Jump to content
Tuto

20.11.2011.

Recommended Posts

nemoj me j... pa sta nije to pravilo promjenjeno? pise na Supersportu da je u 23.05, tako da samo drugog trebam prebacit

 

Da vidio sam..ja gledo TxT od germanije tamo piše 0:05 bo..uglavnom ovaj drugi moraš prebacit,vidim da i drugi tako igraju pa da ne bi bilo kenjaže,šta je sigurno je sigurno!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidio sam..ja gledo TxT od germanije tamo piše 0:05 bo..uglavnom ovaj drugi moraš prebacit,vidim da i drugi tako igraju pa da ne bi bilo kenjaže,šta je sigurno je sigurno!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Piše u SS da počinje u 23:05, rijetko pogriješe. Igra se u Houstonu u 17:00, a to je za dvije čuke po našem vremenu, pa..

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: Fudbal, Norveska 1.liga

Naziv kladionice: Expekt

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 18:00

Naziv para: Odd Grenland - Sogndal

Tip para: 1

Tečaj: 1.550

 

FT 1:0 :uredu:

 

Ako davor pogodi svoje ''lude'' parove, prvo mjesto nam je zagarantovano http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja sam tek stigao da postavljam nesto ili to da ostavim za sutra vas savjet :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalka izvšena. Ovdje će se igrat po izmjenjenim pravilima koje sam predložio. Pravila će uskoro biti predstavljena pučanstvu.

 

Nisam ni sumnjao da će se poduzet nešto :uredu:

Po tome što sam čitao u ovim dnevnim topicima vidljivo je da ih je želja da što prije pokrenu takmičenje zaslijepila i zapravo su plasirali nekakvu ideju u razvoju, a ne gotov 'proizvod' što je dovelo do raznih prepirki umjesto uživanja u razmjeni tipova sa kolegama s drugih foruma. Ne sumnjam da će ta ideja ovdje sazrijet i želim sreću s vođenjem takmičenja u narednom mjesecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odmaram danas pa cu sutra postaviti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj me j... pa sta nije to pravilo promjenjeno? pise na Supersportu da je u 23.05, tako da samo drugog trebam prebacit

 

Oba para su ti za 21.

 

Prebacio sam ti i drugi.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim iz vaših komentara ovdje, bravo za rockya, a ovo što slijedi nije napad na njega nego na neozbiljnost i nekolegijalnost ljudi s njegovog matičnog broda..Ja bi takve forume diskvalificirao. Kakve su to gluparije? Ovdje se radi o natjecanju ekipa, ako netko hoće igrat solo, za to postoje natjecanja na inim forumima kao što postoje i na našem. Moje mišljenje je i dalje da je ovo projekt zapeo u vječnom pubertetu i mislim da ga jedino generalka pravila može spasiti.

U slučaju kad se to natjecanje bude održavalo ovdje, natjecanje će doseć novu razinu jer ovdje se pravilima i njihovu uvođenju pristupa ozbiljnije

 

Hvala Cantona Posted Image ja upravo stigao sa svadbe ali nisam pijan xe xe tako da cu odgovoriti , ne igram sam ostali su tipovali 33 tipa ali neki su imali problema sa netom , neki nisu bili u formi a posto je meni islo dobro nisu hteli da forsiraju kad nisu imali neki siguran tip , ekipno treba imati 75 tipova, nigde ne pise da mora svaki dan da se tipuje , s obzirom koliko ima prednost pojedinacno za mene bi mozda bilo najbolje da ne tipujem do kraja i da cekam greske protivnika ali ja nisam takav tip verovatno cu tipovati svaki dan ako nadjem pouzdan tip , a kod nas su se malo aktivirali i ostali u svakom slucaju mislim da ste ekipno jaci ali malo vas je poterao maler samo 1 dobar dan i vi ste opet u vrhu , inace sam doveden u jako nezgodan polozaj jer je sasha odlucio da baptista ne obelezava vase parove te je meni dao taj zadatak a imate jednu gresku ali cu prepustiti da resi mirko ili neko drugi da ne bude da sam vas ostetio ja i predlozicu sashi da vama obelezava jegrmajster ili neko drugi inace sam juce davoru poslao pp da ispravi greske koje je napravio jer mi nije cilj da pobedim na neposten nacin i za ovaj tip da nisam bio na svadbi poslao bi vam da ispravite gresku

 

Vrsta takmičenja: Fudbal,Spanija 1

Naziv kladionice: Expekt

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 20:00

Naziv para: Almería CF - Cartagena

Tip para: Gost ne daje gol

Tečaj: 1.950

 

ovo je Spanija 2 Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...