Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.12.2011.

Recommended Posts

Week 13

 

02:30 EverBank Field (Jacksonville, Fla.)

Jacksonville Jaguars(3-8)-San Diego Chargers(4-7)-ML Tip:San Diego Chargers @1.613 8/10 Pinnacle

 

Večeras se u čuvenom Monday nightu sastaju domaći Jaguarsi i gostujući Chargersi...

Oba tima imaju iza sebe loše sezone dok se to od Jaguara i moglo očekivati jel imaju prilično skroman tim svakako se od Munja takva loša serija nije mogla očekivati posebno posle odličnog starta kad su imali 4-1 i posle toga neverovatnih 6 vezanih poraza!!!

U Jackso. je atmosfera totalno loša pored toga da su izgubili sve šanse za pley of desilo se i to da je dugogodišnji trener sjajni Del Rio koji je predvodio Jaguare od 2003god. smenjen...

Ovo mu je bila poslednja sezona ako ne uđe u pley of iako je relativno sa lošim timom ušao u dva navrata u pley of 2005 i 2007god. jednostavno nema kvalitetan tim da bi mogao da napravi nešto više... Ja sam ga upravo želeo da vidim u Broncosima od otpuštanja Pacova(što sam jako teško podneo) pa neuspelog izleta sa mladim prepotentnim Josh McDanielsom ja sam želeo da konačno u Denveru vidim jednog gurua odbrane imao sam tri pika John Fox,Del Rio i najviše sam želeo Brian Billicka ali je on trenutno neaktivan Denver se na moje zadovoljstvo odlučio za Foxa i to donosi rezultate mada sam ja više naginjao upravo za Del Ria koji je nesumnjivo sjajan trener i mislim da su Jaguari puno sa njegovim odlaskom izgubili kao privremeno rešenje će do kraja biti Def. Kordinator Mel Tucker...

Nije samo promena trenera ta koja je potresla tim tu je i odluka vlasnika

Wayne Weavera da proda tim Biznismenu iz Ilinoisa Shahid Khanu ali samo pod uslovom da tim ne promeni sredinu Forbs je objavio da je prodaja vredna 760 miliona dolara...

77god. Weaver je procenio da je sredina zaslužila da ima bolju budućnost i izjavio da je "То је права ствар у право време и из правих разлога" sva ta dešavanja sigurno je da utiču n ekipu...

 

 

Da nešto sad kažem i o ekipi Jaguare krasi izuzetno čvrstaodbrana koja je daleko bolji deo ekipe visoko je kotirana kao 4 odbrana lige posebno su odlični protiv pasa gde dopuštaju svega 183.4 yarde po meču i četvrta su odbrana i protiv pasa dok su protiv trčanja 14 odbrana u ligi to je svakako dobrim delom zasluga Del Ria koga više nema. u timu...Jaguari nisu na poslednja tri meča dobili ni jednom više od 20 poena ali su igrali protiv užasnog India. Cleve. i Houstona koji im je postigao 20 poena ali bez prvog kvoterbeka iako su dopuštali mali broj poena izgubili su dve od tri utakmice što dovoljno govori koliko je napad neproduktivan!!!!

 

Što se napada tiče tumaju grdne probleme oba QB su prilično skromna L.Gabbart koji igra jako loše i njegova zamena L.McCown igra još gore nemaju ni kvalitetnih hvatača podatak da su ubedljivo najgori u ligi 32 po pasu sa mizernih 131,3y dovoljno govori...Jedina svetla tačka je RB M.Jones-Druw koji je rovit ali će igrati...

 

Sa druge strane S.D. koji je sjajno počeo sezonu i svi ga gotovo sigurno videli kao tim bez prave konkurencije u njihovoj AFC Westposle užasne serije su došli na rub eliminacije ako večeras pobede doće na dve pobede od vodećih Broncosa sigurno je da će se borti dok god ima nade jel ipak je ostalo još 4 kola do kraja..Gledajući statistički oni su u napadu 5 napad lige sa QB P.Riversom koji je nesumnjivoodličan kvoterbek koji je ove godine prebacio preko 3200y imao 16 TD ali no što je njemu nesvojstveno je neverovatnih 17 INT najviše u dosadašnjoj karijerei prošle je imao 13 INT dok ove 5 utakmica do kraja ima čak 17 i to je najveći problem ima sjajne hvatače fantastičnog V.Jacksona odličnog M.Flojda i TE A.Gatesa koji je daleko od nekadašnje forme malo se i ugojio!!! ali polako se posle povrede vraća u formu i igra sve bolje...I po zemlji su dosta dobri RB R.Mathews i M.Tolbert su dosta produktivni i zajedno imaju preko 1000y...Ni odbrana uopšte nije loša kotirana je kao 13 u ligi.

 

 

Jednostavno misim da su Chargersi daleko kvalitetniji tim i da je krajnje vreme da prekinu loš niz i da zabeleže pobedu protiv tvrdih Jaguara...Uzimam konačnu pobedu San Diega....Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:05 - New York Rangers - Toronto Maple Leafs - New York Rangers over 2.5 - 1.662 :nije:

01:05 - Pittsburgh Penguins - Boston Bruins - Boston Bruins over 2.5 - 1.855 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:35 - Florida Panthers - Washington Capitals - under 6.5 - 1.459:nije:

01:35 - Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators over 2.5 - 1.730 :uredu:

02:05 - Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes - under 6.5 - 1.549:nije:

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto :nije:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:35 BankAtlantic Center (Sunrise, FL)

 

Florida Panthers(14-8-4)-Washington Capitals(13-11-1)-ML(OT Included) Tip: Washington Capitals @2.120 6/10 Pinnacle

Večeras se na Floridi sastaju domaći Panthersi i gostujući Capitalsi...

Večerašnji meč je derbi Southeast Division gde je van svakih očekivanja Florida prva bez obzira na stanje na tabeli prosto mi je neverovatno da je domaćin postavljen za ovakog favorita jel je nesumnjivo da je Wash. daleko kvalitetniji tim...!!! i jednostavno nemogu a da neuzmem večeras pobedu Capitalsa...

Ono što je kod Pantera zanimljivo je to da boljhe igraju na strani nego na domaćem ledu gde imaju polovičan učinak 5-2-4 dok su na strani uz Filu imaju najviše pobeda najviše zbog brze igre što koriste odlično i kontre...

Imaju iskusnu odbranu na čelu sa veteranom E.Jovanovskim dok je na golu veteran J.Theodor koji je 2008-2010 upravo proveo u Wash. radi se o solidnom i iskusnom golmanu koji ove sezone brani dobro..

Dok napad Pantera zavisi od raspoloženja dva čoveka T.Flechmanna i S.Weissa dok su ostali napadači daleko od njih i sa slabom realizacijom...

Sa druge strane Was. kojeg sam preključe analizirao je konačno pobedio uz dosta muke Ottawu i mislim da bi konačno trebao da krene u seriju pobeda i da se sa eventualnom pobedom približi vodećim Panterima koji imaju 5 bodova prednosti...

Večeras bi na golu trebalo da stoji najveće pojačanje Prestoničara golman T.Vokoun upravo do prošle sezone branio upravo za Pantere gde je sa dosta uspeha branio pune četiri sezone i bio bukvalno najbolji igrač tima sa Floride...

Od Vokouna se više očekivalo ove sezone ali dosta tome je kriva i odbrana ali sigurno je da će on braniti sve bolje ...

Dok napad na čelu sa Ovechinom,Beckstromom,Knublom,Seminom,Chimerom je sigurno među najkvalitetnijim u ligi i konačno je vreme da se Aleksandar Veliki probudi jel je on igra daleko ispod svojih mogućnosti a radi se o možda i najboljem hokejašu današnjice...

Mislim da je Was. u prednosti večeras jel Florida kao domaćin mora da se otvori a to bi moglo biti pogubno za njih no videćemo...

Uzimam konačnu pobedu Capitalsa za srednji ulog.....Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:35 BankAtlantic Center (Sunrise, FL)

 

Florida Panthers(14-8-4)-Washington Capitals(13-11-1)-ML(OT Included) Tip: Washington Capitals @2.120 6/10 Pinnacle

 

 

Postali su debili :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...