Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

08.01.2012.

Recommended Posts

Saturday, January 7, 2012

Scotiabank Place (Kanata, ON)

 

23:00 Ottawa Senators vs Philadelphia(Konačan Ishod) Tip: 2 @2.20 7/10 Astra Sport Bets

Večeras se u Ottawi sastaju domaći Senatori i gostujući Flyersi...

Dve ekipe koje su igrale i sinoć ali u Phila. gde je domaćin dobio nakon produžetaka sa 3-2 sada se ekipe sele u Kanadu gde će igrati na ledu Senatorsa gde mislim da je Fila ponovo u prednosti i nemogu da neuzmem njihovu pobedu posebno po tako sjajnoj kvoti...

Ottawa je u odličnoj formi u zadnjih 10 mečeva ima 7-1-2 i posle 4 vezane pobede sinoć su poklekli i mislim da bi lako i večeras mogli da budu poraženi gledao sam ih protiv Tampe i nisu me nimalo oduševili gde iako su pobedili 4-1 bili su daleko lošija ekipa gde ih je najviše spasao golman Craig Anderson koji bi večeras verovatno trebao da preskoči meč posle 9 uzastopnih startova posebno što neće gotovo proći ni 24 h do večeraašnjeg meča i ako bi bio starter sumnjam da bi bio u stanju da brani na visokom nivou...

Tako da je vrlo moguće da startuje Alex Auld ove sezone dosta loš prosek 3.73 GAA uz to već sam govorio da Senatori imaju jednu od najgorih odbrana lige 139 golova...

Napad je prilično dobar sa par sjajnih Hokejaša Milan Michalek ,Jason Spezza ,Daniel Alfredsson ...

Sa druge strane Fila jedan od najvećih favorita za osvajanje pehara LORDA STENLIJA mislim da bi večeras mogla da nastavi seriju pobeda trenutno su 4 tim istoka...

Posebno je impresivna njihova igra na gostovanjima gde su najopasniji gost u NHL-u sa 14-5-2 mnogo lakše igraju na strani jel igraju izuzetno brzo i koriste ubitačne kontre kojih bi večeras moglo da bude puno jel je Ottawina zadnja linija jedna od najsporijhih i nemaju baš mlad sastav gde se u napadu oslanjaju na dosta veterana koji su prilično spori...

Večeras na golu verovatno mladi Sergei Bobrovsky koji ima i bolji prosek od 2.56 GAA naspram prvog golmana Ilya Bryzgalov koji je sinoć branio i verovatno će večerasa biti na klupi on ima prosek od 3.05...

Fila ima jedan od najubojitijih napada u ligi sa 133 postignuta gola imaju sjajne napadače Claude Giroux ,Scott Hartnell ,Danny Briere ,James van Riemsdyk ...

Mislim da je Fila bliža pobedi u uzimam pobedu Flayersa.... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

22:00 - Ottawa Senators - Philadelphia Flyers - Ottawa Senators over 2.5 - 1.694 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

00:30 - Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings - Detroit Red Wings over 2.5 - 1.787 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:00 - Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks over 2.5 - 1.637 :uredu:

 

Uspješan odabir! :uredu:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunday, January 8, 2012

United Center (Chicago, Ill.)

 

01:35 Chicago Blackhawks(24-13-4) vs Detroit Red Wings(25-14-1)-Total Goals Tip: Over 5.5 @1,847 6/10 Pinnacle

 

Večeras se u gradu vetrova igra veliki derbi Central Division između domaćih Blackhawksa i gostujućih Red Wingsa...

Pobednik duela izbija na prvo mesto u diviziji oba tima ne igraju sjajno u zadnje vreme posebno je to slučaj ca Chi. koji ima 5-5-0 i 3 poraza zaredom dok Det. ima malo bolji skor 6-4-0 i poraz sinoć od Toronta od 4-3...

Ono što odlikuje oba tima je igra na gol više i sve na večerašnjem meču ukazuje da će biti puno golova...

Oba golmana i Corey Crawford i Ray Emery imaju oko tri gola prosek po meču napad Chi. je jedan od najubojitijih u NHL-u sa 132 postignuta gola ali i primio jako puno 120gol. u napadu poseduju fantastične napadače Patrick Sharp ,Marian Hossa ,Patrick Kane ,Jonathan Toews ...

Sa druge strane Det. ima sinoć utakmicu iza sebe i to već pominjani poraz od Tor. od 4-3 iako su bili više nego dominantan tim dovoljno je da pomenem odnos udaraca u korist Red Wingsa od 40-18 ali prvi golman Jimmy Howard sinoć nije imao svoje veče i dozvolio je iz samo 18 šuteva da primi čak 4 gola posle njegove slabe partije sinoć i utakmice posle samo 24h neverujem da će se trener kockati i njega ponovo da baci u vatru i verovatno će večeras na gol Ty Conklin 3.23 GAA kojhi nebrani sjajno ove sezone i nema ni puno mečeva iza sebe pak ako ipak Howard stane na gol sumnjam da može pružiti sjajn izdanje no videćemo...ipak Detroit ima daleko čvršću odbranu dobio je 92 gola...

U napadu Detroit je veoma dobar igra izuzetno agresivno i od sjajnog naada očekujem puno večeras jel od takvih asova kao što su Pavel Datsyuk ,Johan Franzen ,Henrik Zetterberg ,Valtteri Filppula uvek se očekuju golovi...

Jednostavno na večerašnjem meču očekujem otvorenu igru i nadam se puno golova...

Uzimam OVER..... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...