Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

22.08.2011.

Recommended Posts

02:05 Rangers Ballpark in Arlington( Arlington, Texas )

 

Texas Rangers(73-55)-Boston Red So(77-49) Tip: 1 @ 1.752 8/10 Pinnacle

 

Večeras se u Texasu igra prvi meč u seriji između domaćih Rangersa i gostiju iz Bostona čuvenih Red Soxa...

Ova duga serija( 4 meča) je veoma bitna i za jedan i za drugi tim Rangersi posle sjajnih igara su doživeli dva vezana poraza(peksinoć su izgubili sa 3-2 dok su sinoć doživeli brodolom od C.W.S. izgubili su čak 10-0) i dozvolili L.A.A. da se opet vrate u igru za titulu u diviziji...

U zadnjih 10 mečeva imaju 7-3...

Sa druge strane Red Soxi u zadnje vreme igraju promenjivo na zadnjih 10 mečeva imaju 5-5 i u mrtvoj su trki sa N.Y.Y. za titulu divizije zaostaju samo ½ pobede za Yenkijima...

Njihova slabija forma nečudi jel se i ove sezone kao i prošle dešava da ih povrede nezaobilaze i to veoma bitnih igrača nadam se da će se do pley ofa oporaviti jel ovako osakaćeni će teško moći do SVETSKE SERIJE...!

Već odavno je na DL-u RF J.D. Drew ajde njegovo odsustvo je i nadoknadljivo ali njemu su se pridružili sjajni 3B Kevin Youkilis i DH David Ortiz ( Čuveni Big Papi koji iza sebe ima sjajnu sezonu uskoro bi trebao da se vrati sa DL-a ali večeras sigurno neće)

Da na svu muku bude još gore od pre neki dan se povredio ove sezone neverovatni CF Jacoby Ellsbury ( koji nije ozbiljnije povređen sinoć nije igrao a vrlo verovatno ni večeras)...

Upravo iz ovih silnih problema u lajnapu večeras sam se odlučio da opet igram protiv MOJIH Red Soxa iako sam rekao da neću više igrati protiv njih!!!

Ali poznato je da KOCKARI lažu Posted Image

 

Večeras na brdašcu za Tex. baca C.J. Wilson-LHP (12-5 3,20) dok za Bos. baca Erik Bedard-LHP (4-8 3,44) ovde bi dao ipak prednost Wilsonu..

C.J.Wilson kako je prešao prošle godine sa klozera u startere baca sjajno( već sam jednom prilikom rekao da je prosto neverovatno da je menadžerima Tex. trebalo punih 5 sezona da skontaju i da mu pruže priliku kao starteru čim je dobio priliku nije je prokockao u prvoj sezoni kao starter imao je fantastične brojke a Rangersi su dobili jednog pouzdanog startera koji je sposoban da baca više od 100 pičeva)

I ove sezone baca odlično i nadam se njegovom dobrom izdanju i večeras protiv dosta oslabljenog lajnapa Red Soxa a u prilog tome ide i njegove partije u karijeri protiv Bos. ima odličnu statistiku 3-1 1,69...

Sa druge strane za Red Soxe baca pojačanje iz Seatla E.Bedard pičer koji je svakako veoma kvalitetan pičer koji je dok je bio u Baltomoru pružao fantastične partije dok od njegovog odlaska u Seatle nepruža tako sjajne partije što zbog njegovih brojnih povreda koje su ga sigurno izbacile iz ravnoteže...

Protiv Tex. ima pozitivan skor 4-3 3,44 ali mislim da mu večeras sigurno neće biti lako na hiterski poznatom stadionu i pogotovo to što Rangersi odlično udaraju protiv LHP .271 AVG...

Ove sezone su se sastali na početku sezone isto je Tex. bio domaćin i boston je tom prilikom isprašen u tri meča veoma ubedljivo 5-1 12-5 i 9-5...

 

Što se hitinga tiče da je Bost. kompletan bila bi tu mrtva trka a ovako je sigurno Tex. u prednosti...

Jednostavno puno toga je večeras na strani domaćina da moram odigrati na Rangerse(Nadam se da me moji red soxi neće kazniti no ako se i to desi biće mi lakše)......Posted Image

FT:4:0 Win Posted Image

W 68-L 47

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W10 - L2

* Overall: W1027 - L673

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

23:05 - Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers (G1) - Milwaukee Brewers - 1.885 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Philadelphia Phillies - New York Mets - over 6.5 - 1.510 :wink:

01:05 - Cleveland Indians - Seattle Mariners - Seattle Mariners +2.5 - 1.410 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:05 - Washington Nationals - Arizona Diamondbacks - Washington Nationals +2 - 1.429 :nije:

01:10 - Tampa Bay Rays - Detroit Tigers - under 8 - 1.508 :nije:

02:05 - Chicago Cubs - Atlanta Braves - Chicago Cubs +2 - 1.465 :nije:

02:05 - Texas Rangers - Boston Red Sox - Boston Red Sox +2 - 1.457:nije:

02:05 - Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers - Milwaukee Brewers - 1.526:nije:

02:10 - Minnesota Twins - Baltimore Orioles - over 7.5 - 1.671:nije:

02:15 - St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers - Los Angeles Dodgers +2.5 - 1.437 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - Houston Astros - Houston Astros +2.5 - 1.546:nije:

 

Uspješan odabir! :nije:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...