Jump to content
baptista

31.10.2011.

Recommended Posts

a evo pokusavam se ubacit medu osvajace nagrada -- mozda na kraju ne bude niti eurica ,ko zna... na hazarderu pratim sad valerengu iz x u 2 ... vidim da je supersansa pa ono, mozda uleti kakvo iznenadenje ...zasad je dobro, 1-1 bilo na poluvremenu, nek sad gosti daju gol :whaat: --sta mislis sutra o Milanu 1.65 protiv Bate.-a ?

 

ide valerenga u 2 e sad ako prodje imam jos tezi zadatak Posted Image

a za LS nisam jos nista razmatrao imam u kladionici danas mitjilend X-1 uplacen singl a i u takmicenju na Mtf mada mi to nije toliko bitno

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

napetooo ce bit --nek izdrze jos 20 min :whaat: --sta imas u planu? kakav prijelaz?

 

cekam da vidim sta ce ostali uraditi a ponuda je nikakva moram neki prelaz igrati kvote u unibetu su ocajne za fix

Share this post


Link to post
Share on other sites

napetooo ce bit --nek izdrze jos 20 min :whaat: --sta imas u planu? kakav prijelaz?

 

Gledam ja direktno,pa cu te izvestavati...mada gadno stiskaju domaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispustio sam par od subote - Botafogo, nisam ga računao , nisam oduzeo 6 bodova. Da je bilo to juče ,pa da mi nije krivo, jer sam juče bio na jednom krštenju, a ovako

desilo mi se kad ni čašu piva nisam popio.

 

Mićo konju jedan!Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

 

pa to me cudi vama tuto vodi sve i kako nisi primetio gresku kod svog racunanja bar da si igrao vecu kvotu ali ovako nemas sansu da ga prestignes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam ja direktno,pa cu te izvestavati...mada gadno stiskaju domaci...

 

ja ne mogu pratit livestreaming , nije mi brz internet -- kako su uvalili ovaj gol za 2-1 gosti??

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno, gotovo.. jucer pogodeno x/x , koef. 5.00 . ,,, danas x/2,koef 15.00 ..awiiiii :whaat:

 

Posted Image e sad si zadao neresiv zadatak , mada je dobro sto nisam tipovaop mitjilend X-1 sad mi ostaju samo dva argentica da smislim neki prelaz Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast Petre, dok se mi patimo cijeli mjesec ti sa dva prelaza osvojis nagradu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif nego mene muci jedna druga stvar, ako sam dobro izracuno statisticar je pogodio par na hazarderu i sad ce imat isto bodova kao i ja na drugom mjestu ako ne postavim par... pitanje glasi ko u tom slucaju osvaja nagradu za drugo mjesto? :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF :nije: Iz glave il si prepisao?

 

Si vidio bane kakve su se kvote pogodile u ova dva dana..da je to bilo složit u jedan tiket i ispratit sa 20-ak € ne bi bilo zgorega! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

..btw moja katastrofa se nastavlja danas Isner izbio kune iz novčanika! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...