Jump to content
baptista

02.11.2011.

Recommended Posts

Jednostavno je, vrlo jednostavno...uvek kad izgubis dupliras ulog (singl), jednog dana pogodices par i u dobitku si...al normalno treba ti lova do krova za ovo...a ako imas love do krova nemas potrebe igrati po kladionicama. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Zakljucak: Pare idu na pare

 

i kvota mora bit preko 2, najpozeljinija je da je oko 3 sto znaci igrati iks na dupli ulog dok nedobijes pa opet ispocetka... to je jedini nacin za koji znam da se moze bit u plusu na kladionici jer kad god dobijes uvijek si u plusu a vece pare ti trebaju samo ako ti zareda crna serija... medjutim gledajuci ovo takmicenje hazarder gdje igramo kvote preko 2 vidim da u prosjeku svak pogodi par iz treceg ili cetvrtog puta sto znaci da ne bi trebalo bit crne serije a u tom slucaju nije potrebna veca lova... izracunajte kolko damo mjesecno na kladionicu pa ce te vidjeti da su to te pare... jedino je mali problem ako prije dobijes manji je dobitak, ako kasnije dobijes veci je dobitak al ti trebaju i vece pare za dupliranje pa covjek nezna bil volio da dobije prije il kasnije :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar ti nije podcenjeniji Napoli od smešnog Viljareala koji ako večeras izbori X biće mu puna kapa? X2 na Napoli je po meni da se proba :uredu:

 

Bane ima vise faktora, (po Bunki http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif)

 

1. Koje su dve najace lige u svetu?

2. Domaci teren u Spaniji je prednost ili ne?

3. To sto Villareal ima mnogo povredenih igraca je znak da ce biti 98% 2? Zapitaj se koliko puta si fulao od rezerve koje igraju na mestu povredjenih. Ja bar 200-300 puta i nakon 301 totalno zanemarivam taj faktor sto pola prvog tima ne igra...rezerve se ne uzimaju slucajno koliko da se popuni mesto.

4. Da je koeficijent za 1 bio negde oko 2.8 -3.0 nikad ne bi odigrao ozbiljnu uplatu na taj pik, al kad podcenis ovako tim iz Primere mozda najacu ligu u svetu...pa nek i veceras domacin izgubi, ja igram kvotu 5.8 za 1! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Napoli ne igram, nije mi nijedan znak dosao na snu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pm, htio igrat Poggibonsi - Savona više od 2.5, koef 2.40, i zabili već u prvom poluvrememnu 3 gola ...Posted Image

 

 

 

a neznam, većina igrača Villareala je ozlijeđena ili nemože igrat ...

 

Vidi pod broj 3 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kvota mora bit preko 2, najpozeljinija je da je oko 3 sto znaci igrati iks na dupli ulog dok nedobijes pa opet ispocetka... to je jedini nacin za koji znam da se moze bit u plusu na kladionici jer kad god dobijes uvijek si u plusu a vece pare ti trebaju samo ako ti zareda crna serija... medjutim gledajuci ovo takmicenje hazarder gdje igramo kvote preko 2 vidim da u prosjeku svak pogodi par iz treceg ili cetvrtog puta sto znaci da ne bi trebalo bit crne serije a u tom slucaju nije potrebna veca lova... izracunajte kolko damo mjesecno na kladionicu pa ce te vidjeti da su to te pare... jedino je mali problem ako prije dobijes manji je dobitak, ako kasnije dobijes veci je dobitak al ti trebaju i vece pare za dupliranje pa covjek nezna bil volio da dobije prije il kasnije :uredu:

 

Igraj live, možeš uzet dobar novac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan i ajmo nesto danas i pogoditi..

Moj predlog :

 

Dinamo (@2,00) i Napoli (@2.00) ne daju gol

 

Sta kazete za ovo?/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažem ja tebi, fora je u marži koju uzimaju kladare i matematika je uvek na njihovoj strani tj verovatnoca dobitka i protiv toga se na duze staze ne može.

 

 

 

Tačno tako, jedino se sistemom može zajebati kladionica, ali istovremeno i coklo od kuće (ko ne razume kratko objašnjenje ma ode kuća i spadoše gaće kad ti naleti crna serija, a vrlo lakao moze)

 

Ko ne razume i nema love do krova neka ne pocinje da igra ovakav matematicki sistem. Crna serija = Crne farmerki, crna majica i crne starke? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kvota mora bit preko 2, najpozeljinija je da je oko 3 sto znaci igrati iks na dupli ulog dok nedobijes pa opet ispocetka... to je jedini nacin za koji znam da se moze bit u plusu na kladionici jer kad god dobijes uvijek si u plusu a vece pare ti trebaju samo ako ti zareda crna serija... medjutim gledajuci ovo takmicenje hazarder gdje igramo kvote preko 2 vidim da u prosjeku svak pogodi par iz treceg ili cetvrtog puta sto znaci da ne bi trebalo bit crne serije a u tom slucaju nije potrebna veca lova... izracunajte kolko damo mjesecno na kladionicu pa ce te vidjeti da su to te pare... jedino je mali problem ako prije dobijes manji je dobitak, ako kasnije dobijes veci je dobitak al ti trebaju i vece pare za dupliranje pa covjek nezna bil volio da dobije prije il kasnije :uredu:

 

 

Ne znam o čem pričaš. Ja iz hazardera prošli mesec imao niz od 8 ili 9 uzastopno promašenih parova, a primetio sam da se to desilo još nekima. Jedan ili 2 ili 3 meseca može da te zadesi da ne naletiš na crnu seriju, ali ti se tu nećeš zaustaviti jer glad za parama raste. I onda sve ode u bunar. od 8 uzastopno promašenih parova ne spasavate nijedna banka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraj live, možeš uzet dobar novac

 

i kvota mora bit preko 2, najpozeljinija je da je oko 3 sto znaci igrati iks na dupli ulog dok nedobijes pa opet ispocetka... to je jedini nacin za koji znam da se moze bit u plusu na kladionici jer kad god dobijes uvijek si u plusu a vece pare ti trebaju samo ako ti zareda crna serija... medjutim gledajuci ovo takmicenje hazarder gdje igramo kvote preko 2 vidim da u prosjeku svak pogodi par iz treceg ili cetvrtog puta sto znaci da ne bi trebalo bit crne serije a u tom slucaju nije potrebna veca lova... izracunajte kolko damo mjesecno na kladionicu pa ce te vidjeti da su to te pare... jedino je mali problem ako prije dobijes manji je dobitak, ako kasnije dobijes veci je dobitak al ti trebaju i vece pare za dupliranje pa covjek nezna bil volio da dobije prije il kasnije :uredu:

 

Da da, live je dobar za neki modificirani sistem dupliranja, al svejedno opet mozes dobiti negativnu nulu na kraju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan i ajmo nesto danas i pogoditi..

Moj predlog :

 

Dinamo (@2,00) i Napoli (@2.00) ne daju gol

 

Sta kazete za ovo?/

 

Dinamo u gostima daje gol, većinom je kiks protiv velikana na domaćem terenu. Možda je Jurčić banana od trenera, al ovi momci mogu zabit. Vjeruj mi, Dinamo daje gol

 

Da da, live je dobar za neki modificirani sistem dupliranja, al svejedno opet mozes dobiti negativnu nulu na kraju :uredu:

 

Možeš past na nulu, al treba znat odabrat za live. Možeš se odjednom i udeseterostručit. Ja znam dić za male uloge od po desetak Eura dobar novac, al je fora u tome da igram samo kad se podesi par dobrih kvota ili ako nešto očekujem. Bitno je samo da se ne lovi dobitak na svačemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraj live, možeš uzet dobar novac

 

ma kanim se odavno da pocnem igrat ovaj sistem al me jebe cinjenica sto znam da cu pogoditi par iz treceg ili cetvrtog puta a tad dobitak nije nesto... npr. ako krenem sa 5 eura pa 10 pa pogodak iz treceg puta 20 X kvota3 = 60 eura minus ulog 35 eura dobitak izadje 25 eura pa sam sebi kazem bolje odigrat dvije sigurice na 10 eura i eto ti 20 eura dobitka a opet kad i takoo odigram te sigurice neprodju... ma covjeku nikad ugodit :uredu: kad ti se nudi koliki toliki dobitak covjek kaze jebo to malo je, a kad izgubi onda kaze joj da mi je dobit makar 5 eura http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kanim se odavno da pocnem igrat ovaj sistem al me jebe cinjenica sto znam da cu pogoditi par iz treceg ili cetvrtog puta a tad dobitak nije nesto... npr. ako krenem sa 5 eura pa 10 pa pogodak iz treceg puta 20 X kvota3 = 60 eura minus ulog 35 eura dobitak izadje 25 eura pa sam sebi kazem bolje odigrat dvije sigurice na 10 eura i eto ti 20 eura dobitka a opet kad i takoo odigram te sigurice neprodju... ma covjeku nikad ugodit :uredu: kad ti se nudi koliki toliki dobitak covjek kaze jebo to malo je, a kad izgubi onda kaze joj da mi je dobit makar 5 eura http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Ne znam, ja sam na dva live listića s ulogom oko trinaestak € digao 300+ neki dan. A znam dić i veće iznose na tako mali ulog. Igraj live gdje možeš kombinirat događaje i s 5€ kupiš ženi bundu od nerca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam o čem pričaš. Ja iz hazardera prošli mesec imao niz od 8 ili 9 uzastopno promašenih parova, a primetio sam da se to desilo još nekima. Jedan ili 2 ili 3 meseca može da te zadesi da ne naletiš na crnu seriju, ali ti se tu nećeš zaustaviti jer glad za parama raste. I onda sve ode u bunar. od 8 uzastopno promašenih parova ne spasavate nijedna banka

 

ko ne riskira taj ne profitira :uredu: al kad skontas kolko das mjesecno u kladionicu vidjeces da ti je to dovoljno da pokrijes neku seriju od

4 -5 pokusaja pa ako neide odustanes, svakako bi te pare dao u kladionicu na obicne listice... trebas sam sebe natjerat da samo to igras, nema nista igrat sa strane na obicne listice i bacat pare, samo dupli ulog i to je to... mislim da se moze bit u plusu iako je crna serija uvijek moguca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja sam na dva live listića s ulogom oko trinaestak € digao 300+ neki dan. A znam dić i veće iznose na tako mali ulog. Igraj live gdje možeš kombinirat događaje i s 5€ kupiš ženi bundu od nerca

 

Ajd jedan preokret, ali tri preokreta uhvatiti mi se čini da si imao više sreće nego što možeš i da zamisliš http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Mogao bi da objaviš i koji nedobitan tiket, jer ne moguće je da kad god odigrash preokret da pogodiš :uredu:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja sam na dva live listića s ulogom oko trinaestak € digao 300+ neki dan. A znam dić i veće iznose na tako mali ulog. Igraj live gdje možeš kombinirat događaje i s 5€ kupiš ženi bundu od nerca

 

kako stvari stoje Sector i ti ovde deljete kladionice .:uredu:

 

Ja igram prosto jer to volim . ali da gubim redovno ,i to stoji!!

 

Dinam cu na tvoju rec preskociti danas!1

Edited by euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...