Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

22.01.2012.

Recommended Posts

Sunday, January 22, 2012

Gillette Stadium (Foxborough, Mass.) Posted Image

 

21:00 New England Patriots vs Baltimore Ravens Tip:Under 52.5 @1.62 7/10 bet365

 

Večeras se u Bostonu igra polufinalni meč između domaćih Patriotsa i gostujućih Ravense koji će dati prvog učesnika Super Bola...

Veliki rivali se večeras sastaju dva jaka tima iako je po kladionicama domaćin veliki favorit mislim da će biti veoma težak meč i na večerašnjem meču se nebi kladio na pobednika već bi igrao na Under malo me čudi i ovako visoko postavljena granica jeste da domaćin poseduje fantastičan napad ali isto tako gosti imaju sjajnu odbranu i mislim da će i veliki ulog u ovom meču prouzrokovati daleko tvrđu utakmicu...

Patriotsi iako imaju strašan napad predvođen sa fenomenalnim QB T. Bradyem koji je u odličnoj formi ima sjajne hvatače ali oba risivera i W. Welker i D. Branch su povređeni verovatno će obojica igrati ali je sigurno da neće moći da pruže maksimum dok i odbrana koja je bila katastrofalna počela da igra bolje.

Sa druge strane Baltimorov napad neigra tako sjajno iako imaju sasvim solidnog QB J. Flacco neigra ove sezone sjajno ima iskusnog WR A. Boldina ali su daleko opasniji po zemlji gde je RB R. Rice imao odličnu sezonu ali ono što je donosilo najviše rezultata i ove i prošlih sezona je gvozdena odbrana Gavranova na čelu sa pravim vođom i velikim motivatorom legendarnim LB R. Lewisom i fenomenalnim FS E. Reedom koji će vršiti ogroman pritisak na Breydiya kojem večeras neće biti sigurno lako jer će naspram sebe imati fenomenalnu odbranu...

Na njihovih poslednjih 6 mečeva ta granica nije probijena

10/17/10 BAL 20 - NE 23

01/10/10 BAL 33 - NE 14

10/04/09 BAL 21 - NE 27

12/03/07 NE 27 - BAL 24

11/28/04 BAL 3 - NE 24

01/02/00 BAL 3 - NE 20

Nadam se da ni večeras neće iako Patrioti postižu puno poena neverujem da će večeras baš tako biti efikasni dok Baltimorov napad nedeluje baš ubedljivo i teško može preko 20-23 poena dok od odbrane Gavranova očekujem da spuste Patriote na ispod 30 poena....

Uzimam under na večerašnjem meču :14clover:

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

18:30 - Pittsburgh Penguins - Washington Capitals - under 6.5 - 1.441 :nije:

21:00 - Philadelphia Flyers - Boston Bruins - Boston Bruins over 2.5 - 1.667 :uredu:

02:00 - Anaheim Ducks - Colorado Avalanche - 1st Period Colorado Avalanche +0.5 - 1.575 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunday, January 22, 2012

Candlestick Park (San Francisco, CA) Posted Image

 

00:30 San Francisco 49ers vs New York Giants-Result Tip: 2 @2.14 6/10 DOXXbet

 

Večeras se u San Francisku igra drugi polufinalni meč između 49ersa i Giantsa gde će mo dobiti drugog učesnika Super Bola...

Već sam pominjao da je S.F. po meni bio ekipa za pley of ali su me prošle nedelje iznenadili kad su izbacili Saintse mada su upravo Saintsi sami mnogo pomogli sa gomilom prodatih lopti...

Domaćin se uzda u čvrstu odbranu ali je na prošlom meču i ona dopustila ogroman broj yardi i čak 32 poena isto i večeras će naspram sebe imati veoma raspoložen napad Divova...

Ono što je na kraju donelo pobedu S.F. je napad koji je iskoristio sve što su im Saintsi poklonili svojim greškama ali sumnjam da Napad može da pruži nešto slično večeras jel će imati sigurno daleko čvršću odbranu Divova koja je uspela da zaustavi strašni napad G.B. na samo 20 poena...,

Sumnjam da A. Smith koji je bio junak prošlonedeljne utakmice može da pruži tako dobru partiju i večeras tu će na velikom ispitu biti OL koliko će davati vremena Smithu jel su Giantsi vršili fantastičan pritisak na A. Rodgersa nedajući mu puno vremena ako i večeras pruže tako nešto napad S.F. će imati velikih problema koji će se sigurno dosta uzdati u trčanje RB F. Gora od čije igre će dosta zavisiti ofanzivni učinak S.F.

Sa druge strane Giantsi igraju fantastično oba pley of meča rasturili i Atlantu i Green Bay i jednostavno sve linije deluju fantastično i napad i odbrana igraju odlično...

U napadu QB E. Manning igra odlično ima fantastično raspoložene hvatače V. Cruz i H. Nicks igraju neverovatno i trčanje je sve bolje Bredshow i Jacobs imaju zapažene role mada će naspram sebe imati najbolju odbranu protiv trčanja i sigurno je da će Divovi da se oslone na fantastičnu pas igru i ako nebudu prodavali lopte biće bliže Super Bolu dok odbrana Giantsa počela da igra fantastično i od njihove igre će dosta zavisiti večerašnji duel...

Jednostavno Giantsi mi izgledaju sjajno i verujem da mogu da pobede u San Franciscu i uzimam konačnu pobedu Giantsa.... :14clover:

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...