Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

14.11.2001.

Recommended Posts

Moze li iko stati na put sampionima??Packersi melju sve redom,8-0 im je skor,i niko jos nema resenja protiv njih....Rodgers igra sezonu zivota,jos je bolji nego prosle godine,i njegove brojke su impresivne....24/3 odnos TD i INT,2619 y,vec sad se mozda moze reci da je on MVP lige...Imponuje njegova hladnokrvnost,smirenost,u najtezim situacijama(kojih uzgred Green Bay i nije imao puno ove sezone ),i uvek nadje pravo resenje,slobodnog coveka,najbolje resenje...Prva perjanica WR korpusa je svakako iskusni Greg Jenings,koji je skupio vec 6 TD i 723 y,ali to svakako nije tesko kada vam baca Rogers....I sami vidite razliku izmedju Rogersovih y(2619),i Jeningsovih(723),i jasno vam je da QB Packersa ima jos dobrih resenja,jer neko je morao da uhvati i onih 1900 y preostalih...i tu je snaga Packersa,koriste jos 4-5 hvatackih opcija u napadu,svi oni uzmu svojih 300-400 y,i jako im je zbog toga tesko cuvati pas igru..sto 24 TD pasom i potvrdjuju...Cim im je pas igra ovako jaka,podrazumeva se da trcanje ide slabije,5 TD (od toga 2 sam Rogers),Starks je startni RB,nagurao je 440 y,i to je svakako prosecan RB lige(mada kazem i ne koriste ga puno,jer nemaju potrebe)..Odbrana sampiona je odlicna protiv trcanja,8 je u ligi,pasom je dosta losija,primaju skoro 300 y po mecu ovim segmentom igre,ali ja znam da mogu oni to bolje :kava1: Kada na to dodamo da kicker Pacersa Mason Crosby nema PROMASEN nijedan field goal,onda vam je jasno o kakvkoj je masini od tima rec...

Minesota je mozda i najvece razocarenje za mene ove sezone,ekipa koja ima sjajnog Petersona,iskusnog ali sve losijeg McNabba,i po meni granitnu odbranu,ne moze da se prepozna.....Upravo zato je ubacen u igru rookie Ponder,koji takodje pruza solidne partije,ali neiskusan je ,i sigurno nece puno bacati..Mislim da je razlog njihovih ovako losih igara,bas u odbrani...Trcanjem su sve bolji(pocetkom sezone ni to nije islo),AP se probudio,i nagurao je vec 9 TD i skoro 800 y...Odbrana Vikingsa je sjajna protiv trcanja,dozovoljavaju samo 95 y po mecu,ali su protiv pasa ocajni,i tu ce veceras posebno imati problema...ali,ja DL Vikingsa smatram jednom od najboljih u ligi..ex Chiefs(covek kojeg ne mogu da prebolim sto je otisao od nas),DE Allen ima vec 12,5 sackova ove sezone,i prava je nocna mora za protivnicke QB..a vec je i 3 iznudjena fumbla...

Iako sam nahvalio sampione,i delimicno kudio goste,moj pik veceras je sto veci under,koji mozete da nadjete...Bet365 daje under 53,5 po 1,55,sto je po meni ok....hrabriji mogu da probaju i under 50,5 po 1,90...sto je isto po meni dobro...a evo i zasto....Monday night football je nacionalni prenos,jedan mec veceras,cela USA gleda samo ovaj mec,i na njemu se igra do poslednje kapi krzi i znoja,bas zato sto vas cela zemlja gleda...tu se ne prave velike gluposti,ne ide sa na 4 th downe(dok ne mora),ne prave se ishitrene akcije,nego se igra polako,bez prevelikog divljanja...Packersi ce sigurno ici kroz vazduh vise,to svi znamo,ali Allen i ekipa uspeju da izvrse veliki pritisak na Rogersa,pitanje je da li ce on bas moci tako lako da baca...bez INT...morace Packersi malo da spuste loptu na zemlju Starksu,i tu se jasno trosi vreme....Na drugoj strani,Minesota ce uglavnom trcati,AP tu dominiraPonder nece silovati puno ,i njihovi napadi ce sigurno dugo trajati....Zbog svega ovoga,i nezaobilaznog faktora MNF,ja smatram da ce ovo nocas biti under,nesto tipa 27-14 za domacine :cheer:

Edited by Zizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:05 - Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers - under 6.5 - 1.685 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

01:05 - Montreal Canadiens - Buffalo Sabres - 1st Period under 1.5 - 1.800 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

02:35 - Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning - under 6.5 - 1.592http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

 

Uspješan odabir! :nije:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...