Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.08.2011.

Recommended Posts

01:05 Yankee Stadium

 

New York Yankees(69-45)-Los Angeles Angels(64-52) tip: 1 @1.541 8/10 Pinnacle

 

Večeras je na programu druga utakmica u seriji između Yankeesa i Angelsa sinoć su dobili gosti sa 6-4 i to drugim uzastopnim kiksom čuvenog klozera Rivere koji prvo nije uspeo da zatvori meč sa Bostonom kod vođstva 3-2 na kraju su poraženi 4-3 a sinoć je u 9 inn. primio dva rana i odveo svoj tim u poraz koji je treći uzastopan Yenkijima dok su pre toga imali 7 vezanih trijumfa...

Mislim da im je vreme za novu pobedu nesmeju dozvoliti Red Soxima da im se odlepe do pre ova tri poraza su u jednom momentu prestigli Boston ali sad opet zaostaju 2½ pobede...

L.A.A. igraju sasvim dobro ove sezone i u stopu prate Texasa za kojim zaostaju samo 1 meč mada mislim da će teško osvojiti diviziju ali svakako će se bar za vajld kart boriti...

Na zadnjih 10 mečeva imaju 6-4...

Večeras sam se odlučio na Yenkije jel mislim da imaju veliku prednost i u pičingu i u hitingu i da to jednostavno moraju da iskoriste...

 

Večeras na brdašcu baca za NYY: I.Nova-RHP (10-4, 3.81) dok za LAA: G.Richards-RHP (0-0, 0.00) ogromna prednost za Novu...

I.Nova(24god.) mladi izuzetno talentovani pičer koji kako sezona odmiče igra sve bolje na zadnja tri starta ima 3-0 1,83 na zadnjem meču je protiv C.W.S. bio brilijantan i u 7.2 inn. dozvolio je samo 1 R uz fantastičnu kontrolu lopte gde je imao čak 10 SO bez i jednog BB.. nadam se njegovom dobrom izdanju i večeras...

Sa druge strane za L.A.A. G.Richards(23god.) mladi pičer koji je totalna nepoznanica za mene čovek kojem je ovo prvi start u karijeri u MLB-u i to ni manje ni više nego kod Yenkija...

On ove sezone nije čak igrao ni u minor ligama dok je u sezoni 2010 u AFX-Cedar Rapids Kernels imao 8-4 3,42 svakako se radi o talentovanom pičeru ali on bukvalno nije igrao cele sezone i mislim da se večeras neće dobro provesti protiv uvek opasnih Yenkija...

 

Što se i hitinga tiče i tu dajem lepu prednostYenkijima iako i L.A.A. imaju dobrih batera ali ipask domaćin ima mnogo više kvalitetnijih udarača...

Uzimam večeras YENKIJE ...........Posted Image

FT:9-3 Win Posted Image

W 61-L 43

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W7 - L8

* Overall: W951 - L611

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle) - single bet.

 

21:10 - Los Angeles Dodgers - Philadelphia Phillies - under 8 - 1.645 :nije:

21:45 - San Francisco Giants - Pittsburgh Pirates - under 8.5 - 1.606:nije:

01:05 - New York Yankees - Los Angeles Angels - New York Yankees - 1.541 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Cleveland Indians - Detroit Tigers - Cleveland Indians +1.5 - 1.493 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Baltimore Orioles - Chicago White Sox - under 9.5 - 1.610:nije:

01:07 - Toronto Blue Jays - Oakland Athletics - Toronto Blue Jays +2 - 1.442 :uredu:

01:10 - Tampa Bay Rays - Kansas City Royals - under 9.5 - 1.571:nije:

01:10 - Cincinnati Reds - Colorado Rockies - under 10.5 - 1.599 :uredu:

01:10 - New York Mets - San Diego Padres - San Diego Padres +1.5 - 1.556 :uredu:

01:10 - Florida Marlins - Atlanta Braves - Florida Marlins +2.5 - 1.410:nije:

02:05 - Texas Rangers - Seattle Mariners - over 8.5 - 1.637:nije:

02:05 - Chicago Cubs - Washington Nationals - Chicago Cubs +1.5 - 1.505 :uredu:

02:10 - Minnesota Twins - Boston Red Sox - over 7.5 - 1.741:nije:

02:15 - St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers - Milwaukee Brewers +2 - 1.407 :uredu:

03:40 - Arizona Diamondbacks - Houston Astros - Arizona Diamondbacks - 1.474 :uredu:

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...