Jump to content
sportandlove

10.11.2011.

Recommended Posts

pitanje jedno...

u pravilima pishe:

Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

 

da li je poništen par ako sam igrao handicap setova -1.5 a tenisač preda meč pri rezultatu 1:1.

Logično mi je da se računa kao pad ali da za svaki slučaj pitam...

 

stavi novi par jer se taj ne racun, mislim

Edited by eski

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje jedno...

u pravilima pishe:

Natjecatelj može postaviti novi par na natjecanje u dnevnom topicu za taj dan ukoliko primjeti da mu je kladionica odgodila ili poništila već postavljeni par (predaja, prekid) ili mu je par poništen iz kojeg drugog razloga (voditelj natjecanja), ali to mora navesti u novom postu.

 

da li je poništen par ako sam igrao handicap setova -1.5 a tenisač preda meč pri rezultatu 1:1.

Logično mi je da se računa kao pad ali da za svaki slučaj pitam...

 

Pronadješ ga u kladionici u kojoj si odigrao i vidiš kako oni vode taj par za tu okladu. Svaki hendikep kada se odigra ili broj gemova, a dogodi se prekid, vodi se kao ponisten, ali ipak ostaje na samoj kladionici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da verujem da padam stalno jebenu košarku i kad je igram i budjavi efes pilsen, sad se zove valjda drugačije,

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko šta je sa NBA ligom, kakvi su problemi? Znam da ima nekih , ali nisam nesto zalazio o čemu se konretno radi, ionako ponekad napravim okladu na under-over koševa ili jak koeficijent u fiksu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko šta je sa NBA ligom, kakvi su problemi? Znam da ima nekih , ali nisam nesto zalazio o čemu se konretno radi, ionako ponekad napravim okladu na under-over koševa ili jak koeficijent u fiksu

 

Pa lock-out,sve je jasno,ne mogu da se dogovore,cak su sad,posle more maratonskih pregovora,jos dalje ,nesgo sto su bili na pocetku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...