Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

16.08.2011.

Recommended Posts

19:05 Fenway Park ( Boston, Massachusetts)

 

Game 1- Boston Red Sox(73-46)-Tampa Bay Rays(64-55) Tip: 1 @ 1.645 8/10 Pinnacle

 

Večeras se na čuvenom Fenweyu igra dupli program(dva meča) jedan počinje u 19:05 a drugi u 01:10...Ja sam se odlučio na prvi meč da igram na moje Red Soxe...

U principu nevolim da igram dupli program ali ovo danas jednostavno moram da uzmem...

Veoma bitna serija za Red Soxe koji su sa dva vezana poraza od skromnog Seatla dozvolili Yenkijima da ih opet stignu naravno da i Tampa se još nada pley ofu ali mislim da je to za njih nemoguća misija pored Bos. i N.Y.Y....

Bos. je jako bitno da iz ove serije izađe kao pobednik pošto ih posle toga čeka dva vezana gostovanja i to 34 meča protiv K.C. i čak 4 meča protiv odličnog Texasa...

Zbog toga mislim da je baš prvi meč večeri jako bitan i da Bos. neće puno kalkulisati i ići sa najboljim sastavom i da večeras imaju ogromnu prednost i u pičingu a posebno u hitingu...

Večeras na brdašcu za BOS: J.Lester-LHP (11-6, 3.32) dok za TB: J.Shields-RHP (11-9, 2.80) ovde bi svakako dao veliku prednost Lesteru iz više razloga...

J.Lester fantastični mladi pičer koji iz sezone u sezonu igra odlično..

U karijeri protiv Tampe ima odličan skor 9-4 3,81 nadam se da će i večeras imati dobro veče...

Sa druge strane za Tampu ove sezone odlični J.Shields koji igra sezonu života ali ima veliku boljku a to su udarači Red Soxa protiv kojih ima užasnu statistiku u karijeri ima 6-10 uz jako lošu eru 4,95 posebno je loš na Fenveju gde redovno bude napucan nadam se da i večeras neće dobro proći...a ako ga brzo dohvate što se nadam onda nastupa bulpen TAmpe koji je među lošijima u ligi....

 

Što se hitinga tiče ogromna prednost za Boston koji u svojim redovima ima sjajne udarače pored Gonzalesa koji igra sezonu života tu je sjajni Big Papi Yukilis,Crawford, Pedria ,Elsburi koji je ove sezone eksplodiro jednostavno mislim da Šildsu neće biti nimalo lako..

I Tampa u svojim redovima ima dobrih udarača ali se nadam da će to Lester svojim dobrim pičevima umeti da umir...

Uzimam pobedu Bostona.......Posted Image

FT:3-1 Win Posted Image

W 66-L 44

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W4 - L7

* Overall: W985 - L637

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle) - single bet.

 

01:05 - Washington Nationals - Cincinnati Reds - 1st Halfs (5 innings) Cincinnati Reds +0.5 - 1.606:nije:

01:05 - Detroit Tigers - Minnesota Twins - under 9 - 1.532 :uredu:

01:05 - Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks - over 6.5 - 1.699:nije:

01:05 - Pittsburgh Pirates - St. Louis Cardinals - under 8.5 - 1.606:nije:

01:10 - Boston Red Sox - Tampa Bay Rays - over 8 - 1.613 :tzare:

01:10 - Atlanta Braves - San Francisco Giants - over 7.5 - 1.685:nije:

02:05 - Houston Astros - Chicago Cubs - under 8.5 - 1.662:nije:

02:10 - Kansas City Royals - New York Yankees - under 10.5 -1.606:nije:

02:10 - Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers - over 6.5 - 1.463:nije:

02:10 - Chicago White Sox - Cleveland Indians - under 9 - 1.581 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - Florida Marlins - Florida Marlins +2 - 1.476 :uredu:

04:05 - Oakland Athletics - Baltimore Orioles - Oakland Athletics +1.5 - 1.465 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - New York Mets - New York Mets +1.5 - 1.493 :nije:

04:05 - Los Angeles Angels - Texas Rangers - over 7.5 - 1.592 :uredu:

04:10 - Seattle Mariners - Toronto Blue Jays - over 7.5 - 1.662 :uredu:

 

Uspješan odabir! :nije:

 

Tuto :tzare:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...