Jump to content
sportandlove

06.10.2011.

Recommended Posts

video si dasam portugalce hteo posebno u prelazu, ali nema veze dobro je da dodje i ovako u fixu :uredu:

poljaci imaju crveni Posted Imagebice kec Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam da mi se radler slegne. Imao sam litru u frizu, bezveze pivo. Činilo mi se daj e ukusnije kad sam probao u kafeu

 

Kakva je ambalaža, čim je litra onda je plastika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam da mi se radler slegne. Imao sam litru u frizu, bezveze pivo. Činilo mi se daj e ukusnije kad sam probao u kafeu

 

radler ti je ono sa sa fantom ili limunom , meni je to bezveze kao da pijes limunadu

Share this post


Link to post
Share on other sites

video si dasam portugalce hteo posebno u prelazu, ali nema veze dobro je da dodje i ovako u fixu :uredu:

poljaci imaju crveni Posted Imagebice kec Posted Image

 

Portugalci promašili penal u 45.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugalci promašili penal u 45.

 

steta ali dace im u drugom , inace za onu auroru bolje sto nisi gledao bar prvo poluvreme bilo ocajno kao da su dogovorli prelaz tako su lose igrali , kvota na 1 online bila oko 8 mozda i vise ja dok otisao na poluvremenu da malo odmorim , iskreno digao sam ruke od tog meca oni zacas dali dva gola Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

radler ti je ono sa sa fantom ili limunom , meni je to bezveze kao da pijes limunadu

 

Dobra je zamena za neki sokić, jel nije isto kad popijesh litru tog i litru gustog soka :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je ambalaža, čim je litra onda je plastika?

 

plastika

 

radler ti je ono sa sa fantom ili limunom , meni je to bezveze kao da pijes limunadu

 

 

 

 

bezveze je, da imam zalio bi ga s pravim pivom

 

Dobra je zamena za neki sokić, jel nije isto kad popijesh litru tog i litru gustog soka http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

bolje obično vopi

 

 

 

Ćaos od mene :uredu: Navratim kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

plastika

 

 

bezveze je, da imam zalio bi ga s pravim pivom

 

 

bolje obično vopi

 

 

 

Ćaos od mene http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif Navratim kasnije

 

Plastika za bilo koje pivo je sranje, nema ništa bez stakla, a ako bash nema, onda limen :uredu:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nije odigrana tekma Zeljo - Hajduk, jer sam mislio da ce biti pravi spektakl, ali politika opet umijesa prste. Ovo sto se danas desilo u Sarajevo sve osim sporta, politika najvise. Zao mi je sto su se vise nego odlicni odnosi Manijaka i Torcide narusili, jer sam ja prvi hajduk uvijek vise gotivio i od Dinama i CZ i partizana, ali danas oni koji su dosli u Sarajevo nisu dosli zbog utakmice. Sreca pa nije bilo mrtvih, a moglo je vrlo lako da bude :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...