Jump to content
sportandlove

27.01.2012.

Recommended Posts

Da i ja kažem nešto..

 

Kao prvo čestitke Srbima za pobjedu u rukometu,ali neću navijati za njih u finalu iz čistog razloga što se Hrvatska himna nije čula od zvižduka publike,za koju znam da su bili samo građanstvo i trenutni kvazi navijači,jer huliganima nije bilo mjesto tamo..šteta i sramota!!

 

baptista zar nije bolj da si igrao Over 2.5 ili 3.5 na PSV? :48thumbsup:

 

bolje ne bolje,prošlo sve..a ionako je bilo nabrzaka i odokativno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja kažem nešto..

 

Kao prvo čestitke Srbima za pobjedu u rukometu,ali neću navijati za njih u finalu iz čistog razloga što se Hrvatska himna nije čula od zvižduka publike,za koju znam da su bili samo građanstvo i trenutni kvazi navijači,jer huliganima nije bilo mjesto tamo..šteta i sramota!!

 

 

 

bolje ne bolje,prošlo sve..a ionako je bilo nabrzaka i odokativno..

 

Da i ja kažem nešto..

 

Kao prvo čestitke Srbima za pobjedu u rukometu,ali neću navijati za njih u finalu iz čistog razloga što se Hrvatska himna nije čula od zvižduka publike,za koju znam da su bili samo građanstvo i trenutni kvazi navijači,jer huliganima nije bilo mjesto tamo..šteta i sramota!!

 

 

 

 

 

jel bilo zvizduka na sp u hrvatskoj nasoj himni,cak je bila i dojava o laznoj bombi ako se secate a toga vama ovde nije bilo tako da morate biti zadovoljni ipak!!

 

to Stefane cepajjjjjj :icon_razz:

 

 

 

vi ste juce cepali a ja veceras moramo istrpitiii mada me sad bas boli briga za nagradu posle ovih danasnjih silnih nagrada!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja se sada sveze vracam iz Arene i gledao sam obe polufinalne utakmice. Cestitam Srbiji na pobedi, medjutim moram da primetim da mi se nikako nisu svideli pojedine parole koju su uzvikivali iz publike i nijednog momenta nisam ucestvovao u tome jer na takve gluposti nemam komentar. zna se na sta mislim. Navijao i bodrio jesam jer je to sportski, al opet ponavljam nikako mi se nije dopalo to sto sam neprekidno slusao napaljenu masu oko mene. Na drugo strani nije mi se svidela ni grupa od oko 70-tak izolovanih hrvatskih navijaca koja je neprestano cackala onu grupu do njih okrenuvsi se prema njima i provocirajuci. Ni to nije u redu, cackati mecku ako si vec dosao, no dobro. Inace sto se tice navijaca , to su uglavnom detlici koji nisu vojsku sluzili , a pevaju patriotske pesme, meni je to smesno, pa necu vise ni komentarisati. S druge strane Makedonci su bili , eto recimo njih nekoliko bas kod nas blizu i zajednu su navijali, takodje i Slovenci i Spanci..

Cestitam i Novaku, i vaterpolistima

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja kažem nešto..

 

Kao prvo čestitke Srbima za pobjedu u rukometu,ali neću navijati za njih u finalu iz čistog razloga što se Hrvatska himna nije čula od zvižduka publike,za koju znam da su bili samo građanstvo i trenutni kvazi navijači,jer huliganima nije bilo mjesto tamo..šteta i sramota!!

 

 

 

nemoj me pogresno shvatit al mislis da bi se srbijanska cula u zagrebu il u sarajevu il bosanska u zagrebu i beogradu, il kako god hoces... to ti je balkanski mentalitet, cak se zvizdi na himnu i reprezentacijama iz evrope kad gostuju na balkanu... i sto kazes, sramota a i steta sto se tako ponasamo... zato nas u evropi smatraju divljacima pa nam treba 10-15 godina da udjemo u tu njihovu evropsku uniju uz bezbroj nekih provjera i zahtjeva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja se sada sveze vracam iz Arene i gledao sam obe polufinalne utakmice. Cestitam Srbiji na pobedi, medjutim moram da primetim da mi se nikako nisu svideli pojedine parole koju su uzvikivali iz publike i nijednog momenta nisam ucestvovao u tome jer na takve gluposti nemam komentar. zna se na sta mislim. Navijao i bodrio jesam jer je to sportski, al opet ponavljam nikako mi se nije dopalo to sto sam neprekidno slusao napaljenu masu oko mene. Na drugo strani nije mi se svidela ni grupa od oko 70-tak izolovanih hrvatskih navijaca koja je neprestano cackala onu grupu do njih okrenuvsi se prema njima i provocirajuci. Ni to nije u redu, cackati mecku ako si vec dosao, no dobro. Inace sto se tice navijaca , to su uglavnom detlici koji nisu vojsku sluzili , a pevaju patriotske pesme, meni je to smesno, pa necu vise ni komentarisati. S druge strane Makedonci su bili , eto recimo njih nekoliko bas kod nas blizu i zajednu su navijali, takodje i Slovenci i Spanci..

Cestitam i Novaku, i vaterpolistima

 

Pazi, to je zanimljivo da samo na sportskim susretima bude j.. animoziteta. Pazi, krenu igrat Srbija i Hrvatska i odmah mržnja na sve strane..S druge strane odu mi kolege, pa mi ode sestra u BG poslovno i uvijek samo dobra iskustva..

 

To je sve jebena politika umiješana u sport i od tud kreće.

 

Ja sam malo prepit pa sam došo mado jer se dovoljno dobro poznam da ne idem u klubove u wsjebanom raspoloženju

 

jel bilo zvizduka na sp u hrvatskoj nasoj himni,cak je bila i dojava o laznoj bombi ako se secate a toga vama ovde nije bilo tako da morate biti zadovoljni ipak!!

vi ste juce cepali a ja veceras moramo istrpitiii mada me sad bas boli briga za nagradu posle ovih danasnjih silnih nagrada!!!!

 

Kad malo odrasteš shvatit ćeš da se na provokacije ne odgovara provokacijama. Tu lekciju ako ne savladaš bit ćeš uvijek nisko u hranidbenom lancu

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj me pogresno shvatit al mislis da bi se srbijanska cula u zagrebu il u sarajevu il bosanska u zagrebu i beogradu, il kako god hoces... to ti je balkanski mentalitet, cak se zvizdi na himnu i reprezentacijama iz evrope kad gostuju na balkanu... i sto kazes, sramota a i steta sto se tako ponasamo... zato nas u evropi smatraju divljacima pa nam treba 10-15 godina da udjemo u tu njihovu evropsku uniju uz bezbroj nekih provjera i zahtjeva...

 

Bili mi Makedonci,Crnogorci,Bosanci,Slovenci,Hrvati ili Srbi,ne treba mi da tezimo njima,nego oni nama,da smo bili tome dosledni,ni bi do svega ovog doslo!Nadam se da me razumes sta sam hteo reci!Ne trebaju oni nama,nego mi smo njima potrebni zbog "prirodnih bogastva" sto nas opkruzuju!Budimo sami svoji,a ne tudji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajmo malo kuknjave ko je sta fulio danas :77tooth: odigram vaterplo dubl cistu pobjedu srbije @3.80 i crne gore @3.05 i sjeba me crna gora mada je pobijedila na produzetke :whaat: a jos sam razmisljo dal oba para pojacat s iksom, ma haj reko nek ide ovako pa ako prodje :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke Srpskoj repki i sretno u finalu :14clover: :14clover: :48thumbsup:

 

Što se publike tiče, balkanci uvijek balkanci..To se na žalost na ovim prostorima može očekivat još narednih 50 godina. Djeca će i dalje rast u animozitetu bilo prema Srbima, bilo prema Hrvatima i to se izgleda neće mijenjat. Koliko god ja mislio da je tog mišljenja u manjini, žalosno je da se nakon jebenih mizernih i običnih sportskih susreta čovjek mora zamislit

SAd vas lijepo pozdravljam i idem dalje pit

 

Potpuno se slazem sa tvojim misljenjem!Ali nazalost to je nasa surova stvarnost koja se vec meri decenijama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili mi Makedonci,Crnogorci,Bosanci,Slovenci,Hrvati ili Srbi,ne treba mi da tezimo njima,nego oni nama,da smo bili tome dosledni,ni bi do svega ovog doslo!Nadam se da me razumes sta sam hteo reci!Ne trebaju oni nama,nego mi smo njima potrebni zbog "prirodnih bogastva" sto nas opkruzuju!Budimo sami svoji,a ne tudji!

 

e to si u pravu da budemo svoji a ne tudji al dok nas vode ovakvi politicari a svi su isti u svakoj zemlji na ovim prostorima (samo sebe gledaju) nema nam napretka jer nas oni mogu odvest samo u propast...

najbolje je reko Rade Serbedzija u filmu Go West, "e da je ovu zemlju skroz iselit pa dovest neki normalan narod da u njoj zivi, narod koji zna uzivat u ovim ljepotama"... mislio je na Bosnu al isto to vazi i za Hrvatsku Srbiju Sloveniju Makedoniju itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...