalitetnije pičere od Blekburna...(A.Ethier,M.Kemp,C.Blake,J.Uribe,J,Loney)

Uzimam Dodžerse over(3,5) pa videćemo....Posted Image

FT:0-15 Win

W 36-L 22

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...