Jump to content

Recommended Posts

Posted

Sponzor natjecanja:

Posted Image

Nagrade:

1. mjesto - 30 €

2. mjesto - 25 €

3. mjesto - 20 €

4. mjesto - 15 €

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif Par na natjecanje se postavlja isključivo i samo iz ponude kladionice Unibet (copy-past) putem linka na Skriptu za unos parova.

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif Mjesečno se najmanje mora odigrati 15 parova i imati pogođeno bar osam (8) parova ukoliko želi sudjelovati u natjecanju za nagrade.

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif Minimalan tečaj para koji se postavlja na natjecanje iznosi 2,200.Par se postavlja na natjecanje najkasnije 5 minuta prije službenog početka susreta.

:nije:Zabranjuje se editranje postavljenog para. U slučaju pogreške na postavljenom paru, natjecatelj može u novom postu pojasniti u čemu je greška.

:uredu: Na natjecanje sej može postaviti samo jedan par iz kladionice sa istim tipom, bez obzira na tečaj. Ostali parovi sa istim tipom će biti poništeni. Natjecatelj može postaviti isti par isključivo sa različitim tipovima ili uvjetima u odnosu na već prije postavljeni par za taj dan.

:nije: Pravila.

Posted (edited)

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Sturm Graz - Bate Borisov :uredu:

Tip para: X

Tečaj: 3.300

 

Ev. dobitak: 8.300

Ev. gubitak: 3.300

Edited by Tuto
Posted (edited)

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 12:00

Naziv para: Gamba Osaka - Kashiwa Reysol :uredu:

Tip para: 1/1

Tečaj: 2.600

 

Ev. dobitak: 7.600

Ev. gubitak: 2.600

Edited by Tuto
Posted (edited)

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice: nema broja

 

Vrijeme odigravanja: 20:15

Naziv para: St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Tip para: St. Louis Cardinals -1,5

Tečaj: 2.550

 

Ev. dobitak: 7.550

Ev. gubitak: 2.550

Pobeda St.Louisa sa više od 1,5 razlike

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/07baseball_bat.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/08baseball_mitt.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/09baseballcap_blue.gif

Edited by Tuto
Posted (edited)

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 22:10

Naziv para: Florida Marlins - Cincinnati Reds - Hendikep :nije:

Tip para: Cincinnati Reds -1,5

Tečaj: 2.400

 

Ev. dobitak: 7.400

Ev. gubitak: 2.400

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...