Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

21.01.2012.

Recommended Posts

Veceras bi srbija mogla razbiti Njemce

Ako ih razboju sa mnogo razlike nece nikad uci u EU (to im porucila kancelarka ) :)

 

dobro vece (ovo se negdje izgubi) hehehe

 

Nemoj te kukati za Celzi, svasta je tu moglo biti

 

Alii ...... ja moram zakukati za Rendzerseeeeeeeeeeeeeeee

 

Kukkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ode mi 129 evricaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

uf, dosta si izgubio :sad:

 

Cita li ovo Almiric, valjda ce mu biti mala utjeha za Chelski, kada vidi kako si ti zijanio na Rangersima.

 

btw i mene su zajebali rangersi, ali moj ulog od 5 eura je smijesan naspram tvog gubitka

Share this post


Link to post
Share on other sites

napadacki sto je odigrala makedonija prvo pol protiv danaca je fantazija...ne znam jesu danci toliko losi ili makedonce toliko nosi publika al ljudi zabijaju 80% napada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se mene tice super , nisam ni pratio mec vec pratio Asteras Grke koje sam igrao jako a ove sam pratio sa 3 eura i pogodio X bilo je logike da ce proci neki mec , sad nastavljam dalje polako po 2 eura

 

hvala i jednim i drugim od Srbije a gleda te li Makedoniju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

napadacki sto je odigrala makedonija prvo pol protiv danaca je fantazija...ne znam jesu danci toliko losi ili makedonce toliko nosi publika al ljudi zabijaju 80% napada...

 

Publika ih nosi ,kao da igraju u Skopju..

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

''velikani'' u Engleskoj nastavljaju da se brukaju... pola sata igre 2:0 za Bolton protiv Liverpoola.... ne zna se ko je gori Liverpool ili Chelski :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

''velikani'' u Engleskoj nastavljaju da se brukaju... pola sata igre 2:0 za Bolton protiv Liverpoola.... ne zna se ko je gori Liverpool ili Chelski :77tooth:

 

mislio sam bolton u hadradzer al nisam m... imao a znao sam da ce kiksati liverpul

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam bolton u hadradzer al nisam m... imao a znao sam da ce kiksati liverpul

 

2:1 vracaju se :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Publika ih nosi ,kao da igraju u Skopju..

 

:icon_eek:

 

pogledaj tvoj par u expektu mislim da je pre tebe stavio neko iz bwina sa istim hendikepom na strani pre tebe :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao drame u ovoj utakmici...u zadnjoj sec primise makedonci gol i izgubise...al kakav gol, 8 sec prije kraja faul za makedonce i time out radi brisanja podloge..u 8 sec uspjeli odbranit sut i gol iz kontre..ludnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao drame u ovoj utakmici...u zadnjoj sec primise makedonci gol i izgubise...al kakav gol, 8 sec prije kraja faul za makedonce i time out radi brisanja podloge..u 8 sec uspjeli odbranit sut i gol iz kontre..ludnica

 

strasno , odneli mi 22 eura vec vidjenih na racunu :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasno , odneli mi 22 eura vec vidjenih na racunu :icon_eek:

 

Bankrot?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj tvoj par u expektu mislim da je pre tebe stavio neko iz bwina sa istim hendikepom na strani pre tebe :icon_eek:

 

Hvala ti1 Ja se vec obradovao pogotku.Malo je on drugcije napisao a malo i moje oci (godine) zatajile .No u svakom slucaju svaka cast na upozorenju!

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...