Jump to content
Crni

07.09.2011.

Recommended Posts

ubise nas Litvanci u basketu jaaoooj :nije:

 

A kenjalo ih je sacuvaj boze imaju jedno 15 trojki ako ne i vise, uz to mi jedno 3 tehnicke greske. Znao sam da cemo izgubiti

Samo jedno ne mogu da shvatim, ako nekog igraca idu trojke kao Keselju, zasto ne daju da sutira dok ne promasi, ma neverovatno . NJega jos izvede trener ne igra celu cetvrtinu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kenjalo ih je sacuvaj boze imaju jedno 15 trojki ako ne i vise, uz to mi jedno 3 tehnicke greske. Znao sam da cemo izgubiti

Samo jedno ne mogu da shvatim, ako nekog igraca idu trojke kao Keselju, zasto ne daju da sutira dok ne promasi, ma neverovatno . NJega jos izvede trener ne igra celu cetvrtinu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

 

bas su bili pucacki raspolozeni,nasi gresili i jbg ne mozes pobediti bolji su bili nema sta :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja meni omiljeni hazarder natjecanje nikako ne ide, a znam i zasto. Jednostavno kad si ogranicen jednom kladionicom i njihovom ponudom pogotovo na manje tecajeve, a uz to i ne mogu se ponavljati parovi, osudjen si na neuspeh :nije:

 

 

Ma glupa klada do ibera s šugavim tečejevima za popizdit.Igro sam preko kurca

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kenjalo ih je sacuvaj boze imaju jedno 15 trojki ako ne i vise, uz to mi jedno 3 tehnicke greske. Znao sam da cemo izgubiti

Samo jedno ne mogu da shvatim, ako nekog igraca idu trojke kao Keselju, zasto ne daju da sutira dok ne promasi, ma neverovatno . NJega jos izvede trener ne igra celu cetvrtinu :nije:

 

litvanija je veceras onako odigrala i nece vise nikad jer je nemoguce da ih vise onako ide sut.... imali su postotak za tri ponea ko neke jace reprezentacije za dva, mozda cak i bolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

litvanija je veceras onako odigrala i nece vise nikad jer je nemoguce da ih vise onako ide sut.... imali su postotak za tri ponea ko neke jace reprezentacije za dva, mozda cak i bolji

 

Kažeš igrali su ko na euru u Švedskoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažeš igrali su ko na euru u Švedskoj?

 

neznam kako su tamo igrali al znam da ovo prvenstvo ni oni a ni niko drugi nije odigro ovakvu utakmicu... mogu se kladit da ce sljedecu izgubit a mozda se bas i budem kladio :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosadno

 

neznam kako su tamo igrali al znam da ovo prvenstvo ni oni a ni niko drugi nije odigro ovakvu utakmicu... mogu se kladit da ce sljedecu izgubit a mozda se bas i budem kladio :nije:

 

Opa, ima budnih

Pa osvojili zlato kolega.Nije bilo tako daleko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...