Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

17.11.2011.

Recommended Posts

Sta reci za vecerasni mec??Broncosi se vratili iz mrtvih,i sa 2 vezane pobede dosli su u poziciju da se bore za titulu u diviziji,koja je prilicno losa,i dalje svi imaju sanse....Neko ce ove pobede povezati sa promenom QB,i stavljanjem u tim Tebowa,ali ja vam kazem da to nema nikakve veze,nego je podivljala odbrana Broncosa,i jednostavno primaju manje poena nego sto njihov napad postigne..Da krenemo redom..

O Tebowu sam vec pisao,momak ima srce,ima onu stvar izmedju nogu,ali sam bio ubedjen da nema ruku...prosli mec protiv Chiefsa me je malo razuverio u toj tvrdnji,ali 3 dobra pasa mogu da budu i posledica srece,i nikako nece promeniti moje misljenje...Kako je postao starter,sve manje baca,primera radi,protiv Lionsa je imao 39 pasova,a protiv Chiefsa samo 8(od kojih su samo 2 bila kompletirana)....Denver je poceo strasno da trci,i uz odlicnu odbranu zadnja 4 meca(sem kad su ih Lionsi demolirali),dobijali su 15,24 i 10 poena.....Odlicno..E sad dolazimo do trcanja Denvera,koje je odlicno funkcionisalo zadnjih par meceva..ali veceras,udarna snaga njihovog trcanja RB McGahee ce gledati mec iz udobne loze,zbog povrede...Menjace ce Moreno i Bell,i oni sigurno nisu kvalitet gorepomenutog McGahee,ali OL Denvera jako lepo 'otvara rupe',i imace oni sansu da trce,jasno uz Tebowa,ali videcemo kako i koliko...Moram spomenuti da je Moreno rovit,i da ce i to biti problem,jer ocekujem da Denver imati preko 50 trcanja nocas,a to je jako veli napor,i jedan RB sam to tesko moze da izdrzi...Jos da se vratim na Tebowa...Denver zadnja 2 kola igra tako-punoooooooo trcanja,i ond a Tebow baca bombe od 50 y u end zonu protivnika(2-3 x na mecu),i to vrlo lako moze biti TD,ali isto tako i INT,pa cemo videti....WR Denvera ne moram ni da spominjem,jer sa ovakvim sistemom igre,oni sluze samo za blokiranje,i eventualno da probaju da uhvate te 2 bombe,pa ce zbog toga i njihov ucinak biti skroman veceras(jer zbog promene sistema igre nema potrebe da spominjem njihovu statistiku iz prethodnih meceve,jer to vise nije to..)..

Odbrana Denvera se jako popravila,ponavljam to,da li povratkom DE Elvisa Dumervila,ili ne,videcemo veceras,on je sjajan igrac,zadnja 2 kola igra,ima vec i 2 sacka,i sigurno je ojacao prvi front odbrane...Uz odlicne OLB Von Miller i iskusnog D.J.Wiliamsa,i sjajnof top 5 CB lige Baileya,i super iskusnog(ali vec matorog)S Dawkinsa,izgledaju jako dobro,i ako su u formi,i koncentraciji,mogu biti ozbiljan zalogaj za Jetse veceras...Kicker Denvera Matt Prater mi takodje ne uliva poverenje,sa udaljenosti od 40-49 y ima 1/5,i to u vetrovitom Coloradu,moze biti jos jedan problem za Tebowa i drustvo..

Koliko je Tebow 'sumnjiv' na jednoj strani,toliko je Mark Sanchez(lepi Marko)sumnjiv na drugoj strani...Qb koji moze da baci 5 TD,ali i 6 INT,nikako da stabilizuje svoje igru,i da obraduje svoje zemljake meksikance(gde je inace izuzetno popularan NFL)...2081 y,uz 14 TD i 9 INT,je proske lige,i ne uliva poverenje...Medjutim,kad ima svoj dan,a mislim da ce ga veceras imati,on itekako ima kome da baci loptu..WR Santonio Holmes,i povratnik u NFL iskusni Plaxico Burress,su sjajni ,i uz pomoc sasvim solidnog TE Dustin Kellera,i iskusnog 3 WR u timu Masona,cine korpus sasvim dobrih resenja,i ako lepi Marko bude imao svoj dan,bice velikih problema za odbranu Broncosa..RB cuveni LaDainian Tomlinson je bio neki dan na magnetnoj,i on je out of game,sto znaci da ce jos veci teret trcanja preci na Shonn Greena,koji nema toliko problem sa y,koliko sa TD ... Mozda ga bas veceras krene ! Mali problem ce imati Jetsi kod 3 -rd downa,jer tad je ulazio LT da blokira(on to sjajno radi),dok Green to bas i ne zna,pa ako krene sack,lepi Marko ce mozda biti slomljen,i ode frizura...ali sta sad..

Odbrana Jetsa,u formaciji 3-4,je izuzetno dobra...mozda brojke toliko i ne imponuju,koliko ja znam da je dobra..NT Pouha i DE Muhammad Wilkerson i Pitoitua ,su jako dobri,odlican pritisak vrse,i tesko ce Denver probijati tu prvu liniju trcanjem..Korpus LB(Westerman,Pace,Scott i Harris)su prilicno brzi,dobro 'biju' i tu se bas nece natrcati domaci..a odlican pritisak pravi ta cetvorka,i Tebow nece biti nimalo bezbrizan kad navale na njega..I sad dolazim do najjace figure odbrane gostiju,a to sjajni,verovatno i najbolji CB lige Darel Revis...covek bukvalno leti po terenu,i nesrecni Tebow ako uopste pokusa da baci koju loptu,ima da se user. cim vidi da ona ide pa ovoj zveri...drugi CB u ekipi,Antonio Cromartie,je takodje dobar,i uz pomoc S Leonharda i drugog Smitha,nece se Tim bas nabacati bezbedno..

Sve u svemu,imamo sledecu situaciju...2 sumnjiva QB,od kojih ipak dajem prednost lepom Marku,zbog iskustva,Tebow jeste cvrst,ali ako ga 2 x otresu o zemlju defanzivci Jetsa,nisam bas siguran da ce trcati vise...trcanje Denvera nesto bolje,pas Jetsa mnogo bolji,odbrana gostiju bolja(sad za nijansu),ali ipak bolja,kiker i specijalni tim Jetsa bolji,i MOJ DEFINITIVAN predlog za veceras je pobeda Jetsa..Cista je oko 1,35,ali kako to nije dovoljno,ja predlazem pobedu sa vise od 3,5 razlike,sto daju kladze,i placaju oko 1,60,dok za neke hrabrije,mislim da gosti mogu i preko + 7 ,sto se fino placa(preko 2)...izbor je na vama,i sretno...

 

Edited by Zizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:05 - Boston Bruins - Columbus Blue Jackets - 1st Period over 1.5 - 1.855:nije:

01:05 - New York Islanders - Montreal Canadiens - New York Islanders over 2.5 - 1.901 :uredu:

01:05 - Philadelphia Flyers - Phoenix Coyotes - Phoenix Coyotes over 2.5 - 1.926 :nije:

01:35 - Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins over 2.5 - 1.685:nije:

02:05 - Minnesota Wild - Colorado Avalanche - Colorado Avalanche over 2.5 - 1.962:nije:

02:05 - Nashville Predators - Toronto Maple Leafs - Nashville Predators over 2.5 - 1.680 :uredu:

02:05 - St Louis Blues - Florida Panthers - under 6.5 - 1.405 :uredu:

02:35 - Winnipeg Jets - Washington Capitals - Washington Capitals over 3 - 1.877:nije:

03:35 - Edmonton Oilers - Ottawa Senators - under 6.5 - 1.465:nije:

04:05 - Anaheim Ducks - Los Angeles Kings - 1st Period under 1.5 - 1.769 :uredu:

04:35 - San José Sharks - Detroit Red Wings - under 6.5 - 1.521:nije:

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...