Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

07.11.2011.

Recommended Posts

Nemam vremena za sire analize,sutra se slavi slava,pa su zavrsne pripreme u toku,ali evo ukratko...

Super derbi u Fili nocas,cuveni monday night football.....zahuhtali Eaglesi protiv nimalo naivnih Bearsa.....bice tezak mec,po meni neizvestan,+ 11,5 koje bet daje na goste po 1,50,mi deluje ok... Fila zaista moze da zgazi sve do kraja,ali 11,5 u ovakvim mecevima je puno.....Odbrana Bearsa je i dalje celicna,sumnjivi Cutler moze da ide od sjaja do ocaja,ali sjajni Forte igra sezonu zivota,i zaista moze da zagorca sudbinu domacinima......Licno mislim da Fila dobije,ali 11,5 hd je zaista veliki,i vredi kvote 1,50..

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00 TD Garden (Boston, Mass.)

 

Boston Bruins(5-7-0)-New York Islanders(4-5-2)-ML Tip:Boston Bruins @1.556 8/10 Pinnacle

 

Večeras se u Bostonu sastaju domaći Bruinsi i gostujući Islandersi...

Kolko je bilo iznenađenje prošlogodišnje osvajanje kupa Lorda Stenlija toliko je i iznenađujuće loš start Šampiona jel se sigurno nije očekivalo da oni posle 12 mečeva imaju na svom kontu osvojenih samo 10 bodova i budu zakovani za dno Northeast Division gde zaostaju za vodećim Torontom 9 poena...

Ali upravo protiv Toronta pre dva dana Medvedi su pokazali svoju pravu snagu i ponizili Tor. u sred Kanade sa jednim od najgorih poraza u istoriji Tor. sa čak 7-0 i pokazali da se sigurno da nisu slučajno bili Šampioni...

Okosnica tima je ostala od prošle godine oba sjajna golmana koja su najzaslužnija za Titulu T.Thomas i T.Raske ali obojica ne briljiraju na početku sezone ali nesumnjam da će kako bude vreme odmicalo sigurno podići nivo igre...

Napad je i dalje veoma opasan što su osetili pre dva dana Maple Lifsi napad predvode M.Lucić,S.Torton,P.Bergeron,N.Horton..

Svakako respektabilan tim koji će možda teško odbraniti Titulu ali svaklako da ostanu bez Pley ofa bi bila velika senzacija..

Sa druge strane Islandersi igraju toplo hladno i trenutno su zakucani za dno svoje Atlantic Division gde već puno zaostaju za voderćima i teško da će uspeti da se plasiraju u doigravanje.

Jako nepredvidiv sastav koji može svakog da iznenadi što su uradili pre dva dana kad su pobedili Washington sa 5-3 iako su gubili sa 2-0...

Njihovo najveće pojačanje ove sezone golman E.Nobokov je povređen i sve pada na R.DiPetro koji je svakako dobar golman ali nikako da bude standardan...

Napad predvode J.Tavares on je i najkvalitetniji napadač u ekipi koja nema velikih zvezda...

Jednostavno mislim da je krajnje vreme da Šampion počne da pobeđuje u kontinuitetu i jednostavno ako misle da se priključe vrhu moraju dobiti takve utakmice posebno su sigurno puni samopouzdanja posle rasturanja Toronta...

Uzimam konačnu pobedu Bruinsa.............Posted Image

FT:6-2 Win Posted Image

W 6-L 2

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:05 - Boston Bruins - New York Islanders - New York Islanders under 2.5 - 1.787 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

04:35 - San José Sharks - Los Angeles Kings - San José Sharks over 2.5 - 1.813 :nije:

 

Uspješan odabir! :uredu:

 

Tuto :uredu:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00 TD Garden (Boston, Mass.)

 

Boston Bruins(5-7-0)-New York Islanders(4-5-2)-ML Tip:Boston Bruins @1.556 8/10 Pinnacle

 

Večeras se u Bostonu sastaju domaći Bruinsi i gostujući Islandersi...

Kolko je bilo iznenađenje prošlogodišnje osvajanje kupa Lorda Stenlija toliko je i iznenađujuće loš start Šampiona jel se sigurno nije očekivalo da oni posle 12 mečeva imaju na svom kontu osvojenih samo 10 bodova i budu zakovani za dno Northeast Division gde zaostaju za vodećim Torontom 9 poena...

Ali upravo protiv Toronta pre dva dana Medvedi su pokazali svoju pravu snagu i ponizili Tor. u sred Kanade sa jednim od najgorih poraza u istoriji Tor. sa čak 7-0 i pokazali da se sigurno da nisu slučajno bili Šampioni...

Okosnica tima je ostala od prošle godine oba sjajna golmana koja su najzaslužnija za Titulu T.Thomas i T.Raske ali obojica ne briljiraju na početku sezone ali nesumnjam da će kako bude vreme odmicalo sigurno podići nivo igre...

Napad je i dalje veoma opasan što su osetili pre dva dana Maple Lifsi napad predvode M.Lucić,S.Torton,P.Bergeron,N.Horton..

Svakako respektabilan tim koji će možda teško odbraniti Titulu ali svaklako da ostanu bez Pley ofa bi bila velika senzacija..

Sa druge strane Islandersi igraju toplo hladno i trenutno su zakucani za dno svoje Atlantic Division gde već puno zaostaju za voderćima i teško da će uspeti da se plasiraju u doigravanje.

Jako nepredvidiv sastav koji može svakog da iznenadi što su uradili pre dva dana kad su pobedili Washington sa 5-3 iako su gubili sa 2-0...

Njihovo najveće pojačanje ove sezone golman E.Nobokov je povređen i sve pada na R.DiPetro koji je svakako dobar golman ali nikako da bude standardan...

Napad predvode J.Tavares on je i najkvalitetniji napadač u ekipi koja nema velikih zvezda...

Jednostavno mislim da je krajnje vreme da Šampion počne da pobeđuje u kontinuitetu i jednostavno ako misle da se priključe vrhu moraju dobiti takve utakmice posebno su sigurno puni samopouzdanja posle rasturanja Toronta...

Uzimam konačnu pobedu Bruinsa.............Posted Image

 

Ja imam Islanderse u singlu. Tebi i Tutu sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Islanderse u singlu. Tebi i Tutu sretno

 

Mislim da tu nisi imao puno razloga da ideš na Islanderse posebno posle Bostonovog terora nad Torontom ali dobro :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da tu nisi imao puno razloga da ideš na Islanderse posebno posle Bostonovog terora nad Torontom ali dobro :uredu:

 

Brzi Islandersi, Panthersi i Hurricanesi protiv tenkova kao što su Bruinsi i Rangersi se uzimaju po kvoti preko tri, to je valjan razlog. Što se Islandersa tiče, koliko se vidi iz priloženog moraju riješit D i vjerovatno će povuć iz krša koji nude Tigersi, a njima poslat slovaka il vrlo vjerovatno eatona. Boston je tu iskoristio svoju šansu, al nisu mi oni materijal za neke velike nade ove sezone. Drago mi je da ste vi dva bar unovčili svoje prognoze :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...